Novinky

Návštěva DD Nymburk v rámci projektu ROZJEDU TO!

Vloženo 18. 6. 2019

V pondělí 17.5. jsme zavítali na předprázdninovou návštěvu k dětem do Dětského domova v Nymburce, zapojeném do našeho projektu ROZJEDU TO!, kde s partnerem ŠKODA AUTO pomáháme k lepším studijním výsledkům a dobrému startu a výběru profesní kariéry. A tentokrát jsme si povídali i o zásadách bezpečného chování "na síti".

Celý článek

Emirates Golf Tournament - poděkování

Vloženo 31. 5. 2019

Rádi bychom touto cestou poděkovali za dlouhodobou podporu společnosti Emirates Czech Republic! Ve čtvrtek 30.5. jsme v rámci golfového turnaje na Konopišti převzali šek na částku 35 100 Kč (jedná se o výtěžek z registračních poplatků od hráčů turnaje). Dar podpoří příběhy a projekty v rámci letošní akce Teribear hýbe Prahou. Děkujeme!!!

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 23. 5. 2019

Ve čtvrtek 23.5. proběhla v prostorách ING Bank další charitativní snídaně. Prodej dobrot, které připravili sami zaměstnanci banky, vynesl částku 30 900 Kč. Tu ING Bank zdvojnásobí a celkový výtěžek ve výši 61 800 Kč podpoří doučování dětí, které vyrůstají v náhradní rodinné péči své širší rodiny, a také výuku hudebních nástrojů pro malé muzikanty z pěstounské rodiny, která se stará celkem o devět dětí. Děkujeme ING Bank a všem jejím zaměstnancům za úžasnou podporu!

Celý článek

TERIBEAR V ZÁŘÍ OPĚT ROZHÝBE PRAHU, UŽ NYNÍ SE MŮŽETE REGISTROVAT

Vloženo 3. 5. 2019

Milí přátelé, naše skvělá teribeaří parto, je čas vstávat ze zimního spánku. Oprašte tenisky nebo vycházkovou obuv a hlavně svou touhu pomáhat druhým. Rád bych Vás znova pozval na vrch Vítkov, na sportovně – charitativní happening dobré vůle TERIBEAR HÝBE PRAHOU ANEB PRIMA DEN S MEDVĚDEM. 5. – 14. září 2019 (čtvrtek – sobota) si znova společně vyšlápneme na těžké osudy ohrožených dětí a rodin. A pojedeme nonstop! Stačí si koupit snímací čip, za jednorázový poplatek Vám ho zprovozníme na celou dobu. Zaregistrujte se z pohodlí domova už teď - registrace jsou pro Vás právě otevřeny.

Celý článek

Podpora nadace formou dárcovské sms

Vloženo 30. 4. 2019

Myslíme si, že děti učíme, jak správně žít, a přitom ony učí nás... Vážíme si vašeho zájmu o osudy ohrožených dětí, ten může mnohé změnit. Pošlete zprávu na číslo 87 777 ve znění DMS TEREZADETEM 90 nebo DMS TRV TEREZADETEM 90 pro jednorázovou/trvalou podporu, nadace obdrží 89 kč. Děkujeme, pokud se rozhodnete pomoci.

Celý článek

Charitativní výrobky TERIBEAR

Vloženo 25. 4. 2019

Proč prosazujeme náhradní rodinnou nebo pěstounskou péči pro všechny opuštěné děti bez rozdílu? Protože děti potřebují lásku a jistotu, že na nich někomu záleží. Z projektu TERIBEAR podporujeme náhradní rodinnou péči a maminky v nouzi. Charitativní výrobky najdete na: www.teribearshop.cz Foto Tereza Hrubá

Celý článek

Přejeme Vám veselé Velikonoce!

Vloženo 17. 4. 2019

Přejeme Vám příjemné prožití velikonočních svátků ve zdraví a pohodě a bohatou pomlázku.

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 16. 4. 2019

Ve středu 10.4. se grantová komise ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem složená se zaměstnanců ING Bank a nadace sešla v rámci 1. kola grantového řízení tohoto roku. Fond pomáhá dětem žijícím v náhradní rodinné péči nebo dětských domovech v rozvoji talentu, vzdělávání či kvalitní náplni volného času.

Celý článek

Rozhovor ředitelky nadace pro Český rozhlas

Vloženo 15. 4. 2019

Máte chvilku čas na příjemný rozhovor? Poslechněte si povídání ředitelky nadace Terezie Sverdlinové s Naděždou Hávovou.

Celý článek

Stop dětským exekucím

Vloženo 12. 4. 2019

V České republice je v exekuci 2200 dětí mladších patnácti let, včetně mladistvých je to dokonce tři a půl tisíce případů. Jak je možné, že za dluhy malých dětí, které často ani samy nezpůsobily, neodpovídají rodiče? Stačí, aby mělo dítě smůlu na rodinu, kde o něj řádně nepečuje a neplní své povinnosti, a může skončit v kolotoči právních sporů ještě před dosažením plnoletosti. Dospívání a kritický moment vlastního osamostatňování je pak pro takové mladé lidi zatížen břemenem, které si s sebou táhnou mnoho let.

Celý článek

Poděkování Hard Rock Café Praha

Vloženo 8. 4. 2019

Největší radost je ta sdílená a tak se Hard Rock Cafe Praha rozhodlo oslavit své 10. narozeniny rozdáváním dárků. Částka 5 000 dolarů poputuje dětem z "kojeňáčku" Dětského centra při Thomayerově nemocnici, kterým muzikoterapie pomáhá "rozkvést".

Celý článek

Charitativní aukce závodní kombinézy Ester Ledecké

Vloženo 26. 3. 2019

Na iDnes.cz dražíme kombinézu, v níž Ester Ledecká letos v zimě jela na Mistrovství světa ve Švédsku. Ester ji darovala Nadaci Terezy Maxové dětem na dobročinné účely. Aukce se koná v úterý 26. března od 9 do 16 hodin. Vítězi aukce ji Ester podepíše. Peníze za exkluzivní originál pomohou mladým lidem, kteří letos odcházejí z dětských domovů.

Celý článek

Projekt #volime100let pomůže matkám v azylových domech

Vloženo 18. 3. 2019

V roce 1919 získaly Češky volební právo. Česká edice Harper’s Bazaar při příležitosti výročí požádala deset umělkyň, aby po svém ztvárnily výjimečné Češky, které zásadním způsobem přispěly k důstojnějšímu postavení žen u nás. Nechaly se inspirovat hrdinkami od Emy Destinové přes Olgu Havlovou po Věru Chytilovou.Z uměleckých děl vznikla limitovaná kolekce triček, která se prodávají za 499 Kč, a celý výtěžek podpoří dobrou věc. Jejich koupí můžete pomoci matkám v azylových domech najít novou cestu do života.

Celý článek

Výtvarná soutěž ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 15. 3. 2019

Vážení přátelé, ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem, který podporuje děti v dětských domovech a v náhradní rodinné péči formou volnočasových aktivit a vzdělávání, vyhlašuje v letošním roce další z malovacích soutěží.

Celý článek

Jarmark OnaDnes.cz podpoří mladé lidi opouštějící dětský domov

Vloženo 27. 2. 2019

Srdečně Vás zveme na již dvaadvacátý tradiční bazar oblečení ze skříní čtenářek OnaDnes.cz nazvaný tentokrát podle generálního partnera Čekankový sirup Jarmark OnaDnes.cz, který se bude konat v sobotu 16. března na Výstavišti v Praze v Letňanech.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter