Novinky

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Vloženo 21. 12. 2018

Děkujeme že i v roce 2018 jsme společně s vámi mohli přinášet naději na spokojený domov ohroženým dětem, které rodinu tolik potřebují.

Celý článek

Poděkování pražským hotelům Hilton

Vloženo 20. 12. 2018

Jedlý šek jsme ještě nikdy nedostali! Díky milému pozvání Hilton Prague byl pro nás závěr letošního roku opravdu sladký - v rámci vánočního koncertu jsme převzali šek na 60 000 Kč, které podpoří naše poslání.

Celý článek

Notes TERIBEAR ByRenata

Vloženo 13. 12. 2018

Milá TERIBEAR rodino, máme pro žhavou vás novinku! Love is the answer - přesně toto moto naleznete na deskách notesu TERIBEAR byRenata, který navrhla ambasadorka projektu Renata Langmannová.

Celý článek

Charitativní snídaně zaměstnanců Coca Cola

Vloženo 6. 12. 2018

Dobroty a dobro patří k sobě! Dnešní báječná charitativní snídaně s Coca-Cola HBC Česko a Slovensko přinesla 19 510 Kč, které pomohou studentům Lukášovi a Šárce v dalším vzdělávání. Mockrát děkujeme!

Celý článek

Mothers on the Run - Step for Change challenge

Vloženo 3. 12. 2018

Pohnuli jsme Evropským parlamentem! Máme velkou radost, že si europoslanci přišli prohlédnout naši výstavu Matky na útěku fotografa Tomáše Třeštíka, ale také přijali naši výzvu Step for Change. Na konci dvoudenní akce jsme převzali šek na 2000 Euro, které nasbírali svými kroky. Děkujeme europoslankyni Dita Charanzová za příležitost zvýšit povědomí o situaci maminek z azylových domů.

Celý článek

SVOBODA & WILLIAMS CUP 2018

Vloženo 26. 11. 2018

Rekordních 252 832 Kč se letos podařilo shromáždit v rámci SVOBODA & WILLIAMS CUPu! Výtěžek pomůže znevýhodněným a opuštěným dětem s cílem umožnit jim zdravý a bezpečný život v rodinném prostředí. Srdečně děkujeme Svoboda & Williams a všem týmům charitativního futsalového turnaje. Loňský výtěžek jsme využili na podporu organizace HoSt Home Start ČR, která díky dobrovolníkům a terapeutům docházejícím přímo do rodin pomáhá vytvářet harmonické a bezpečné prostředí pro zdravý vývoj dětí.

Celý článek

ŠKODA AUTO Odpovědnou velkou firmou roku

Vloženo 22. 11. 2018

Gratulujeme! Cenu za aktivity na poli trvale udržitelného a odpovědného podnikání uděluje platforma Byznys pro společnost.

Celý článek

Dětský domov versus rodina: S čím vstupují mladí lidé do samostatného života?

Vloženo 15. 11. 2018

V jakém oboru si hledají zaměstnání mladí z dětských domovů? Proč častokrát nedokončí školu? Co je pro ně motivací k hledání práce? V kolika letech do práce nastupují? Co je pro ně v práci nejdůležitější? Jaké bariéry musí překonávat? Jak se liší od běžné populace? Aby šly výsledky porovnat, odpovídali na tyto a další otázky mladí lidé z dětských domovů (DD), ale také ti, kteří vyrostli v pěstounské péči (PP) či v běžné rodině. Specializovaný výzkum realizovala Nadace Terezy Maxové dětem a Coca-Cola HBC Česko a Slovensko v rámci projektu To dáš!. Výzkum zpracovala agentura Perfect Crowd. Do výzkumu se zapojilo 633 mladých lidí ve věku 18–35 let.

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 8. 11. 2018

Ve středu 7.11. proběhla v prostorách ING Bank letošní druhá, podzimní charitativní snídaně. Prodej dobrot, které připravili zaměstnanci banky vynesl částku 34 500 Kč. Tu ING Bank zdvojnásobí a celkový výtěžek ve výši 69 000 Kč podpoří doučování dětí, které vyrůstají v náhradní rodinné péči svých prarodičů a také cvičný byt pro mladé klienty z dětského domova Moravská Třebová, kteří se připravují na samostatný život.

Celý článek

Limitovaná edice ikonického kapesního nože Rybička

Vloženo 1. 11. 2018

Nespresso tímto projektem podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem.

Celý článek

Workshop plný počítačů

Vloženo 29. 10. 2018

Workshop uspořádala ŠKODA AUTO ve spolupráci s Czechitas pro děti z dětských domovů, zapojených do projektu Rozjedu to!

Celý článek

Ocenění Pro bono & CSR 2018 - projekt To dáš!

Vloženo 19. 10. 2018

K ocenění Pro bono & CSR 2018 gratulujeme advokátní kanceláři Bříza & Trubač, našim partnerům v unikátním projektu To dáš! Víme, jak složité je pro mladé lidi po odchodu z dětských domovů naučit se jednat s úřady, porozumět právním úkonům nebo pracovním smlouvám.

Celý článek

Nespresso - charitativní edice kapesních nožů

Vloženo 15. 10. 2018

Společnost Nespresso se spojila s designery z Olgoj Chorchoj studio a vznikla limitovaná série kapesních nožů Rybička z recyklovaných kávových kapslí. Výtěžek z prodeje ve 100% výši poputuje na pomoc ženám s dětmi v azylových domech, aby mohly začít nový život. Děkujeme mnohokrát!

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 9. 10. 2018

Dnes jsme opět rozdávali radost! Grantová komise ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem složená se zaměstnanců ING Bank a nadace se dnes sešla v rámci 2. kola grantového řízení tohoto roku. Fond pomáhá dětem žijícím v náhradní rodinné péči nebo dětských domovech v rozvoji talentu, vzdělávání či kvalitní náplni volného času.

Celý článek

Charitativní bazar Bella Rose

Vloženo 27. 9. 2018

Výtěžek z charitativního bazaru Bella Rose, brněnského e-shopu s designovými a bytovými doplňky, už si našel cestu do spolku Janus! Krásná částka 54 657 Kč podpoří programy, které provádí mladé lidi z ústavní péče prvními kroky samostatného života. Tak hodně pěkných setkání a šťastných cest za svým snem. Děkujeme!!

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter