Novinky

Benefice pro Nadaci Terezy Maxové dětem

Vloženo 11. 4. 2013

Charitativní show Art For Kids, konaná ve středu 10.4 v Českých Budějovicích přinesla krásný výtěžek ve výši 389.785 Kč! Srdečně děkujeme Art4Promotion za již osmý ročník benefice a za nasazení, s jakým akci vždy připravují.

Celý článek

Jarmark redakce OnaDnes.cz opět lámal rekordy

Vloženo 8. 4. 2013

Již tradiční Jarmark redakce OnaDnes.cz, který se uskutečnil v sobotu 6.4.2013 na Výstavišti v Praze, opět lámal rekordy. Celkový výtěžek akce je 65.890 Kč! Z toho částka za prodej občerstvení Starbucks přineslo 23.815 Kč.

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 20. 3. 2013

Vážení přátelé, rádi bychom Vás informovali, že v 1. kole grantového řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem (www.ingcbf.cz), jsme podpořili celkem 51 žádostí v celkové výši 852.026,-Kč. O konkrétní podpoře rozhodla společně grantová komise složená z pracovníků nadace a ING Bank. Přejeme nejen odbarovaným, ale i Vám všem krásný den a děkujeme za podporu!!! Tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Společnost Lindt v České republice podporuje naši nadaci

Vloženo 13. 3. 2013

Tato novinka je opravdu sladká: společnost Lindt v České republice podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem! O letošních Velikonocích můžete mlsat a pomáhat: 1 Kč za každého prodaného velikonočního zajíčka Lindt podpoří dobrovolnický projekt Malíček v Dětském centru v Praze-Krči. Navíc firma přispěje na projekt jednorázovým darem. Děkujeme!

Celý článek

Poděkování za nezištnou podporu

Vloženo 11. 3. 2013

Rádi bychom touto cestou srdečně poděkovali firmě Zápůjčka.cz, která se zabývá pronájmem vybavení na společenské akce. Ta nám nezištně poskytla svoje skladovací prostory a pomohla s převozem výrobků TERIBEAR. Děkujeme za nezištnou podporu!

Celý článek

Megaton Fashion Show 2012

Vloženo 11. 3. 2013

Rádi bychom poděkovali prima partě z Megaton Production, která naši nadaci opět podpořila v rámci výročních cen za výtvarný počin v hudebním průmyslu. V souvislosti s ceremoniálem zorganizovali dobročinnou aukci s výstavou, kam přispěli umělci speciálně výtvarně upravenými hudebními nástroji.

Celý článek

Poděkování od obdarovaných

Vloženo 1. 3. 2013

Dostali jsme milé poděkování z občanského sdružení Kolpingova rodina Smečno, které nadace v loňském roce podpořila částkou 150 000 Kč. Máme radost a děkujeme obětavým lidem, kteří za 20 let pomohli mnoha rodinám. Kolpingova rodina Smečno nabízí pěstounským a osvojitelským rodinám odborné konzultace a vzdělávání, prevenci syndromu vyhoření formou asistence a víkendových pobytů. Zprostředkovává také kontakt s rodinami s podobným příběhem a založila pro ně tzv. Dům rodin.

Celý článek

Ples v Opeře 2013

Vloženo 22. 1. 2013

Již potřetí se stala Nadace Terezy Maxové dětem součástí tradičního Plesu v Opeře. Díky výtěžku z charitatvní aukce se nám v minulosti dařilo podporovat projekty na výuku angličtiny, letošní výtěžek ve výši 580.000,- Kč pomůže talentovaný mladým lidem, kteří dostali šanci studovat na vysoké škole.

Celý článek

Hard Rock Cafe Praha podpořil nadaci

Vloženo 15. 1. 2013

Rádi bychom touto cestou poděkovali Hard Rock Cafe za spolupráci v rámci 2. ročníku Winter Rockabilly Rumble, díky nemuž nadace získala částku 13.640,- Kč. Finanční prostředky podpoří projekt Dobrovolnictví v Dětském centru v Praze Krči.

Celý článek

Poděkování Pražským hotelům Hilton

Vloženo 14. 1. 2013

Rádi bychom touto cestou srdečně poděkovali Pražským hotelům Hilton za podporu. V rámci jejich vánočního koncertu jsme převzali finanční dar ve výši 90.000,- Kč, výtěžek z prodeje charitativních kachniček Ducks For Change, které si hosté mohou kupovat na recepcích hotelů sítě Hilton. Děkujeme!

Celý článek

Poděkování ICON Prague

Vloženo 8. 1. 2013

Dnes bychom rádi moc a moc poděkovali prima partě ze společnosti ICON Prague. V roce 2012 uspořádali ve prospěch nadace tři charitativní akce (např. cyklojízdu z Prahy do Dráždan) a vybrali celkem 36 823 Kč. Každé takové pomoci si velmi vážíme.

Celý článek

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Vloženo 21. 12. 2012

Vážení přátelé, dovolte, abychom vám jménem celého týmu Nadace Terezy Maxové dětem popřáli krásné prožití vánočních svátků a do nového roku 2013 hodně zdraví, lásky a spokojenosti. Zároveň bychom touto cestou chtěli poděkovat všem našim dárcům, partnerům a dobrovolníkům za jejich významnou podporu, které si moc vážíme. Tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Vánoční Jarmak OnaDnes.cz lámal rekordy

Vloženo 19. 12. 2012

Úžasná zpráva z Jarmarku Ona.Dnes.cz: Vánočně naladění dárci opět pokořili rekord, charitativní sbírka vynesla 45.031 Kč!!!!!! Prodej kávy Starbucks pak dalších 19.862 Kč. Děkujemeee! Díky vám můžeme měnit budoucnost dětí a pomáhat jim splnit jejich sny a plány. Moc si vaší důvěry vážíme!

Celý článek

Světoznámý Glenn Miller Orchestr popáté v Praze

Vloženo 11. 12. 2012

Již tradičně podpoří BBH Nadační fond naši nadaci událostí, která nenechá klidným nikoho, kdo miluje skvělou hudbu, a českému publiku nabídne opravdovou lahůdku: SVĚTOZNÁMÝ GLENN MILLER ORCHESTR - VEČER SWINGU A ELEGANCE Tento koncert spojuje skvělou nadčasovou hudbu v provedení Glenn Miller Orchestra s nejelegantnějšími koncertními sály a stává se z něj tak báječný dárek pro rodinu, přátele a dobré lidi, kteří pomohou prostřednictvím BBH Nadačního fondu těm nejpotřebnějším. Českému publiku nabídne Glenn Miller Orchestr celkem čtyři vystoupení: čtvrtek 10.1.2013 v 17:00 a 20:00 hod v Moravském divadle v Olomouci a sobota 12.1.2013 v 17:00 a 20:00 hod v Obecním domě v Praze Děkujeme všem za podporu! Tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Nadace Terezy Maxové dětem získala Známku kvality

Vloženo 5. 12. 2012

Vážení přátelé, rádi bychom se s vámi podělili o zprávu, ze které máme velkou radost. Fórum dárců udělilo Nadaci Terezy Maxové dětem Známku kvality: http://www.donorsforum.cz/sluzby-a-projekty/znamka-kvality.html. Tuto známku mohou získat pouze prověřené nadační subjekty, které splní přísná kritéria v oblasti hospodaření, etické odpovědnosti, čitelnosti grantových pravidel apod. Udělení Známky kvality je pro nás opravdu velká čest - děkujeme za ocenění naší práce! Váš nadační tým

Celý článek

předcházející   16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter