Novinky

JARMARK ONADNES.CZ

Vloženo 27. 5. 2014

V pořadí už jedenáctý "dámský den", bazárek věcí ze šatníků, botníků a šperkovnic se uskutečnil v sobotu 24.5.2014 v Průmyslovém paláci v pražských Holešovicích a opět podpořil dobrou věc.

Celý článek

Golfový turnaj Emirates

Vloženo 26. 5. 2014

V pátek 23.5 se uskutečnil pravidelný dobročinný golfový turnaj společnosti Emirates, která je již pravidelným podporovatelem nadace. Výtěžek akce vynesl částku 48.570,- Kč, která podpoří Dětské krizové centrum, jež pomáhá týraným a zneužívaným dětem.

Celý článek

TERIBEAR JE HVĚZDA!

Vloženo 19. 5. 2014

Náš fundraisingový projekt TERIBEAR opětovně uspěl v soutěži Asociace 3D reklamy. Kolekce firemních dárků TERIBEAR vyhrála kategorii ’Pro bono,’ která oceňuje reklamní předměty pro dobročinné akce, charitu či neziskové projekty. Kromě toho se TERIBEAR stal i absolutním vítězem ročníku a získal ocenění Hvězda 3D reklamy 2013. V loňské roce už medvídek hrdina získal: 2. místo ve ‘Volné kategorii,’ 3. místo v kategorii ‘Manažerský dárek’ a nominaci v kategorii ‘Aplikace motivu na 3DR’.

Celý článek

Můj první řidičák

Vloženo 14. 5. 2014

Ve středu 14.5 se na dopravním hřišti Glowackého na Praze 8 uskutečnila akce s názvem „Můj první řidičák“. Akce byla příležitostí pro setkání dětí ze školy německo-českého porozumění a dětí z dětského domova v Nymburce, aby společně prožily den s cílem získat svůj první řidičský průkaz.

Celý článek

Návštěva Chateau Mcely

Vloženo 7. 5. 2014

Hned první den po Velikonocích se skupinka mladých lidí z dětského domova v Nymburku vypravila na výlet do zámeckého hotelu ve Mcelích. Nabídka přišla v rámci projektu New job New life, mladí lidé byli pozváni na návštěvu pětihvězdičkového hotelu spojenou s prohlídkou celého zámečku.

Celý článek

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

Vloženo 28. 4. 2014

Nadace Terezy Maxové dětem by tímto ráda poděkovala skupině LUCIE i fotografovi Ondřejovi Pýchovi.

Celý článek

Krásné Velikonoce

Vloženo 17. 4. 2014

Rádi bychom touto cestou popřáli všem našim dárcům, partnerům a obdarovaným krásné prožití svátků Velikonočních v kruhu svých blízkých a do dalších dnů spoustu radosti a zdraví. Váš tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Soutěž v malování - ING Bank Fond NTMd

Vloženo 16. 4. 2014

ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem, který podporuje děti v dětských domovech a v pěstounské péči v rámci volnočasových aktivit a vzdělávání (www.ingnadace.cz), vyhlašuje již tradiční soutěž v malovaní. Letošní ročník má téma „MŮJ NEJHEZČÍ ZÁŽITEK“.

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 9. 4. 2014

Ve středu 9.4 uspořádali zaměstnanci ING Bank a nadace velikonočně laděnou charitativní snídani, jejiž výtěžek poputuje do ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem. Zaměstnanci připravili spoustu dobrot, které se prodávali a výtěžek celé akce dosáhl částky 17.741,- Kč. ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem podporuje vzdělávání a volnočasové aktivity dětí vyrůstajících v ústavní výchově či pěstounské péči.

Celý článek

Charitativní vaření s dětmi již podruhé

Vloženo 7. 4. 2014

Lime&Tonic a škola vaření Chefparade již podruhé zorganizovali akci Charitativní vaření s dětmi ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové. Akce se uskutečnila v sobotu 5.4.2014 ve studiu Chefparade+ v pražských Holešovicích. Děti z pěti dětských domovů ve středních Čechách spolu s členy Lime&Tonic měly možnost se naučit vařit vynikající jídlo pod vedením nejlepších pražských šéfkuchařů. Zadány byly hlavní ingredience každého chodu a jednotlivé týmy soutěžily o jejich nejlepší provedení.

Celý článek

Projekt Made By pomáhá matkám v azylových domech

Vloženo 3. 4. 2014

Bačkory jsou pro nás symbolem domova. Pro matky v azylovém domě nadějí, že se domů budou moci vrátit. Projekt MADE BY, který nadace pořádá za podpory Citibank, nabízí ženám v azylových domech kurs finanční gramotnosti a pomáhá najít uplatnění.

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 20. 3. 2014

Vážení přátelé, rádi bychom Vás informovali, že v 1. kole grantového řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem (www.ingnadace.cz), jsme podpořili celkem 71 žádostí v celkové výši 610.808,-Kč. O konkrétní podpoře rozhodla společně grantová komise složená z pracovníků nadace a ING Bank. Přejeme nejen odbarovaným, ale i Vám všem krásný den a děkujeme za podporu!!! Tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Nákupy s OnaDnes podpoří dobrou věc

Vloženo 17. 3. 2014

Dnešním dnem (17.3) začíná týden levných nákupů s OnaDnes.cz, kupony najdete v dnešních novinách. Z každé platby mediální skupina MAFRA a Visa Europe přispějí 10 Kč prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem na program finanční gramotnosti pro ženy v azylovém domě.

Celý článek

ZLATÝ ZAJÍČEK OD LINDT PŘINÁŠÍ RADOST

Vloženo 14. 3. 2014

Díky spolupráci s firmou Lindt Česká republika můžete o letošních Velikonocích opět mlsat a pomáhat. Kupte si zlatého zajíčka Lindt nebo pošlete přátelům velikonoční přání z facebookové stránky Lindt čokoláda, CZ-SK. Z každého zajíčka nebo přání firma přispěje Nadací Terezy Maxové dětem a jejím prostřednictvím podpoří vzdělání a rozvoj talentů dětí z pěstounských rodin.

Celý článek

Trika Teribear

Vloženo 20. 2. 2014

Milí příznivci projektu Teribear! rádi bychom vás upozornili na novinku v našem e-shop a to trička Teribear. Aktuálně jsou k dispozici triká dětská a dámská (velikost XS-XL). Do budoucna se objeví i trika pánská. Nabídka je omezená, proto neváhejte a nakupujte zde: http://www.teribearshop.cz/ Děkujeme za podporu!!!

Celý článek

předcházející   16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter