Tiskové zprávy

vydáno 18. 11. 2009

FASHION FOR KIDS oslavuje první narozeniny TERIBEARA

Pátý ročník charitativní módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem s názvem Fashion for Kids, se uskuteční 18. listopadu, v pražském Obecním domě. V letošním roce bude na nadační přehlídce představena kolekce přední světové návrhářky VIVIENNE WESTWOOD. Charitativní akce Fashion for Kids si klade primárně za cíl upozornit na problematiku opuštěných dětí, což je hlavním posláním Nadace Terezy Maxové dětem.

více zde

vydáno 11. 11. 2009

Glenn Miller Orchestra svým lednovým návratem podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem

Jeden z nejznámějších swingových orchestrů na světě, Glenn Miller Orchestra, se po více než roce vrátí do Prahy. 9. ledna 2010 uvede v Obecním domě pod vedením kapelníka Wila Saldena program nazvaný „Evening of Swing and Elegance“. Koncert je složený z nejznámějších swingových a jazzových skladeb nejen z dílny svého zakladatele Glenna Millera, ale i od dalších amerických legend tohoto žánru ze 40. až 80. let minulého století. Navíc za každou prodanou vstupenku přispěje hlavní partner koncertu, BBH Nadační fond, 100 Kč Nadaci Terezy Maxové dětem.

více zde

vydáno 4. 11. 2009

Nadace Terezy Maxové má moderní web

Agentura OgilvyInteractive vytvořila novou podobu webu TerezaMaxovaDetem.cz. Ušetřené peníze pomohou nadaci plnit své poslání - umožnit opuštěným dětem návrat do rodinného prostředí.

více zde

vydáno 2. 10. 2009

ACE European Group a dlouhodobá spolupráce s Nadací Terezy Maxové dětem

ACE European Group chce jít v krizi příkladem dalším firmám. Na důkaz toho navazuje dlouhodobou spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem a daruje jí 1,5 milionu korun. Období krize je v letošním roce v mnoha firmách spojeno s úsporami, a to i v oblasti podpory charitativních aktivit. Právě období krize však dopadá zejména na ty, kteří pomoc potřebují nejvíce, a do této skupiny patří například i děti, které nemůžou vyrůstat ve vlastním rodinném prostředí.

více zde

vydáno 7. 9. 2009

Dobrovolníci z ING Wholesale Banking a SPAR ČOS připravili krásné odpoledně pro děti z dětských domovů

V neděli, 6. září 2009, uspořádali dobrovolníci ze společností ING Wholesale Banking a SPAR ČOS (provozovatele hypermaketů INTERSPAR), v úzké spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem, zábavné odpoledne s názvem „Hurá do školy“ pro bezmála padesát dětí vyrůstajících v dětských domovech či pěstounské péči.

více zde

vydáno 26. 8. 2009

Interspar a Nadace Terezy Maxové dětem slaví nevídaný úspěch s letní kolekcí TERIBEAR

Medvídek Teribear získal v Intersparu již miliónový výtěžek pro opuštěné děti. Letní kolekce charitativního projektu TERIBEAR se setkala s obrovským zájmem a kompletní kolekce je již téměř vyprodaná. V obchodech Interspar najdete již poslední kousky triček s unikátním designem limitované letní kolekce z dílny držitele ceny Grand Czech Design – objev roku, Vladimíra Žáka.

více zde

vydáno 29. 6. 2009

Léto s TERIBEAREM

Po úspěšném startu charitativního projektu TERIBEAR, vám „medvídek“ nyní přináší svoji letní kolekci v atraktivním designovém provedení. Návštěvníci sítě obchodů INTERSPAR se mohou na vlastní oči od 1. července přesvědčit, jak pestrá a podmanivá je zbrusu nová kolekce Nadace Terezy Maxové dětem - TERIBEAR léto 2009.

více zde

vydáno 18. 6. 2009

Projekt „Pod křídly ČSA“ dnes slavnostně zakončí svůj čtvrtý ročník

Slavnostním večerem se dnes uzavře čtvrtý ročník projektu „Pod křídly ČSA“, jehož prostřednictvím České aerolinie pomáhají dětem v dětských domovech s výukou angličtiny. Hlavním tématem vzdělávacího projektu bylo tuto sezónu „Moje místo na zemi“. Letošní kurz vyvrcholí dnes večer, a to přehlídkou jazykových dovedností dětí v otevřeném prostoru La Fabrika v pražských Holešovicích. Na projektu spolupracují České aerolinie s Nadací Terezy Maxové dětem.

více zde

vydáno 23. 5. 2009

České Miss fotily pro TERIBEAR

V sobotu, 23. května 2009, se finalistky prestižní soutěže krásy, Česká Miss, spojily s myšlenkou inovativní pomoci opuštěným dětem a nafotily speciální kampaň pro projekt TERIBEAR. Zbrusu nová letní kolekce charitativního projektu TERIBEAR ponese tváře Kateřiny Smejkalové, Renaty Langmannové a Ivety Lutovské.

více zde

vydáno 26. 3. 2009

Oriflame daruje dětem pres dva miliony korun

Švédská kosmetická společnost Oriflame dnes předává Tereze Maxové a její nadaci výtěžek svého loňského charitativního projektu Oriflame dětem. Finanční šek na částku 2 103 972 korun je rekordní za uplynulých osm let spolupráce. Tento výtěžek pochází z prodeje dárkových předmětů a hraček z kolekce Oriflame dětem

více zde

vydáno 17. 3. 2009

Značka Milka podpořila Nadaci Terezy Maxové dětem

Tereza Maxová dnes převzala pro svou nadaci z rukou nejlepší české slalomářky Šárky Záhrobské lyžařskou helmu posázenou křišťály od Swarovského. Speciálně upravenou lyžařskou helmu věnoval závodnici její hlavní sponzor, značka Milka. Nadace Terezy Maxové dětem se chystá helmu v hodnotě 100.000 korun při nejbližší vhodné příležitosti vydražit.

více zde

vydáno 1. 2. 2009

Řešení problematiky opuštěných dětí dostává další rozměr

Představitelé Nadace Terezy Maxové, která 22. ledna 2009 oslavila 12. narozeniny, realizovali k tomuto výročí delší dobu plánovanou změnu, jejímž cílem je ještě účinnější pomoc opuštěným dětem. Vzhledem k narůstajícím potřebám a novým možnostem pomoci znevýhodněným dětem vyrůstajícím v ústavní a náhradní rodinné péči a díky snaze o komplexní přístup k řešení problematiky opuštěných děti, zahrnující mimo jiné i úsilí o změnu legislativy a vznik profesionální náhradní rodinné péče, realizujeme od 1. 2. 2009 předmětnou pomoc prostřednictvím již dvou organizací. První z nich je původní nadace s novým názvem Nadace táta a máma, druhou pak je nová Nadace Terezy Maxové dětem.

více zde

   1 2 3 4 5

Tisk > Tiskové zprávy

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter