Novinky

Turnaj Ruku na to! ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 17. 9. 2014

Již druhý ročník turnaje v přehazované Ruku na to!, který pořádal ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem, se konal v neděli 14.9.2014 v Beachklubu Pankrác. Turnaje se zúčastnilo přes 180 dětí z dětských domovů, což je o polovinu více, než v minulém roce. Turnaje se zúčastnilo 30 týmů ve starší kategorii 13+ a 16 týmů v mladší kategorii do 13 let

Celý článek

Malířská soutěž pro děti z dětských domovů a pěstounských rodin „Můj nejhezčí zážitek“

Vloženo 9. 9. 2014

Děkujeme všem dětem, které se zapojily do soutěže o nejkrásnější obrázek dětí z dětských domovů a pěstounských rodin na téma – Můj nejhezčí zážitek.

Celý článek

Orsay pro Dětský domov Mašťov

Vloženo 7. 9. 2014

Dobrovolníci ze společnosti Orsay se tradičně scházejí s dětmi z Dětského domova Mašťov, nad kterým mají patronát už od roku 2009. Tentokrát si spolu vyšli do kina a na dobrý oběd. Akce se uskutečnila v neděli 7. září, kdy byl předán šek ve výši 80.000,- Kč – domov finance využije na letní prázdninové pobyty v roce 2015. Rádi bychom touto cestou moc poděkovali zaměstnankyním Orsay za dlouhodobou podporu a čas, věnovaný dětem v tomto domově.

Celý článek

Úspěšný start do nového školního roku

Vloženo 1. 9. 2014

Přejeme všem školákům úspěšný start do nového školního roku a spoustu nových zážitků a dobrodružství objevování!

Celý článek

Setkání v hotelu Hilton - Accenture Academy

Vloženo 6. 8. 2014

Mladí lidé zapojení v projektu Accenture Academy získávají během léta praktické zkušenosti do svého dalšího života – 24 studentů a učňů z dětských domovů v Písku, Ústí nad Labem, Dolních Počernic, Klánovic, Nymburka, Ledců a Potštejna dochází na letní brigádu do hotelu Hilton Praha. Ve čtvrtek 31.7. se s nimi přímo při jejich dopolední směně v hotelové restauraci setkala paní Alena Sochorová z partnerské společnosti Accenture. Při společné přípravě snídaně pro hotelové hosty se s brigádníky měli možnost navzájem poznat a strávit příjemné dopoledne.

Celý článek

Módní náramek CRUCIANI pomáhá dětem

Vloženo 5. 8. 2014

Pomáhejte s námi dětem! Nákupem náramku Hvězdy exkluzivní italské značky Cruciani přispějete Nadaci Terezy Maxové dětem. Kolekci navrhovala Aňa Geislerová. Děkujeme!

Celý článek

Návštěva DD Pardubice

Vloženo 25. 7. 2014

Ani v období léta nezahálíme a snažíme se zůstat v kontaktu s těmi, kterým nadace pomáhá. Ve čtvrtek 24.7 navštívil tým nadace společně s patronkou - Terezou Maxovou, dětský domov v Pardubicích.

Celý článek

Novinky v e-shop TERIBEAR

Vloženo 24. 7. 2014

Vážení příznivci projektu TERIBEAR! Děkujeme vám za dosavadní přízeň, které si moc vážíme. Rádi bychom vás pozvali do našeho e-shop: www.teribearshop.cz kde naleznete několik aktuálních novinek.

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 1. 7. 2014

Vážení grantoví žadatelé, rádi bychom Vás upozornili na grantové řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem, jež podporuje vzdělávání a volnočasové aktivity dětí v dětských domovech a v pěstounské péči. Druhé kolo letošního roku proběhne dne 9.10.2014 s uzávěrkou příjmu žádostí 31.8.2014. Bližší informace o činnosti Fondu, formuláře a pokyny k vyplnění žádosti, naleznete na stránkách Fondu www.ingnadace.cz Tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Společnost Visa Europe věnovala částku 150 000 korun

Vloženo 27. 6. 2014

Společnost Visa Europe věnovala částku 150 000 korun prostřednictvím akce Nákupy Ona Dnes společnosti MAFRA a.s Nadaci Terezy Maxové dětem. Tato charitativní akce probíhá již druhým rokem. Vybraný obnos je určený na projekt pro zvýšení finanční gramotnosti matek v Azylovém domu Vysočina. Peníze nadace využije také na doučování a volnočasové aktivity pro jejich děti. Na charitativní částku přispíval každý, kdo během březnové akce Nákupy Ona Dnes, které byla Visa Europe generálním partnerem, platil kartou VISA.

Celý článek

Děkujeme Starbucks Česká republika

Vloženo 27. 6. 2014

Dnes chceme srdečně děkovat! V posledních dnech jsme převzali šek od společnosti Starbucks Česká republika s výtěžkem za prodej občerstvení z posledního Jarmarku OnaDnes.cz. Řetezec Starbucks nadaci podporuje od roku 2011 a za tu dobu nám v rámci Jarmarků předali 171.617,- Kč. Srdečně děkujeme!!!

Celý článek

Cena Rodiny 2013

Vloženo 11. 6. 2014

Tereza Maxová se stala Osobností roku ve výroční anketě Ceny Rodiny 2013. O cenách rozhodují ve svém hlasování čtenáři internetového portálu rodina.cz a smyslem ankety je upozornit na projekty a činnosti, které podporují rodiče a děti. Jménem naší patronky srdečně děkujeme za důvěru.

Celý článek

TERIBEAR DĚTEM

Vloženo 9. 6. 2014

Zveme vás všechny na dětský den TERIBEAR DĚTEM, který se uskuteční v sobotu 21.6.2014 od 10 hod v parku Parukářka v Praze. Pro děti bude připraven bohatý program, viz příložená pozvánka.

Celý článek

ROZJEDU TO! Dobrý start pro děti z dětských domovů

Vloženo 3. 6. 2014

Nadace Terezy Maxové dětem a ŠKODA AUTO pomáhají v rámci projektu „ROZJEDU TO!“ dětem z dětských domovů získat v budoucnu dobré zaměstnání. Dle hesla, že nejefektivnější pomoc je ta konkrétní, je dětem ve věku 11 až 15 let nabídnut individuální přístup, speciálním doučování a pomoc vychovatele a psychologa.

Celý článek

Vteřina poté

Vloženo 2. 6. 2014

Vteřina poté je skupinou složenou z lidí, kteří si prošli ústavní péčí. Usiluje o to, aby práva dětí vyrůstajících v zařízeních institucionální péče nebyla jen prázdným pojmem, ale nejvyšší možnou hodnotou. Jsme totiž přesvedčeni, že hlas dětí by měl v tomto systému otevřeně zaznívat a být slyšen. Naší snahou je posílit hlas dítěte a mladého člověka, který se v institucionální péči nachází a být jeho "prostředníkem" ve vztahu k institucím, které o životě v ústavních zařízeních rozhodují.

Celý článek

předcházející   16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter