Novinky

Poděkování ICON Communication Centres

Vloženo 4. 2. 2014

Rádi bychom touto cestou poděkovali zaměstnancům ICON Communication Centres v Praze, kteří v minulém roce uspořádali několik dobrovolnických aktivit a vybrali částku 27.100,- Kč. Peníze poputují na podporu projektu Helen Doron Early English, který učí děti v dětských domovech anglickému jazyku. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci!!!

Celý článek

Newsletter Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 16. 1. 2014

Vážení přátelé, rádi bychom vás upozornili na možnost odebírání nadačního newsletteru, který vychází jednou za měsíc. V případě zájmu nám, prosím, zanechte svou e-mailovou adresu na kontaktu newsletter@terezamaxovadetem.cz

Celý článek

Šťastný nový rok

Vloženo 20. 12. 2013

Dovolte, abychom vám jménem celého týmu Nadace Terezy Maxové dětem popřáli krásné Vánoce a do nového roku 2014 hodně zdraví, lásky a spokojenosti.

Celý článek

Nová brožura projektu Adopce.com

Vloženo 18. 12. 2013

Nadace Terezy Maxové dětem a Nestlé Česko vydávají právě dnes v rámci projektu Adopce.com aktualizovanou a rozšířenou tištěnou brožuru - Průvodce náhradní rodinnou péčí.

Celý článek

Vánoční Jarmark OnaDnes.cz

Vloženo 7. 12. 2013

Poslední letošní Jarmark redakce OnaDnes.cz, který se uskutečnil 7. prosince na Výstavišti v Praze opět lámal rekordy. Děkujeme všem partnerům akce za významnou podporu!!!

Celý článek

TERIBEAR pop up shop v OC Chodov

Vloženo 4. 12. 2013

Hrdinou může být každý! Stačí si zakoupit jakýkoliv produkt s logem medvídka TERIBEARA, a stanete se jím i vy. U příležitosti zahájení charitativního e-shopu designových produktů TERIBEAR na - www.teribearshop.cz – bude v nákupním centru CHODOV od 6.12.- 15.12. umístěn TERIBEAR POP-UP SHOP!

Celý článek

Poděkování Channel Crossings

Vloženo 4. 12. 2013

Rádi bychom touto cestou poděkovali jazykové agentuře Channel Crossings s.r.o. za dlouhodobou podporu formou bezplatného poskytování překladatelských a tlumočnických služeb. Jsme velmi rádi, že tímto způsobem můžeme šířit myšlenku pomoci opuštěným dětem i do zahraničí. Za celou dobu spolupráce věnovala agentura nadaci služby v celkové hodnotě 459.547,- Kč.

Celý článek

HALLA, a.s. podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem!

Vloženo 3. 12. 2013

HALLA, a.s., český výroce svítidel, podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem! Z každého nákupu jejich designových svítidel, který proběhne na e-shopu HALLA v období 3. - 31. 12. 2013, věnuje společnost 20% částky nadaci. Více informací najdete na: http://shop.halla.cz/ Krome toho společnost darovala svítidla do charitativní tomboly na 10. Jarmarku OnaDnes.cz, který proběhne už tuto sobotu 7.12.2013. Děkujeme!

Celý článek

Teribear e-shop

Vloženo 20. 11. 2013

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky projektu Teribear. Nová kolekce pro nejširší veřejnost je nově dostupná na e-shop – www.teribearshop.cz K dostání budou např. obaly na iphone, dětská hra, kalendáře, zápisníky, pláštěnky, záložky do knížky, dárkové tašky či mentolové bonbóny. V plánu jsou však mnohé další – jako např. povlečení, termohrnky či plyšák. Koupí jakéhokoli výrobku s designem medvídka TERIBEARa je automaticky odváděn příspěvek na podporu aktivit Nadace Terezy Maxové dětem v rámci pomoci pěstounským rodinám. Dlouhodobou snahou nadace je vrátit co nejvíce dětí z ústavů zpět do rodinného prostředí.

Celý článek

Škoda Rapid Spaceback presents: „Fashion for kids 2013“ INSIGHT

Vloženo 19. 11. 2013

V pondělí 18.listopadu se v Obecním domě konal již 9.ročník módní charitativní akce Nadace Terezy Maxové dětem - Škoda Rapid Spaceback presents: „Fashion for kids 2013“.

Celý článek

Návštěva obdarovaných - ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 29. 10. 2013

V rámci aktivit ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem, jež podporuje vzdělávání a volnočasové aktivity dětí v dětských domovech a v pěstounské péči, jsme v pátek 25.10 vyrazili na Moravu. Navšívili jsme děti z Dětského domova ve Slezské Ostravě. ING Bank Fond NTMd tomuto domovu uhradil náklady spojené s nákupem pece na keramiku. Zimní plískanice se blíží, proto přejeme všem šikovným dětem spoustu zábavy v keramické dílně.

Celý článek

Firmy nabídnou mladým z dětských domovů práci

Vloženo 23. 10. 2013

Platforma Byznys pro společnost ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem pomáhá mladým lidem z dětských domovů získat pracovní zkušenosti a zaměstnání díky společnému projektu New Job New Life, který byl slavnostně představen 23. 10. v Senátu ČR. Záštitu nad akcí převzala místopředsedkyně Senátu, odbornice na inkluzivní vzdělávání, Mgr. Miluše Horská.

Celý článek

TERIBEAR jede domů

Vloženo 22. 10. 2013

"TERIBEAR jede domů" je nový projekt ve spolupráci se ŠKODA AUTO a onadnes.cz. Každý čtvrtek přineseme na www.onadnes.cz jeden z devíti příběhů pěstounských rodin, které se do projektu přihlásily. Vy svými hlasy rozhodnete, která nakonec získá auto, stačí váš klik! Rodina, která získá v závěrečném hlasování (od 22. 11. - 2. 12) nejvíc vašich hlasů, získá vůz značky ŠKODA Citigo a auto převezme na vánočním Jarmarku OnaDnes.cz 7. 12. 2013.

Celý článek

Jarmark OnaDnes.cz opět lámal rekordy!

Vloženo 21. 10. 2013

Jarmark OnaDnes.cz opět lámal rekordy a to nejen v počtu návštěvníků. Charitativní výtěžek je neuvěřitelných 143 248 Kč!! Tolik se vybralo z občerstvení Starbucks, tomboly, prodeje dortů a VIP dražby oblečení. Díky tomu pomůžeme nejen zaplatit školné pro pestounskou holčičku s poruchami soustředění, ale přispějeme na vzdělávání a volnočasové aktivity dalším 4 pěstounským rodinám a jednomu domovu. Srdečně děkujeme úžasnému týmu ona.idnes.cz za podporu. Děkujeme všem návštěvníkům Jarmarku za jejich ochotu pomoci znevýhodněným dětem. Vy jste naši VIP!

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 10. 10. 2013

Vážení přátelé, rádi bychom Vás informovali, že ve 2. kole grantového řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem (www.ingnadace.cz), jsme podpořili celkem 48 žádostí v celkové výši 604.984,-Kč. O konkrétní podpoře rozhodla společně grantová komise složená z pracovníků nadace a ING Bank. Přejeme nejen odbarovaným, ale i Vám všem krásný den a děkujeme za podporu!!! Tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

předcházející   16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter