Tiskové zprávy

vydáno 11. 10. 2016

Sedmnáctý Jarmark OnaDnes.cz získal pro charitu téměř 110 tisíc korun

Jarmark OnaDnes.cz pořádala v sobotu redakce spolu Nadací Terezy Maxové dětem, Nadací Agrofert a s generálním partnerem - bankou ING. Kromě bezmála sedmi set prodávajících přilákala akce na čtyři tisíce návštěvníků. Celkem se podařilo vybrat 109 780 Kč a výtěžek pomůže osmnáctiletému Petrovi, jehož příběh vybrala Nadace Terezy Maxové dětem.

více zde

vydáno 8. 8. 2016

STARLITE GALA HUMANITARIAN AWARD z rukou Antonia Banderase převzala Tereza Maxová

Zakladatelka a patronka nadace, paní Tereza Maxová, převzala v sobotu 6. srpna 2016 ve španělské Marbelle ocenění za dlouhodobou charitativní práci pro opuštěné a znevýhodněné děti. Cena byla udělena v rámci Starlite Gala a Tereze ji předal herec Antonio Banderas, jeden ze zakladatelů a hostitelů této charitativní společenské události. Tereza Maxová byla oceněna v mezinárodní kategorii významných osobností, které dlouhodobě podporují charitativní programy pro děti.

více zde

vydáno 15. 5. 2016

Anna Geislerová a Jitka Schneiderová oslavily s Nadací Terezy Maxové dětem Mezinárodní den rodiny dobrým skutkem

Neděle 15. května je dnem, který celosvětově patří rodinám, slaví se totiž Mezinárodní den rodiny. Na tento den připravila Nadace Terezy Maxové dětem akci v rámci projektu MADE BY, která má za cíl podpořit matky v pěti azylových domech. Kmotrami akce se staly známé herečky, které nadaci nepodpořily poprvé - Jitka Schneiderová a Anna Geislerová.

více zde

vydáno 23. 3. 2016

Výtěžek benefičního večera magazínu Proč ne?! podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem částkou 1 250 000 českých korun

Nedělní večer 20. března 2016, který byl vyvrcholením přehlídkové části pražského týdne módy Mercedes-Benz Prague Fashion Week F/W16, si vzal za cíl podpořit dobrou věc. Po závěrečné módní přehlídce, jenž patřila mezinárodnímu výměnnému programu a tudíž vítězce talentové soutěže madridského módního týdne, Ele Fidalgo, proběhla ve strahovských ateliérech charitativní dražba pod taktovkou magazínu Proč ne?!

více zde

vydáno 9. 3. 2016

Společnost Dimension Data na kole ujela 10 000 Euro pro Nadaci Terezy Maxové dětem

Charitativní aktivity jsou nedílnou součástí společnosti Dimension Data, a to jak v mateřské zemi – Jižní Africe – tak i v lokálních zemích, včetně České republiky. Její charitativní program „Heads, Hearts and Hands“ (Hlavy, srdce, ruce) pomáhá po celém světě a zaměřuje se především na podporu mladých lidí a dětí. Mezi její záslužné činnosti patří například sběr použitých kol pro africké děti, které tak mohou každý den překonávat desítky kilometrů na cestě do a ze školy mnohem rychleji a pohodlněji.

více zde

vydáno 1. 3. 2016

Projekt Made By dává matkám v azylových domech šanci se opět postavit na vlastní nohy

Služby azylových domů vyhledá každý rok stále více matek s dětmi, které se dostaly do velmi tíživé životní situace. Pomoc šitou na míru těmto ženám už třetím rokem nabízí projekt Made By. Dává jim nejen vzdělání v oblasti finanční gramotnosti, ale pomáhá jim také zvýšit šance na uplatnění se na trhu práce. Nově se projekt rozšiřuje do dalších tří azylových domů v České republice. Celkem tedy probíhá v pěti azylových domech pro matky s dětmi.

více zde

vydáno 1. 3. 2016

Den otevřených dveří v azylových domech ústeckého kraje

Při příležitosti Mezinárodního dne žen se na jeden den otevřou dveře azylových domů pro ženy a matky s dětmi v Oseku u Duchcova, Lovosicích, Teplicích a Roudnici nad Labem. Každý, kdo tento den přijde, bude moci podpořit ubytované maminky. V Roudnici se navíc můžete zúčastnit besedy na téma Finance a uplatnění na trhu práce.

více zde

vydáno 1. 3. 2016

Den otevřených dveří v azylovém domě pro ženy a matky s dětmi ve Vsetíně

Při příležitosti Mezinárodního dne žen se na jeden den otevřou dveře místního azylového domu pro matky s dětmi. Každý, kdo tento den přijde, bude moci podpořit ubytované maminky.

více zde

vydáno 11. 1. 2016

Medvídek Teribear hledá hrdiny: Vašich pět minut pomůže dětem z dětských domovů

V pondělí 11. 1. 2016 přesně v 11 hodin a 11 minut se na serveru Novinky.cz spustí první reklama, která pomáhá. Hrdinou se stane každý, kdo ji kliknutím aktivuje a věnuje pět minut svého času na dosažení jednoho tisíce kliků. Tím zajistí 50 korun pro medvídka Teribear. Cílem této unikátní akce je získat co největší množství kliků, které budou proměněny na peníze. Ty Nadace Terezy Maxové dětem použije na dobrou věc a pomůže potřebným dětem ve vzdělání a rozvoji. Garantem akce je společnost Seznam.cz a patronem se stala ING Bank.

více zde

vydáno 22. 10. 2015

Třetího ročníku turnaje Ruku na to se zúčastnilo 130 dětí z dětských domovů i dětí zaměstnanců ING Bank

V Beachklubu Ládví se začátkem října uskutečnil už třetí ročník turnaje v přehazované nazvaného Ruku na to, jehož patronem je ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem. V 31 týmech soutěžilo 130 dětí rozdělených do dvou věkových kategorií. Kromě přehazované si mohly zpříjemnit odpoledne v logickém koutku nebo u finančního kvízu, nechat si udělat tetování airbrushem nebo si opéct buřty. O organizaci akce se již tradičně postarali dobrovolníci z ING Bank ve spolupráci s týmem Nadace Terezy Maxové dětem, kteří připravili občerstvení, plnili úlohu rozhodčích a provázeli doprovodným herním programem. Nejúspěšnější týmy z obou kategorií získaly medaile a věcné dárky.

více zde

vydáno 14. 10. 2015

Dobročinný Vánoční bazar v DUŠNÍ 3 již podruhé

Již podruhé pražský butik DUŠNÍ 3 podpoří v předvánočním období dobrou věc. První adventní víkend bude i letos patřit dobročinnému Vánočnímu bazaru, který nabídne dámskou módu a doplňky světových značek za outletové ceny. Každý nákup zároveň přispěje na projekt „MADE BY“ Nadace Terezy Maxové dětem, který pomáhá ženám v azylových domech. Vánoční bazar bude otevřen od 27. do 29. listopadu.

více zde

vydáno 3. 9. 2015

ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem pomohl za deset let stovkám příběhů dopsat šťastný konec

ING Bank v České republice navázala v roce 2005 spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem (NTMd) a založila ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem, který funguje na bázi generálního partnerství. Za dekádu intenzivní spolupráce fond podpořil částkou 19 milionů korun více než devět set projektů a pomohl tak dětem v dětských domovech nebo pěstounských rodinách ke zkvalitnění jejich vzdělání, rozvoji talentu a plnohodnotné náplni volného času. Kromě finanční pomoci pro děti z dětských domovů každoročně organizuje řadu dobrovolnických akcí za aktivní podpory a účasti zaměstnanců banky. ING Bank je jedním z partn

více zde

vydáno 20. 8. 2015

TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima DEN S MEDVĚDEM

Už za bezmála 14 dní odstartuje v Praze na Letné unikátní desetidenní charitativní akce s názvem TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima DEN S MEDVĚDEM, kterou pořádá Nadace Terezy Maxové dětem. Jedná o nonstop charitativní happening, na kterém může účastník vlastním pohybem podpořit konkrétní lidský příběh. Za každý kilometr, který se na trase dlouhé 1,3 km zdolá, věnují partneři akce 10 Kč na dobrou věc. Už nyní je spuštěná webová stránka www.teribear.cz, na které si můžete přečíst příběhy, které lze na akci podpořit. Také je zde možné si koupit - za jednorázový poplatek 100 Kč - čip, který je třeba k načtení zdolaných kilometrů a díky němuž se můžete - i opakovaně - akce účastnit. Nic navíc platit nemusíte. Vaše kilometry promění partneři akce do konkrétní pomoci. Zaregistrujete se a přijďte podpořit konkrétní lidské osudy - TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima DEN S MEDVĚDEM začíná už 3. září!

více zde

vydáno 13. 11. 2014

Vánoční bazar v DUŠNÍ 3. Nakupte kolekce světových značek se slevou až 70% a přispějte na projekt „MADE BY“ Nadace Terezy Maxové dětem

Pražský butik DUŠNÍ 3 se rozhodl před Vánoci potěšit všechny milovnice módy s dobrým srdcem. Na poslední listopadový a zároveň první adventní víkend – od 28. až 30. listopadu - přichystal Vánoční bazar, který nabídne dámskou módu z předchozích kolekcí světových značek se slevou až 70%. Každým nákupem navíc zákazníci přispějí na projekt „MADE BY“ Nadace Terezy Maxové dětem, který podporuje ženy v azylových domech.

více zde

vydáno 21. 6. 2014

Teribear dětem

Den plný soutěží, her, zábavného i edukativního programu, ale především spoustu radosti a pohody zažili účastníci charitativní akce TERIBEAR dětem. Ta se konala v sobotu 21. června v parku Parukářka na Praze 3. Akce si vytyčila dva hlavní cíle: zajistit důstojnou oslavu bezstarostného dětství a rodinného sdílení, ale i společně slavnostně ukončit školní rok a přivítat prázdniny. Akce TERIBEAR dětem byla určena jak nejširší veřejnosti, tak dětem z dětských domovů a maminkám z azylových domů. Účastníci měli možnost setkat se s patronkou nadace Terezou Maxovou a dalšími osobnostmi - např. Klárou Nademlýnskou, Jakubem Kohákem, Klárou Vytiskovou, finalistkami soutěže Česká Miss, hráči AC Sparta Praha, kapelou dětí z dětských domovů Mimosféry a z obrazovek známými maminkami s dětmi – jako např. Petra Svoboda, Kristina Kloubková, Jana Stryková, Kristýna Janáčková. Celým dnem vtipně a pohotově provázel moderátor Daniel Čech. Akce TERIBEAR dětem vznikla ve spolupráci s Magistrátem hl. města Prahy zastoupeným radní Mgr. Ludmilou Štvánovou a starostkou Městské části Praha 3, paní Vladislavou Hujovou.

více zde

1 2 3 4 5   

Tisk > Tiskové zprávy

RENOMIA, a.s. Travelport - GalileoAccentureOriflame
česká verzeenglish versionfacebooktwitter