Novinky

Dobroden

Vloženo 29. 1. 2020

DOBRODEN je tu! Krásná iniciativa, která před 6 lety vznikla z popudu Leoše Mareše. Den, kdy můžeme proměnit život na sociálních sítích v komunitu dobré vůle. Vážíme si pomoci každého, kdo podpoří charitu a odešle finanční dar, který se rovná počtu vašich sledujících na vámi preferované sociální síti.

Celý článek

Setkání grantové komise ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 23. 1. 2020

Ve čtvrtek 23.1.2020 se sešla grantová komise ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem, složená se zástupců ING Bank a zaměstnanců nadace.

Celý článek

Podpora Dětského krizového centra

Vloženo 13. 1. 2020

Máme radost, že i letos můžeme podpořit projekt preventivních komiksových příběhů Dětského krizového centra, které již přes 25 let poskytuje odbornou pomoc dětem týraným, zneužívaným, zanedbávaným a dětem v závažných životních situacích.

Celý článek

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Vloženo 20. 12. 2019

Vážení přátelé, děkujeme že i v roce 2019 jsme společně s vámi mohli přinášet naději na spokojený domov ohroženým dětem, které rodinu tolik potřebují. Kouzelné Vánoce a do nového roku 2020 hodně štěstí, lásky a porozumění vám ze srdce přeje Tereza Maxová a tým Nadace Terezy Maxové dětem.

Celý článek

Poděkování pražským hotelům Hilton

Vloženo 18. 12. 2019

Srdečně děkujeme pražským hotelům Hilton nejen za dlouhodobé partnerství, ale i za úžasnou vstřícnost a podanou ruku mladým lidem z dětských domovů, kteří hledají své první zaměstnání a pracovní zkušenosti.

Celý článek

Sportovně-motivační setkání v rámci projektu Rozjedu to!

Vloženo 2. 12. 2019

Ve čtvrtek 28. listopadu se uskutečnil fotbalový turnaj, kterého se zúčastnily děti z dětských domovů a také osobnosti ze světa sportu. Akce byla realizována v rámci projektu Rozjedu to!, který je partnerským projektem Nadace Terezy Maxové dětem a ŠKODA AUTO a.s. Cílem tohoto projektu je účinně motivovat mládež ve věku 11 až 15 let umístěnou v dětských domovech ke vzdělání a rozvoji jejich osobního i profesního růstu.

Celý článek

SVOBODA & WILLIAMS CUP podpořil nadaci

Vloženo 25. 11. 2019

V sobotu 23. listopadu se UNYP aréna – Podvinný mlýn stala dějištěm již tradičního sportovního klání SVOBODA & WILLIAMS CUP. Letošního ročníku charitativního futsalového turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů reprezentujících významné společnosti zejména z realitního segmentu. Vítězem putovního poháru Svoboda & Williams se stalo mužstvo společnosti Czech Sport Media. Charitativní výtěžek turnaje ve výši 265 100 Kč podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem. Částku symbolicky převzala ředitelka nadace Terezie Sverdlinová a ambasadorka projektu TERIBEAR Renata Langmannová.

Celý článek

Projekt Dětství bez násilí zprostředkuje terapii dětem ve třech regionech

Vloženo 22. 11. 2019

V důsledku násilí v rodině zemřelo v ČR od začátku roku již 6 dětí. V ČR zatím neexistuje mechanismus, který by uměl tuto situaci vyhodnotit a přijmout opatření, jak tomu v budoucnu lépe zabránit. Stejně tak zoufale chybí terapie pro děti, které násilí třeba nepocítily na vlastní kůži, ale byly ho svědkem. Díky daru společnosti CPT Invest ve výši 8,7 milionu korun budeme moci s pražským Centrem Locika zahájit jedinečný projekt Dětství bez násilí. Terapeutické péče se tak kromě Prahy dostane dětem a rodinám traumatizovaným násilím v dalších třech krajích.

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 20. 11. 2019

V úterý 19.11. proběhla v prostorách Banky ING druhá letošní charitativní snídaně. Prodej dobrot, které připravili zaměstnanci banky, vynesl částku 33 784 Kč. Banka tuto částku zdvojnásobí a celkový výtěžek ve výši 67 568 Kč podpoří doučování dětí, které vyrůstají v náhradní rodinné péči.

Celý článek

Hard Rock Cafe Praha podpoří Muzikoterapii v DC Krč

Vloženo 18. 11. 2019

Že rockerům bije srdce na správném místě? Jasná věc! Děkujeme Hard Rock Cafe Praha za dlouholetou podporu a za dar ve výši 6 478 USD (zhruba 150 000 korun)! Jako v předchozích letech, částka umožní dětem z Dětského centra při Thomayerově nemocnici hodiny muzikoterapie. Srdečný dík! #loveamplified

Celý článek

Volíme 100 let: projekt Harper's Bazaar podpořil ženy z azylových domů

Vloženo 4. 11. 2019

Děkujeme časopisu Harper's Bazaar za krásný nápad a za podporu pro maminky z azylových domů. V roce 1919 získaly Češky volební právo. Harper’s Bazaar při příležitosti výročí požádal 10 umělkyň, aby po svém ztvárnily výjimečné Češky. Z uměleckých děl vznikla limitovaná kolekce triček. Celý výtěžek prodeje - celkem 200 592 Kč - pomůže matkám zapojeným v projektu MADE BY. Trika se kromě onlinu prodávala v Bibloo Cafe a Nostress Cafe Restaurant.

Celý článek

Novinky v sortimentu výrobků TERIBEAR

Vloženo 23. 10. 2019

Milí přátelé, rádi bychom vás upozornili na novinky v sortimentu výrobků TERIBEAR. Nově lze zakoupit hrnečky (malý a velký) a také nástěnný kalendář na příští rok.

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 9. 10. 2019

Grantová komise ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem se schází 2x do roka a pro nás je to pokaždé zásadní událost.

Celý článek

TERIBEAR limited edition – firemní dárky, které udělají radost hned dvakrát

Vloženo 1. 10. 2019

"Podle naší zkušenosti zájem firem o kolekci TERIBEAR neustále roste, což nás samozřejmě velmi těší a motivuje," říká ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem Terezie Sverdlinová. Novou kolekci TERIBEAR představila pro Brands & Stories.

Celý článek

Dražba dresů Poborského vynesla 225 tisíc

Vloženo 23. 9. 2019

Celkem 225 100 Kč vynesla charitativní aukce šesti dresů, které během své kariéry posbíral legendární fotbalista Karel Poborský. Srdečně děkujeme Karlovi i dražitelům!

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter