Novinky

Mezi svými, aneb návštěva dětí z dětských domovů...

Vloženo 20. 3. 2017

V pátek 17.3 jsme se vydali na návštěvu do dětských domovů na Zbraslavi a v Nymburku. Jsme moc rádi, když si s nimi můžeme popovídat takhle "nablízko" o tom, co se jim daří a co je trápí. Děkujeme za pozvání!!

Celý článek

TERIBEAR bestseller je zpět!

Vloženo 3. 3. 2017

Náramek přátelství, který pro projekt TERIBEAR navrhla jeho patronka, modelka, Renata Langmannová je opět v prodeji.

Celý článek

Návštěva Židovského muzea

Vloženo 15. 2. 2017

S dětmi z dětského domova v Dolních Počernicích jsme se společně se zástupci ING Bank Fondu nadace vydali do Židovského muzea v Praze. Díky skvělému a působivému výkladu RNDr. Miroslava Prokeše jsme získali povědomí o historii, tradicích a životě Židů u nás.

Celý článek

Prima Run: Rozdávejte lásku během!

Vloženo 14. 2. 2017

Nemůžete se dočkat běhu pro TERIBEAR? Přidejte se také k běhu s přidanou hodnotou! Medvídek hrdina má srdce nejen pro zamilované, ale i pro ty, co lásku potřebují a hledají. Proto ani letos nebude chybět na 2. ročníku Prima Run, který pořádá televize Prima pod hlavičkou Prima LOVE. Na internetu můžete yydražit možnost užít si běh po boku slavných osobností a podpořit tak TERIBEAR a Nadaci Terezy Maxové dětem. Dražba vypukne těsně před konáním Prima Run. Na trať s námi vyrazí např. moderátorka TOP STAR Eva Perkausová, moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Lašková, herci Jiří Mádl, Marek Němec, Kateřina Kaira Hrachovcová či Martin Trnavský a další. A taky sám medvěd TERIBEAR a ambasadorka projektu Renata Langmannová. Patronem běhu je Roman Šebrle. „V rámci letošního motta ,Rozdej lásku běhemʽ i letos věnujeme výtěžek dražby slavných tváří Nadaci Terezy Maxové dětem, s níž nás pojí dlouhodobá spolupráce například v rámci projektu TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima DEN S MEDVĚDEM,“ říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha. Pětikilometrový běh (nejen) pro zamilované se poběží 13. května 2017 v pražské Stromovce a půjde nejen o to doběhnout do cíle, ale také strávit čas společně a oslavit tak „máj – lásky čas“ tak trochu jinak. Krom toho je připravena série speciálních tréninků, které ve Stromovce startují už od 1. března. Pod vedením profesionálních trenérů z Hello Runner a za účasti zmíněných osobností získáte tolik potřebnou kondici, ale také třeba nového partnera nejen pro běh Prima Run. Na shledanou ve Stromovce! Registrace otevřeny! Více informací najdete na www.prima-run.cz

Celý článek

SLAVÍME 20 LET NADAČNÍ POMOCI

Vloženo 6. 2. 2017

Od roku 1997 se Tereza Maxová a její nadační tým věnuje pomoci konkrétním dětem. Jak na začátky vzpomíná sama patronka?

Celý článek

RE/MAX Convention 2017

Vloženo 6. 2. 2017

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti RE/MAX za dlouhodobou spolupráci a podporu. Na výroční akci RE/MAX Convention 2017, která se konala 1.2 v Ostravě, převzala ředitelka nadace Terezie Sverdlinová šek na částku 198 834 Kč. Tento dar přispěje k celkovému výtěžku akce Teribear hýbe Prahou a podpoří vybrané okruhy nadační pomoci.

Celý článek

Megaton Fashion Show

Vloženo 3. 2. 2017

První únorový čtvrtek patřil v pražském Lucerna Music Baru dalšímu ročníku akce Megaton Fashion Show, která měla i letos charitativní náboj.

Celý článek

Poděkování firmě DATABOX

Vloženo 20. 1. 2017

Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě DATABOX za finanční podporu ve výši 200 000 Kč, která se vygenerovala z prodeje charitativního kalendáře.

Celý článek

Krizový fond pomoci v roce 2016

Vloženo 5. 1. 2017

39. rodinám se jen díky fondu podařilo v roce 2016 zůstat pohromadě.

Celý článek

Veselé Vánoce a hodně štěstí v novém roce!

Vloženo 21. 12. 2016

Milí přátelé, děkujeme Vám za přízeň v letošním roce. Velice si vážíme Vaší důvěry a Vaší práce. Přejeme Vám krásné a kouzelné svátky, prožité v kruhu Vašich blízkých. Doufáme, že i v roce 2017 budeme s Vaší pomocí společně přinášet naději ohroženým dětem, které tolik potřebují rodinu a domov. Veselé Vánoce a do nového roku 2017 jen to dobré Vám ze srdce přeje Tereza Maxová a tým Nadace Terezy Maxové dětem.

Celý článek

ING Bank Fond NTMd nadělil dětem z dětských domovů k Vánocům vodní radovánky

Vloženo 15. 12. 2016

Více jak osm desítek dětí z dětských domovů prožilo krásnou vánoční besídku, kterou pro ně připravil ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem v Aqualandu Moravia 15. prosince 2016.

Celý článek

Renata Langmannová pro Teribear

Vloženo 14. 12. 2016

Rádi bych Vám představili dvě novinky z naší charitativní kolekce TERIBEAR, které navrhla ambasadorka projektu Renata Langmannová. Jedná se o designový obal pro iPhone 6/6S a náramek s originálním designem pro každou ruku v zlatočerném provedení.

Celý článek

Dobročinný bazar na podporu projektu MADE BY

Vloženo 18. 11. 2016

Umíte si představit své Vánoce bez rodiny? Bez zázemí a bez podpory svého partnera? Raději si to ani nepředstavujte a přijďte do Dušní 3 koupit svým blízkým nebo sobě dárek, a podpořit tak zároveň projekt „MADE BY“ , který je určen na podporu ženám s dětmi, které se v těžké životní situaci musí uchýlit do azylových domů.

Celý článek

Návštěva obdarovaných, aneb kde se beznaděj mění v naději...

Vloženo 15. 11. 2016

V úterý 15.11 jsme s nadačním týmem a v čele s patronkou nadace, paní Terezou Maxovou, zavítali do Moravskoslezského kraje, kde jsme navštívili dvě partnerské neziskové organizace, které nadace dlouhodobě finančně podporuje.

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 10. 11. 2016

Ve středu 9.11 proběhla další z již tradičních charitativních snídaní zaměstnanců ING Bank. Cílem snídaně bylo zajistit lepší budoucnost pro 18-letého Martina, jehož snem je studium na VŠ. Nepoznal rodičovskou lásku a podporu, vychovávala ho babička, která nedávno zemřela.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter