ING Bank Fond NTMd nadělil dětem z dětských domovů k Vánocům vodní radovánky

dsc_0340.jpg

15. 12. 2016

Více jak osm desítek dětí z dětských domovů prožilo krásnou vánoční besídku, kterou pro ně připravil ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem v Aqualandu Moravia 15. prosince 2016.

Moc nás těší, že můžeme touto akcí rozzářit oči dětí a zkrášlit jim předvánoční čas,“ říká Jindra Machačová, předsedkyně ING Bank Fondu.
Akce se účastnilo 84 dětí, které si během celého dne v aquaparku zasoutěžily v týmech, zatančily ve vodě, ale také zařádily na topogánech či si jen tak zaplavaly. Pro všechny děti byl připraven nejen animační program, ale také krásné vánoční dárky, které jim vykouzlily úsměvy na rtech.

Naše děti si tuto akci moc užily, byly moc spokojené a po návratu domů všem barvitě sdělovaly své ohromné zážitky,“ říká Zdeněk Dörrer, vychovatel z DD Melč, a dodává: „Akce byla velice dobře zaměřena pro děti všech věkových kategorií a báječně zorganizovaná. Bylo to tak fajn, že se nám ani nechtělo domů.“ 

Vánoční setkání s dětmi pořádala ING Bank již po jedenácté v rámci dlouholeté spolupráce s Nadací Terezy Maxové dětem, která je jedním z hlavních CSR pilířů ING Bank v České republice. Za podporu akce patří také poděkování Aqualandu Moravia a společnosti Oriflame.

Video z akce ke shlédnutí ZDE:

O nadaci > Novinky > ING Bank Fond NTMd nadělil dětem z dětských domovů k Vánocům vodní radovánky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter