Novinky

TERIBEAR pohnul Prahou, do pomoci dětem se zapojilo více než 20 000 lidí

Vloženo 16. 9. 2019

Pátý ročník desetidenního happeningu TERIBEAR hýbe Prahou, aneb Prima den s medvědem, je za námi. V letošním roce happening překonal všechny rekordy z let minulých, a to jak v počtech účastníků, zdolaných kilometrů tak i vybranou částkou.

Celý článek

TERIBEAR rozhýbal Mladou Boleslav

Vloženo 11. 9. 2019

Mladá Boleslav se ve středu 11.9. 2019 v parku Štěpánka připojila k Praze. Rozhýbala se na podporu vzdělávání a osobního rozvoje znevýhodněných dětí, které vyrůstají v ústavních zařízeních Středočeského a Královéhradeckého kraje.

Celý článek

Komu jsme pomohli z výtěžku Teribear hýbe Prahou 2018 - vyúčtování

Vloženo 13. 8. 2019

MILÁ TERIBEAR PARTO,důvěra není jen slovo. Rádi bychom vám proto detailně představili, jak se vyčerpal výtěžek akce roku 2018 a kolik pomoci jsme díky vám mohli doručit tam, kde bylo třeba.

Celý článek

Sbírka Friends of TERIBEAR

Vloženo 1. 8. 2019

Není nutně třeba pohybu, když je dostatek dobré vůle! Nemůžete se s námi hýbat na Vítkově? Nebo v Mladé Boleslavi? Ale chcete v tom být s námi? Skvělé! Chcete zahýbat Prahou na Vítkově nebo Boleslaví na Štěpánce, ale chcete dát víc? Úžasné! Pak pro vás máme dobrou zprávu.

Celý článek

Letní Výtvarný Salon podpoří nadaci

Vloženo 12. 7. 2019

Letní Výtvarný Salon KODL Contemporary již potřetí představuje přední umělce současné scény. Sjednocujícím prvkem je nejen důraz na kvalitu, ale také originalita projevu, určitá suverenita a nezařaditelnost. Výstavu můžete zhlédnout v prostorách Galerie KODL na Národní třídě do 30. srpna.

Celý článek

JOJO Kamarádi TERIBEARa

Vloženo 8. 7. 2019

Máme velkou radost z nové spolupráce! Značka JOJO se rozhodla podpořit naši nadaci. Začátkem června uvedla na trh želé bonbóny s názvem JOJO Kamarádi TERIBEARa, které podporují projekt TERIBEAR. Značka JOJO přispěje z každého prodaného balíčku JOJO Kamarádi Teribeara 1 Kč do Fondu TERIBEAR Nadace Terezy Maxové dětem, jejíž hlavním posláním je umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině. Kampaň JOJO Kamarádi TERIBEARa probíhá od 1. června až do 30. září. Projekt TERIBEAR pomáhá ohroženým dětem již více než 10 let.

Celý článek

Poděkování firmě CBRE

Vloženo 21. 6. 2019

Děkujeme společnosti CBRE za podporu v rámci jejich celofiremního červnového teambuildingu, kterého se účastnilo téměř 300 zaměstnanců.

Celý článek

Návštěva DD Nymburk v rámci projektu ROZJEDU TO!

Vloženo 18. 6. 2019

V pondělí 17.5. jsme zavítali na předprázdninovou návštěvu k dětem do Dětského domova v Nymburce, zapojeném do našeho projektu ROZJEDU TO!, kde s partnerem ŠKODA AUTO pomáháme k lepším studijním výsledkům a dobrému startu a výběru profesní kariéry. A tentokrát jsme si povídali i o zásadách bezpečného chování "na síti".

Celý článek

Emirates Golf Tournament - poděkování

Vloženo 31. 5. 2019

Rádi bychom touto cestou poděkovali za dlouhodobou podporu společnosti Emirates Czech Republic! Ve čtvrtek 30.5. jsme v rámci golfového turnaje na Konopišti převzali šek na částku 35 100 Kč (jedná se o výtěžek z registračních poplatků od hráčů turnaje). Dar podpoří příběhy a projekty v rámci letošní akce Teribear hýbe Prahou. Děkujeme!!!

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 23. 5. 2019

Ve čtvrtek 23.5. proběhla v prostorách ING Bank další charitativní snídaně. Prodej dobrot, které připravili sami zaměstnanci banky, vynesl částku 30 900 Kč. Tu ING Bank zdvojnásobí a celkový výtěžek ve výši 61 800 Kč podpoří doučování dětí, které vyrůstají v náhradní rodinné péči své širší rodiny, a také výuku hudebních nástrojů pro malé muzikanty z pěstounské rodiny, která se stará celkem o devět dětí. Děkujeme ING Bank a všem jejím zaměstnancům za úžasnou podporu!

Celý článek

TERIBEAR V ZÁŘÍ OPĚT ROZHÝBE PRAHU, UŽ NYNÍ SE MŮŽETE REGISTROVAT

Vloženo 3. 5. 2019

Milí přátelé, naše skvělá teribeaří parto, je čas vstávat ze zimního spánku. Oprašte tenisky nebo vycházkovou obuv a hlavně svou touhu pomáhat druhým. Rád bych Vás znova pozval na vrch Vítkov, na sportovně – charitativní happening dobré vůle TERIBEAR HÝBE PRAHOU ANEB PRIMA DEN S MEDVĚDEM. 5. – 14. září 2019 (čtvrtek – sobota) si znova společně vyšlápneme na těžké osudy ohrožených dětí a rodin. A pojedeme nonstop! Stačí si koupit snímací čip, za jednorázový poplatek Vám ho zprovozníme na celou dobu. Zaregistrujte se z pohodlí domova už teď - registrace jsou pro Vás právě otevřeny.

Celý článek

Podpora nadace formou dárcovské sms

Vloženo 30. 4. 2019

Myslíme si, že děti učíme, jak správně žít, a přitom ony učí nás... Vážíme si vašeho zájmu o osudy ohrožených dětí, ten může mnohé změnit. Pošlete zprávu na číslo 87 777 ve znění DMS TEREZADETEM 90 nebo DMS TRV TEREZADETEM 90 pro jednorázovou/trvalou podporu, nadace obdrží 89 kč. Děkujeme, pokud se rozhodnete pomoci.

Celý článek

Charitativní výrobky TERIBEAR

Vloženo 25. 4. 2019

Proč prosazujeme náhradní rodinnou nebo pěstounskou péči pro všechny opuštěné děti bez rozdílu? Protože děti potřebují lásku a jistotu, že na nich někomu záleží. Z projektu TERIBEAR podporujeme náhradní rodinnou péči a maminky v nouzi. Charitativní výrobky najdete na: www.teribearshop.cz Foto Tereza Hrubá

Celý článek

Přejeme Vám veselé Velikonoce!

Vloženo 17. 4. 2019

Přejeme Vám příjemné prožití velikonočních svátků ve zdraví a pohodě a bohatou pomlázku.

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 16. 4. 2019

Ve středu 10.4. se grantová komise ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem složená se zaměstnanců ING Bank a nadace sešla v rámci 1. kola grantového řízení tohoto roku. Fond pomáhá dětem žijícím v náhradní rodinné péči nebo dětských domovech v rozvoji talentu, vzdělávání či kvalitní náplni volného času.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter