STARLITE GALA HUMANITARIAN AWARD

IMG_1575.jpg

8. 8. 2016

Zakladatelka a patronka nadace, paní Tereza Maxová, převzala v sobotu 6. srpna 2016 ve španělské Marbelle ocenění za dlouhodobou charitativní práci pro opuštěné a znevýhodněné děti. Cena byla udělena v rámci Starlite Gala a Tereze ji předal herec Antonio Banderas, jeden ze zakladatelů a hostitelů této charitativní společenské události. Tereza Maxová byla oceněna v mezinárodní kategorii významných osobností, které dlouhodobě podporují charitativní programy pro děti.

Ocenění mě velmi potěšilo, ale nevnímám jej jen jako ocenění pro mne. Je to uznání práce celého nadačního týmu. Před dvaceti lety jsem se rozhodla pomoci dětem, protože si samy pomoci nemohou. Chtěla jsem využít pozornosti, které se mi dostává, pro něco, co jí dá hlubší smysl. Pro pomoc a podanou ruku těm, kteří mnohdy stojí na okraji zájmu společnosti,“ uvedla oceněná patronka nadace, Tereza Maxová.

Starlite Gala je nejvýznamnější charitativní událost, která se od roku 2010 každoročně koná ve španělské Marbelle. V rámci akce sbírá Starlite Foundation finanční dary na projekty spojené s podporou vzdělání mladých, sociálně slabých lidí. Mimo podpory vzdělání se pozornost a finanční prostředky věnují na pomoc dětem, které onemocněly rakovinou. Akce si rovněž vzala za cíl ocenit osobnosti, lokální i mezinárodní, které se dlouhodobě angažují na poli charity. Mezi oceněnými byli v minulosti např. Deepak Chopra, Mia Farrow, Valeria Mazza, Laura Paussini a další.

O nadaci > Novinky > STARLITE GALA HUMANITARIAN AWARD

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter