Novinky

Emirates golfový den vynesl 51.250,- Kč!

Vloženo 23. 9. 2013

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti Emirates Czech Republic za opětovnou podporu, tentokrát v rámci golfového turnaje, který se uskutečnil v pátek 20.9.2013 v Plzňi na Dýšině. Výtěžek golfového dne vynesl částku 51.250,- Kč a spolu s příspěvkem za Summer Emirates Party ve výši 23.785,- Kč nám letos Emirates Czech Republic věnovala částku celkem 75.035,- Kč.

Celý článek

ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem a přehazovaná

Vloženo 16. 9. 2013

V neděli 15.9.2013 se v areálu beachklubu Praha Pankrác uskutečnil historicky první turnaj v přehazované pro děti z dětských domovů. Akci připravil ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem v čele se zaměstnanci – dobrovolníky ING banky a nadace. Turnaje se zúčastnilo 14 dětských domovů z celé České republiky a pro děti byly mimo jiné připraveny i doprovodné aktivity ve formě různých disciplín. Akci podpořily i některé finalistky České Miss – Tereza Chlebovská, Monika Leová, Zuzana Juračková, Renata Langmannová a také Mr. Czech Republic – Milan Novosad.

Celý článek

Grantová řízení Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 9. 9. 2013

Vážení grantoví žadatelé, rádi bychom Vás upozornili na grantové řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem, jež podporuje vzdělávání a volnočasové aktivity dětí v dětských domovech a v pěstounské péči. Druhé kolo letošního roku proběhne 10.10.2013 s uzávěrkou příjmu žádostí do 19.9.2013. Bližší informace o činnosti Fondu, formuláře a pokyny k vyplnění žádosti, naleznete na stránkách: www.ingnadace.cz Dále nadace vyhlašuje otevřené grantové řízení v rámci všech tří směrů její podpory a to: Program „Prevence“ – práce s nefunkční biologickou rodinou v případech, kdy hrozí odebrání dítěte do ústavní výchovy Program „Náhradní rodina“ – podpora dětí umístěných v pěstounské péči a také podpora stávajících i nových forem profesionální pěstounské péče, jakož i služeb pro pěstouny Program „Kompenzace“ – kompenzace nedostatků ústavní výchovy – program je zaměřen převážně na osobnostní rozvoj dětí vyrůstajících v ústavní výchově a usnadnění jejich vstupu do samostatného života O nadační příspěvek mohou žádat následující subjekty (s minimálně dvouletou činností): nestátní neziskové organizace (OS, OPS) církevní organizace příspěvkové organizace Systém grantového řízení je jednokolový. Maximální možná výše příspěvku: 300 000 Kč Období, na které je grant poskytován: maximálně 1 rok Uzávěrka příjmu žádostí: 30.9.2013 (datum doručení žádosti), současně elektronicky (Microsoft Word, nikoliv PDF) a v listinné podobě Formuláře k vyplnění žádosti jsou k dispozici ZDE Adresy pro doručení žádosti: Nadace Terezy Maxové dětem Plzeňská 5b 150 00 Praha 5 e-mail: granty@terezamaxovadetem.cz Žadatelé o nadační příspěvek budou o výsledcích grantového řízení informováni nejpozději do 15.12.2013. Váš Tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Summer Party Emirates

Vloženo 23. 8. 2013

Stejně jako minulý rok, tak i letos získala nadace možnost zapojit se do Summer Party společnosti Emirates a získat tak výtěžek tomboly v rámci akce, která se uskutečnila 22.8.2013 ve vile Kajetánka v Praze. Výtěžek ve výši 23.785,- podpoří konkrétního mladého studenta (bývalého chovance dětského domova) ve studiu na vysoké škole. Společnost Emirates spolupracuje s nadací od roku 2011 a za tu dobu se podařilo na podporu potřebným získat přes 100.000,- Kč. Děkujeme mnohokrát!

Celý článek

Nové vydání nadační Edice Otvíráme

Vloženo 12. 8. 2013

Vážení přátelé, rádi bychom Vás upozornili na nové vydání nadační Edice Otvíráme, tentokrát s názvem "Jak pečují o znevýhodněné děti za českými hranicemi". Edici naleznete ke stažení zde: http://www.terezamaxovadetem.cz/nase-pomoc/edice-otvirame/ Přejeme příjemné čtení. Váš tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Poděkování CARE Česká republika o.s.

Vloženo 23. 7. 2013

Rádi bychom dnes touto cestou poděkovali občanskému sdružení CARE Česká republika o.s. za opětovnou podporu projektu "Cesta z pekla“, který realizuje Dětské krizové centrum v Praze. Tento program je zaměřen na detekci týraných a ohrožených dětí s následnou pomocí. Dětské krizové centrum je největším zařízením v ČR, které se zaměřuje na léčbu psychosociálních a psychiatrických traumat u dětí. Občanské sdružení CARE Česká republika tento projekt podpořilo dohromady částkou již 700.000,- Kč. Děkujeme!!!

Celý článek

Výroční zpráva 2012 - Zákonná verze

Vloženo 12. 7. 2013

V sekci "Výroční zprávy" bychom vám rádi představili naši výroční zprávu za rok 2012 - http://www.terezamaxovadetem.cz/o-nadaci/vyrocni-zpravy/ PR verze výroční zprávy se nyní zpracovává a bude dostupná nejpozději do konce září. Váš tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Nadace gratuluje "svému" studentovi k získání titulu inženýr

Vloženo 11. 7. 2013

Gratulujeme Ondrikovi Troiakovi k získání titulu inženýra v oboru finačních služeb na Vysoké škole finanční a správní! Jsme rádi, že jsme ho díky ING Bank Fondu NTMd a dalším dárcům mohli v této cestě podpořit.

Celý článek

Prohlášení Správní rady Nadace Terezy Maxové dětem k příspěvku od provozovatele loterií a obdobných her

Vloženo 2. 7. 2013

Nadace dlouhodobě podporuje opuštěné a znevýhodněné děti. Naším cílem nebylo, není a nebude jakkoliv prosazovat zájmy hazardního průmyslu. Jediným záměrem nadace bylo zrealizovat co nejvíce pomoci potřebným, a proto jsme od počátku deklarovali, že prostředky budou využity na grantové řízení neziskovým organizacím pracujícím s ohroženými dětmi a mladými lidmi v Jihomoravském kraji.

Celý článek

TERIBEAR dětem!

Vloženo 3. 6. 2013

Děkujeme všem, kteří i navzdory nepříznivému počasí dorazili v sobotu 1.6.2013 na Petynku a užili si historicky první dětský den pořádaný Nadací Terezy Maxové dětem s názvem - TERIBEAR dětem! Akce se konala pod patronátem Magistrátu hl.města Prahy. Děkujeme!

Celý článek

Koncert Lucie

Vloženo 3. 6. 2013

1 919 360 Kč - takový je charitativní výtěžek sobotního koncertu skupiny Lucie pro Nadaci Terezy Maxové dětem! Děkujeme všem laskavým divákům, kteří si s námi přišli užít tento jedinečný zážitek a zároveň podpořit dobrou věc. Srdečné díky také členům skupiny Lucie a všem účinkujícím, kteří pro diváky připravili úžasnou atmosféru! Lucie+Tereza... Love Is In The Air!

Celý článek

AUKCE ke koncertu Lucie vynesla 828.000,- Kč!

Vloženo 22. 5. 2013

Máme obrovskou radost a chtěli bychom tímto poděkovat všem, kteří se zúčastnitli speciální aukce o podepsanou kytaru a 100 vstupenek na koncert skupiny Lucie pro Nadaci Terezy Maxové dětem. Výtěžek celé akce vynesl naprosto neuvěřitelnou částku 828.000,- Kč! „Tak úžasný výsledek aukce jsem nečekala. Je to obrovské překvapení a radost. Všem moc děkuju, že podpořili dobrou věc a budu se těšit příští sobotu, že si společně užijeme rockovou nostalgii.“, uvedla patronka nadace, topmodelka Tereza Maxová. Mnohokrát děkujeme všem, kteří se do aukce zapojili. Nesmírně si toho vážíme! Výtěžek celé akce podpoří mladé lidi, kteří prošli ústavní výchovou, v jejich studiu.

Celý článek

TERIBEAR v síti Manufaktura

Vloženo 10. 5. 2013

Dobrá zpráva pro příznivce medvídka Teribeara: Vybrané produkty - koupelové soli a čaje - teď nabízí prodejny Manufaktura v obchodních centrech v Praze a Brně a to konkrétně na Černém mostě, na Chodově, Flóře, Smíchově, Zličíně, Hlavním nádraží a v brněnské Olympii.!

Celý článek

Čarodejnice na Ladronce

Vloženo 29. 4. 2013

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří 30. dubna dorazili na Ladronku a podpořili naši nadaci vhozením dobrovolného příspěvku do kasičky a zároveň děkujeme organizátorům za umožnění této akce!

Celý článek

Projekt Accenture Academy získal cenu European CSR Award

Vloženo 17. 4. 2013

Náš dlouhodobý partner, společnost Accenture, získala mezinárodní ocenění pro společensky odpovědnou firmu. Cenu European CSR Award získala za program Accenture Academy, na kterém Accenture a Nadace Terezy Maxové dětem spolupracují od jara 2011.

Celý článek

předcházející   16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter