Novinky

Life Ball 2011 - patronka nadace podpořila boj proti AIDS

Vloženo 26. 5. 2011

Patronka nadace - Tereza Maxová - v minulosti opakovaně podpořila aktivní boj proti AIDS prostřednictvím světoznámé módní přehlídky Life Ball, která se tradičně koná ve Vídni. Nejinak tomu bylo i letos. Akce se konala 21. května a skládala se z několika částí. Jednou z nich byla i tzv. "solidarity gala" k připomínce 30. let od objevení viru HIV, kde zásadní projev pronesl Bill Clinton. Následně během slavnostního večera akci svým projevem podpořili mimo paní Maxové i světoznámé osobnosti jako např. Janet Jackson, Brooke Shields, Francesca Habsburg, Vivienne Westwood, Angela Missoni a další.

Celý článek

Poděkování společnosti PROFIPLAST, spol. s r. o.

Vloženo 24. 5. 2011

Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě PROFIPLAST, spol. s r. o. za finanční dar ve výši 20.000,- Kč, který poputuje na podporu speciálně zřízeného Fondu Nadace Terezy Maxové dětem pro Jihomoravský kraj. Fond Nadace Terezy Maxové dětem pro Jihomoravský kraj, byl zřízen s cílem přispívat ke zlepšování kvality života znevýhodněných a opuštěných dětí vyrůstajících v daném regionu. Dárcům a podporovatelům tohoto fondu garantujeme, že jejich podpora bude realizována adresně a transparentně v rámci Jihomoravského kraje.

Celý článek

JARNÍ KONCERT SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ, 4.května v Praze

Vloženo 5. 5. 2011

Nadace Terezy Maxové dětem se po šesti letech rozhodla vrátit k tradici pořádání charitativního Koncertu splněných přání v hlavním městě Praze. V uplynulých letech se konal převážně v regionech ČR. JARNÍ KONCERT SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ je jedinečná kulturní událost, která kloubí atraktivní program s konkrétní podporou a významnou pomocí opuštěným a znevýhodněným dětem. I tentokrát významně pomohl a to částkou 1.900.000,- Kč.

Celý článek

Podpora Dětského centra při FTN v Praze - Krči

Vloženo 1. 4. 2011

To, že pražskému kojeňáčku chybí prostředky (7 milionů korun) na provoz zařízení, jste možná již slyšeli. Naše nadace a zejména patronka, Tereza Maxová, se proto již od listopadu loňského roku snaží zajistit maximum možných prostředků pro zlepšení dané situace.

Celý článek

Česká Miss 2011 opět významně podpořila opuštěné děti

Vloženo 25. 3. 2011

21.3.2011 Jako již tradičně i letos se stala Nadace Terezy Maxové dětem charitativní součástí finále krásy Česká Miss 2011. V rámci večera byl připraven atraktivní program plný zajímavých hostů, jedním z nich byl také italský věhlasný lyžař Alberto Tomba (na snímku s patronkou nadace).

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 10. 3. 2011

Vážení přátelé, rádi bychom Vás informovali, že v 1. kole grantového řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem (www.ingcbf.cz), jsme podpořili celkem 51 žádostí v celkové výši 852.026,-Kč. O konkrétní podpoře rozhodla společně grantová komise složená z pracovníků nadace a ING Bank. Přejeme nejen odbarovaným, ale i Vám všem krásný den a děkujeme za podporu!!! Tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Společnosti Initiative a McCANN ERICKSON významně podpořily kampaň projektu Adopce.com

Vloženo 7. 2. 2011

Společnosti Initiative a McCANN ERICKSON významně podpořily charitativní kampaň, jejímž cílem byla propagace 10. narozenin projektu náhradní rodinné péče - Adopce.com. Kampaň podpořili i další společnosti, např. SEZNAM.CZ, JC Decaux a další.

Celý článek

Mezinárodní cirkusový festival v Monaku měl svého zástupce z ČR

Vloženo 6. 2. 2011

Věhlasný cirkusový festival v Monte Carlu měla díky patronce nadace, paní Tereze Maxové možnost navštívit a být plnohodnotným členem mezinárodní dětské poroty i dívka z Dětského domova v Ústí nad Labem Julie Berkyová. Tento dětský domov je již šestým rokem zapojený do terapeuticko-vzdělávacího projektu "Pod křídly" jež učí děti anglickému jazyku. Julie tak měla možnost v praxi procvičit nabyté znalosti.

Celý článek

Společnosti HOPI a Eastern Resources Group s.r.o podpořily 8 dětských domovů. Děkujeme!!!

Vloženo 1. 2. 2011

Společnosti HOPI a Eastern Resources Group s.r.o podpořily 8 dětských domovů. Děkujeme!!!

Celý článek

Vše dobré (nejen) do nového roku 2011

Vloženo 4. 1. 2011

Vážení přátelé, dovolte, abychom vám jménem celého týmu Nadace Terezy Maxové dětem popřáli (nejen) do nového roku hodně zdraví, lásky a spokojenosti. Zároveň bychom touto cestou chtěli poděkovat všem našim dárcům, partnerům a dobrovolníkům za jejich významnou podporu, které si moc vážíme. Tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Vánoční sbírka v Metropoli Zličín

Vloženo 3. 1. 2011

Děkujeme Metropoli Zličín a všem jejím zákazníkům za velkorysou podporu v rámci adventních víkendů. Výtěžek sbírky dosáhl úžásné částky 94.760,- Kč! Prostředky budou použity na podporu opuštěným a zněvýhodněným dětem. DĚKUJEME!!! Děkujeme všem za podporu a přejeme příjemný předvánoční čas!

Celý článek

Světoznámý Glenn Miller Orchestra opět v České republice

Vloženo 1. 1. 2011

I letos podpoří BBH Nadační fond naši nadaci událostí, která nenechá klidným nikoho, kdo miluje skvělou hudbu, a českému publiku nabídne opravdovou lahůdku: SVĚTOZNÁMÝ GLENN MILLER ORCHESTR - VEČER SWINGU A ELEGANCE

Celý článek

Music Fashion Show 2010: večírek, spojující hudbu s módou, opět v Rock Café

Vloženo 9. 12. 2010

Ve čtvrtek 16.12. proběhl v pražském klubu Rock Café 2. ročník charitativní hudební přehlídky Music Fashion Show 2010, přehlídky oficiálního merchandise oblečení předních klubových kapel, na které v roli modelů a modelek vystoupili samotní muzikanti a muzikantky.

Celý článek

Vánoční bazar v Mokré čtvrti

Vloženo 3. 12. 2010

Po roční pauze se letos opět vrátil originální Vánoční bazárek pod taktovkou Petera Serge Butka, Ani Geislerové a Tatiany Vilhelmové. Letošní kamenný bazar proběhl ve dnech 18-19.12 v prostorách divadla DISK v Praze. Víkendový bazárek pak stylově ukončil Večírek - Snesitelná lehkost pití, který proběhl v Lucerna Music Baru, 20.12.2010.

Celý článek

Benefiční přehlídka pro Nadaci Terezy Maxové dětem

Vloženo 2. 12. 2010

Ve středu 1. 12. 2010 ve Sportovní hale v Českých Budějovicích proběhla v produkci agentury Art4promotion již VI. Benefiční přehlídka pro Nadaci Terezy Maxové dětem. Pro návštěvníky byla připravena velká módní show plná nejnovějších trendů, módních značek, zábavy, osobností, krásných žen a speciálních efektů.

Celý článek

předcházející   16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter