Novinky

To dáš! - podpora znevýhodněných mladých lidí na startu pracovního života

Vloženo 26. 1. 2021

Právě teď bude podpora znevýhodněných mladých lidí na startu pracovního života moc potřebná. Jsme rádi, že To dáš! - náš projekt sociálně personální agentury, pokračuje dál!

Celý článek

Pomoc na míru

Vloženo 21. 1. 2021

Naší cestou je pomoc na míru: příběh z Centra J. J. Pestalozziho dokazuje, jak důležitou úlohu sehrává pomoc pedagoga během nouzového stavu. Doučování v azylovém domě jsme podpořili v rámci programu Prevence. Pomáháme tak dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí.

Celý článek

poděkování LADY BIKERS PRAGUE

Vloženo 15. 1. 2021

Srdečně děkujeme fanouškům skupiny LADY BIKERS PRAGUE za dar 30 000 Kč pro maminku v nouzi. Finanční prostředky byly získány prodejem charitativního kalendáře.

Celý článek

poděkování společnosti ZOOT

Vloženo 5. 1. 2021

Srdečně děkujeme společnosti ZOOT,která zareagovala na příběh rodiny v nouzi - tatínka, který se sám stará o tři holčičky a kvůli složité životní situaci nemá peníze nazbyt - a přišla s krásným vánočním dárkem. Voucher na nákup oblečení pro děvčátka v hodnotě 10 000 Kč udělal o svátcích obrovskou radost a zároveň pomohl tam, kde to bylo potřeba.

Celý článek

Veselé Vánoce a jen to dobré do nového roku

Vloženo 21. 12. 2020

Milí přátelé, přejeme vám pěkný a pokojný závěr adventního období. Vánoce jsou svátkem nové naděje a nových počátků. A právě vaše přízeň, chuť držet pohromadě a vytvořit něco smysluplného a krásného i ve ztížených podmínkách roku 2020 je to, co nám v nadaci celou dobu dodávalo naději a energii pomáhat. Děkujeme. Pokud můžete, dopřejte teď sami sobě drobné radosti a chvíli odpočinku, ať už pro vás relax znamená cokoliv. Pěknou zlatou adventní neděli.

Celý článek

Poděkování společnosti s.Oliver CZ

Vloženo 16. 12. 2020

Darujme teplo. Darujme péči, darujme pozornost. Srdečně děkujeme společnosti s.Oliver, která darovala teplé zimní bundy pro děti a maminky z azylových domů. Spolu s pěněžním darem tak podpořili azylové domy darem v hodnotě 450 tisíc korun.

Celý článek

Přejeme krásný adventní čas

Vloženo 2. 12. 2020

Milí přátelé, rádi bychom Vám popřáli příjemný adventní čas a poděkovali za Vaši podporu, které si nesmírně vážíme.

Celý článek

My a CovidHelp

Vloženo 12. 11. 2020

CovidHelp: pomáháme dětem s distanční výukou, podporujeme dětské domovy, náhradní rodiny a rodiče v nouzi

Celý článek

kalendář TERIBEAR zabodoval v soutěži "Kalendář roku 2020"

Vloženo 2. 11. 2020

Máme velkou radost, že náš rodinný medvědí kalendář vyhrál v soutěži Kalendář roku 2020! Porota mu udělila Cenu za podporu sociální a společenské role s tím, že je "je praktický, citlivý, nevtíravý a v jistém slova smyslu i ekologický". Děkujeme!!! A úplně nejlepší na něm je, že kalendář přináší radost hned dvakrát - jeho majiteli a opuštěným dětem.

Celý článek

Jsme tady pro vás

Vloženo 22. 10. 2020

Milí přátelé, nepřestáváme pracovat! Z důvodů mimořádné situace máme v kanceláři omezený provoz, ale telefonicky vyřizujeme všechny nezbytné záležitosti. I my v Nadaci Terezy Maxové dětem chceme zůstat k dispozici, všem, kdo nás potřebují. Letošní rok byl pro nás všechny nesmírně náročný, ale obzvlášť těžce dolehl na rodiny sociálně slabé, na rodiče samoživitele, na všechny, kdo se starají o větší počet dětí v pěstounské rodině či v dětském domově. Jsme tu, abychom při vás stáli i dnes. Kontaktovat nás můžete na nadačním telefonním čísle.

Celý článek

Nákupy s OnaDnes.cz

Vloženo 19. 10. 2020

Nákupy s OnaDnes.cz budou i tentokrát! A už tradičně nepůjde jen o parádní slevy a nakupování, ale také o dobrou věc. Díky spolupráci se společnosti MAFRA a Mastercard budeme moci pomáhat maminkám z azylových domů v oblasti finanční gramotnosti a na cestě k stabilnímu domovu pro jejich děti. Buďte u toho! Slevové kupóny platné až do neděle najdete jako přílohu magazínů MF Dnes, v aplikaci nebo na webu. Děkujeme!

Celý článek

Výsledky grantového řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 15. 10. 2020

Ve čtvrtek 8.10. proběhlo společné hlasování v rámci 2. kola grantového řízení ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem. Grantová komise odhlasovala podporu 44 projektům a přerozdělila mezi ně 553 850 Kč. Celkem se sešlo ve druhém kole 53 žadatelů s celkovými požadavky ve výši 1 168 870 Kč. Zaměřili jsme se opět na projekty vzdělávání, doučování a rozvoje dětí.

Celý článek

Charitativní kolekce „We are Family“

Vloženo 5. 10. 2020

Italská značka Dsquared2 oslavuje otevření pražského butiku na adrese Pařížská 28 uvedením limitované kolekce vytvořené ve spolupráci s módní ikonou a filantropkou, Terezou Maxovou.

Celý článek

TERIBEAR rozhýbal celou republiku

Vloženo 5. 10. 2020

Šestý ročník charitativního happeningu Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem powered by ŠKODA AUTO, je za námi. V letošním roce měl kvůli pandemii koronaviru zcela jinou podobu, účastníci happeningu se nemohli sejít na jednou místě, díky mobilní aplikaci ale vznikla virtuální komunita a zapojit se mohl každý, kdekoli a kdykoli. Každý zdolaný kilometr proměnili partneři akce v 10 korunovou konkrétní pomoc. Celkem se tak za 24 dnů, po které akce trvala díky 23 116 účastníkům připsalo na konto pomoci 10 000 000 korun! Výsledná částka pomůže například dětem z dětských domovů, maminkám z azylových domů nebo rodinám v nouzi. Charitativní happening pořádala již pošesté Nadace Terezy Maxové dětem.

Celý článek

Nespresso - charitativní edice kapesních nožů Rybička

Vloženo 17. 9. 2020

Máme velkou radost z opětovné podpory společnosti Nespresso, která i v letošním roce uvádí na trh limitovanou edici kapesního nože Rybička vyrobeného z recyklovaných hliníkových kapslí Nespresso. Výtěžek z prodeje ve výši 500 000 Kč poputuje na pomoc ženám s dětmi v azylových domech, aby mohly začít nový život.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter