Novinky

Projekt Dětství bez násilí zprostředkuje terapii dětem ve třech regionech

Vloženo 22. 11. 2019

V důsledku násilí v rodině zemřelo v ČR od začátku roku již 6 dětí. V ČR zatím neexistuje mechanismus, který by uměl tuto situaci vyhodnotit a přijmout opatření, jak tomu v budoucnu lépe zabránit. Stejně tak zoufale chybí terapie pro děti, které násilí třeba nepocítily na vlastní kůži, ale byly ho svědkem. Díky daru společnosti CPT Invest ve výši 8,7 milionu korun budeme moci s pražským Centrem Locika zahájit jedinečný projekt Dětství bez násilí. Terapeutické péče se tak kromě Prahy dostane dětem a rodinám traumatizovaným násilím v dalších třech krajích.

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 20. 11. 2019

V úterý 19.11. proběhla v prostorách Banky ING druhá letošní charitativní snídaně. Prodej dobrot, které připravili zaměstnanci banky, vynesl částku 33 784 Kč. Banka tuto částku zdvojnásobí a celkový výtěžek ve výši 67 568 Kč podpoří doučování dětí, které vyrůstají v náhradní rodinné péči.

Celý článek

Hard Rock Cafe Praha podpoří Muzikoterapii v DC Krč

Vloženo 18. 11. 2019

Že rockerům bije srdce na správném místě? Jasná věc! Děkujeme Hard Rock Cafe Praha za dlouholetou podporu a za dar ve výši 6 478 USD (zhruba 150 000 korun)! Jako v předchozích letech, částka umožní dětem z Dětského centra při Thomayerově nemocnici hodiny muzikoterapie. Srdečný dík! #loveamplified

Celý článek

Volíme 100 let: projekt Harper's Bazaar podpořil ženy z azylových domů

Vloženo 4. 11. 2019

Děkujeme časopisu Harper's Bazaar za krásný nápad a za podporu pro maminky z azylových domů. V roce 1919 získaly Češky volební právo. Harper’s Bazaar při příležitosti výročí požádal 10 umělkyň, aby po svém ztvárnily výjimečné Češky. Z uměleckých děl vznikla limitovaná kolekce triček. Celý výtěžek prodeje - celkem 200 592 Kč - pomůže matkám zapojeným v projektu MADE BY. Trika se kromě onlinu prodávala v Bibloo Cafe a Nostress Cafe Restaurant.

Celý článek

Novinky v sortimentu výrobků TERIBEAR

Vloženo 23. 10. 2019

Milí přátelé, rádi bychom vás upozornili na novinky v sortimentu výrobků TERIBEAR. Nově lze zakoupit hrnečky (malý a velký) a také nástěnný kalendář na příští rok.

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 9. 10. 2019

Grantová komise ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem se schází 2x do roka a pro nás je to pokaždé zásadní událost.

Celý článek

TERIBEAR limited edition – firemní dárky, které udělají radost hned dvakrát

Vloženo 1. 10. 2019

"Podle naší zkušenosti zájem firem o kolekci TERIBEAR neustále roste, což nás samozřejmě velmi těší a motivuje," říká ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem Terezie Sverdlinová. Novou kolekci TERIBEAR představila pro Brands & Stories.

Celý článek

Dražba dresů Poborského vynesla 225 tisíc

Vloženo 23. 9. 2019

Celkem 225 100 Kč vynesla charitativní aukce šesti dresů, které během své kariéry posbíral legendární fotbalista Karel Poborský. Srdečně děkujeme Karlovi i dražitelům!

Celý článek

TERIBEAR pohnul Prahou, do pomoci dětem se zapojilo více než 20 000 lidí

Vloženo 16. 9. 2019

Pátý ročník desetidenního happeningu TERIBEAR hýbe Prahou, aneb Prima den s medvědem, je za námi. V letošním roce happening překonal všechny rekordy z let minulých, a to jak v počtech účastníků, zdolaných kilometrů tak i vybranou částkou.

Celý článek

TERIBEAR rozhýbal Mladou Boleslav

Vloženo 11. 9. 2019

Mladá Boleslav se ve středu 11.9. 2019 v parku Štěpánka připojila k Praze. Rozhýbala se na podporu vzdělávání a osobního rozvoje znevýhodněných dětí, které vyrůstají v ústavních zařízeních Středočeského a Královéhradeckého kraje.

Celý článek

Komu jsme pomohli z výtěžku Teribear hýbe Prahou 2018 - vyúčtování

Vloženo 13. 8. 2019

MILÁ TERIBEAR PARTO,důvěra není jen slovo. Rádi bychom vám proto detailně představili, jak se vyčerpal výtěžek akce roku 2018 a kolik pomoci jsme díky vám mohli doručit tam, kde bylo třeba.

Celý článek

Sbírka Friends of TERIBEAR

Vloženo 1. 8. 2019

Není nutně třeba pohybu, když je dostatek dobré vůle! Nemůžete se s námi hýbat na Vítkově? Nebo v Mladé Boleslavi? Ale chcete v tom být s námi? Skvělé! Chcete zahýbat Prahou na Vítkově nebo Boleslaví na Štěpánce, ale chcete dát víc? Úžasné! Pak pro vás máme dobrou zprávu.

Celý článek

Letní Výtvarný Salon podpoří nadaci

Vloženo 12. 7. 2019

Letní Výtvarný Salon KODL Contemporary již potřetí představuje přední umělce současné scény. Sjednocujícím prvkem je nejen důraz na kvalitu, ale také originalita projevu, určitá suverenita a nezařaditelnost. Výstavu můžete zhlédnout v prostorách Galerie KODL na Národní třídě do 30. srpna.

Celý článek

JOJO Kamarádi TERIBEARa

Vloženo 8. 7. 2019

Máme velkou radost z nové spolupráce! Značka JOJO se rozhodla podpořit naši nadaci. Začátkem června uvedla na trh želé bonbóny s názvem JOJO Kamarádi TERIBEARa, které podporují projekt TERIBEAR. Značka JOJO přispěje z každého prodaného balíčku JOJO Kamarádi Teribeara 1 Kč do Fondu TERIBEAR Nadace Terezy Maxové dětem, jejíž hlavním posláním je umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině. Kampaň JOJO Kamarádi TERIBEARa probíhá od 1. června až do 30. září. Projekt TERIBEAR pomáhá ohroženým dětem již více než 10 let.

Celý článek

Poděkování firmě CBRE

Vloženo 21. 6. 2019

Děkujeme společnosti CBRE za podporu v rámci jejich celofiremního červnového teambuildingu, kterého se účastnilo téměř 300 zaměstnanců.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter