Novinky

Po roce se opět vrací Vánoční bazar v Mokré čtvrti

Vloženo 20. 10. 2011

Populární Vánoční bazar v Mokré čtvrti (www.vanocnibazar.cz), který organizují herečky Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a režisér Peter Serge Butko, se od 17. do 19. prosince opět vrací do pražského Divadla Disk.

Celý článek

Jarmark portálu OnaDnes.cz podruhé v Praze

Vloženo 26. 9. 2011

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se v sobotu 8.10.2011 zúčastnili netradičního Jarmarku portálu OnaDnes.cz v Praze a rozhodli se podpořit dobrou věc. Výtěžek Jarmarku ve výši 13.257,- Kč podpoří dva chlapce v pěstounské péči své babičky, kteří by rádi navštěvovali různé zájmové kroužky. Děkujeme za podporu!

Celý článek

INNER WINNER festival podpořil dobrou věc

Vloženo 20. 9. 2011

Vážení přátelé, díky podzimnímu festivalu světových trendů ve firemním vzdělávání a osobnostním rozvoji INNER WINNER, získala nadace 30.000 Kč na podporu mladých lidí z dětských domovů, kteří studují na vysokých školách. Bohužel, procento těch, kteří projdou ústavní výchovou a dostanou se až na vysokou školu je velmi nízké. Proto se snažíme díky našim partnerům podpořit a motivovat ty, kteří to dokázali. Děkujeme!!!

Celý článek

Netradiční Jarmark portálu OnaDnes.cz poprvé v Brně

Vloženo 19. 9. 2011

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se v sobotu 17.9.2011 zúčastnili netradičního Jarmarku portálu OnaDnes.cz v Brně a rozhodli se podpořit dobrou věc.

Celý článek

Fotbalová reprezentace a TERIBEAR

Vloženo 2. 9. 2011

V úterý 6.9.2011 proběhne v Praze na Spartě přátelské reprezentační utkání Česká republika:Ukrajina. Vzhledem k tomu, že česká fotbalová reprezentace je partnerem projektu TERIBEAR - nebude méďa hrdina - chybět.

Celý článek

Partnerství v rámci projektu Čtení pomáhá

Vloženo 8. 8. 2011

V dubnu tohoto roku se Nadace Terezy Maxové dětem stala jedním z garantů podpory úspěšného projektu Čtení pomáhá. Jeho cílem je nejen motivovat děti a mladé lidi ke čtení, ale i pomoc dobré věci.

Celý článek

Kampaň k projektu Adopce.com v pražských ulicích

Vloženo 5. 8. 2011

Projekt Adopce.com slaví své desáté narozeniny a v rámci nich nadace získala možnost propagace projektu formou citylightové kampaně, v síti JCDecaux v Praze. Kampaň připravila agentura McCann Erickson Prague v režimu pro-bono. Další dárek projektu věnoval přední český režisér Jakub Kohák, který natočil krátký film dokumentující podstatu projektu.

Celý článek

Kampaň Lime and Tonic na podporu projektu Adopce.com

Vloženo 15. 7. 2011

Společnost Lime and Tonic, partner naší nadace, nám pomáhá rozšířit povědomí o náhradní rodinné péči v ČR, prostřednictvím projektu ADOPCE.com. Ten již 10 let partnersky realizují - Nadace Terezy Maxové, Nestlé Česko, Středisko náhradní rodinné péče a Spolu dětem. Chcete-li se i vy zapojit - můžete sdílet info dál. Děkujeme.

Celý článek

Slavnostní zakončení 6.ročníku Pod Křídly

Vloženo 19. 6. 2011

Rádi bychom s vámi sdíleli atmosféru slavnostního ukončení již 6.ročníku projektu "Pod křídly", který učí děti z dětských domovů lepší a sebevědomější komunikaci v anglickém jazyce.

Celý článek

Mimořádná nabídka - Volvo V70

Vloženo 16. 6. 2011

Nadace Terezy Maxové dětem měla koncem února 2011 důvod k radosti. V Kole štěstí Mountfield – vyhrála překrásné, luxusní, nové auto – Volvo V 70. Ačkoli nadace aktuálně žádný automobil nevlastní, přesto se rozhodla, po dohodě s dárcem – společností Mountfield a.s. – že jej nabídne k prodeji a získané prostředky použije na pomoc dětem.

Celý článek

OnaDnes.cz pořádá netradiční Jarmark

Vloženo 15. 6. 2011

Rádi bychom vás pozvali jménem portálu OnaDnes.cz na netradiční Jarmark, který se koná v sobotu 18.6.2011 od 9-14 hodin před budovou Anděl Media Centra na Smíchově v Praze. Více o akci naleznete v příložené pozvánce. Těšíme se na vás a děkujeme za podporu!

Celý článek

Pražské hotely Hilton podpořily projekt "Pod křídly"

Vloženo 14. 6. 2011

Pražské hotely Hilton a jejich klienti podpořili vzdělávací projekt "Pod křídly", který již 6.rokem učí přibližně 100 dětí ze 7 dětských domovů anglický jazyk speciální zážitkovou metodou.

Celý článek

Zaměstnanci Orsay pro děti z DD Mašťov

Vloženo 5. 6. 2011

Patronát společnosti Orsay nad Dětským domovem Mašťov započal před dvěma lety. Za tuto dobu se podařilo domov podpořit nejen finančně, a to částkou celkem 143.784,- Kč, ale i v rámci nejrůznějších dobrovolnických dnů. Ten poslední proběhl o tomto víkendu, v sobotu 4.6.2011 a odvíjel se v duchu hip hopu. Děti si den nesmírně užily.

Celý článek

ICON Communication Centres podpoří projekt "Pod křídly"

Vloženo 1. 6. 2011

Rádi bychom oznámily, že společnost ICON Communication Centres se rozhodla podpořit charitativní aktivity Nadace Terezy Maxové dětem, konkrétně projekt “Pod křídly”, který učí děti v 7 dětských domovech v České republice anglický jazyk. Icon Communication Centers podpoří tento projekt nejen finančně, ale také dobrovolnickými aktivitami. Rádi bychom společnosti ICC fopoděkovali za jejich důvěru a těšíme se na spolupráci. Tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Darujte sebe! s Nadací Terezy Maxové dětem

Vloženo 30. 5. 2011

Tradiční akce Dětského krizového centra s názvem Darujte sebe! se v letošním roce poprvé spojila s Nadací Terezy Maxové dětem. V sobotu 28.5.2011 se nadace darovala v podobě zábavného programu pro nejširší veřejnost. Cílem akce bylo nabídnout rodinám s dětmi kvalitní a smysluplné trávení času spolu a vytváření společných rodinných zážitků.

Celý článek

předcházející   16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter