Novinky

Bříza & Trubač nabízí bezplatnou “koronavirovou” právní pomoc klientům projektu To dáš!

Vloženo 19. 3. 2020

Současná vážná situace a vyhlášení nouzového stavu přináší řadu výzev a není vždy jednoduché zorientovat se ve stále se měnících krizových opatřeních. Advokátní kancelář Bříza & Trubač, jeden z partnerů nadace a projektu To dáš!, proto nabízí našim klientům (mladým lidem z dětských domovů, domovů na půli cesty a maminkám z azylových domů) bezplatné právní poradenství pro situace spojené s koronavirem.

Celý článek

Projekt "Made By" reaguje na současnou situaci

Vloženo 18. 3. 2020

Ani maminky a sociální pracovníci ve všech azylových domech zapojených v projektu Made By nepodceňují současnou situaci a místo vytváření tradičních projektových výrobků se pustili do hromadného šití roušek pro své okolí.

Celý článek

Megaton Fashion Show podpoří projekt Bojovat srdcem

Vloženo 9. 3. 2020

Představujeme vám úžasné děti z projektu Bojovat srdcem! Dětem sociálně vyloučeným nebo ohroženým nabízejí dobrovolníci v Brně aktivity v souboru, který kombinuje bojové umění s tancem, hudbou, zpěvem a akrobacií. Talentovaní malí tanečníci mají příležitost ukázat svou jedinečnost, už vyhráli řadu soutěží a vystupovali ve Slovenském národním divadle.

Celý článek

Co nám udělá největší radost?

Vloženo 9. 3. 2020

Co nám udělá největší radost? Taková krásná poděkování od dětí, které si díky nadační podpoře užijí něco speciálního (třeba prázdniny na lyžích), něčemu novému se naučí a vytvoří si krásné vzpomínky, které si člověk rád celý život připomíná. Naší práci to dává nový smysl. Potěšte se také - přejeme krásný začátek nového pracovního týdne.

Celý článek

Často se dotýkáte našich srdcí...

Vloženo 25. 2. 2020

Taky znáte ten pocit, že máte práci, která vás těší a naplňuje, ale po letech už mnoho pozitivního, co přináší, vnímáte spíš automaticky? Pod intenzitou zážitků, práce a všech příležitostí se zaměřujete primárně na to, co bezprostředně přichází a je třeba udělat, než byste se zastavili a vychutnali radost z výsledků?

Celý článek

Příběh studentky: Adriana

Vloženo 25. 2. 2020

Z pěstounské rodiny se dostala do dětského domova a jen těžko si tam zvykala. Místo hořkosti se však rozhodla pomáhat dětem se speciálními potřebami.

Celý článek

Děkujeme Misha/hair studio

Vloženo 7. 2. 2020

Pomoc a laskavý zájem může mít mnoho podob: Misha/hair studio využívá to, co umí nejlíp, aby podpořilo ženy z azylových domů v novém startu do života.

Celý článek

Dětství bez násilí

Vloženo 6. 2. 2020

Jsme rádi, že můžeme stát u vzniku tak výjimečného projektu, jakým je Dětství bez násilí. Díky němu bude odborná terapie pro děti z rodin ohrožených násilím nově dostupná i ve třech regionech České republiky. Děkujeme partnerovi projektu CTP Invest!

Celý článek

Dobroden

Vloženo 29. 1. 2020

DOBRODEN je tu! Krásná iniciativa, která před 6 lety vznikla z popudu Leoše Mareše. Den, kdy můžeme proměnit život na sociálních sítích v komunitu dobré vůle. Vážíme si pomoci každého, kdo podpoří charitu a odešle finanční dar, který se rovná počtu vašich sledujících na vámi preferované sociální síti.

Celý článek

Setkání grantové komise ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 23. 1. 2020

Ve čtvrtek 23.1.2020 se sešla grantová komise ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem, složená se zástupců ING Bank a zaměstnanců nadace.

Celý článek

Podpora Dětského krizového centra

Vloženo 13. 1. 2020

Máme radost, že i letos můžeme podpořit projekt preventivních komiksových příběhů Dětského krizového centra, které již přes 25 let poskytuje odbornou pomoc dětem týraným, zneužívaným, zanedbávaným a dětem v závažných životních situacích.

Celý článek

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Vloženo 20. 12. 2019

Vážení přátelé, děkujeme že i v roce 2019 jsme společně s vámi mohli přinášet naději na spokojený domov ohroženým dětem, které rodinu tolik potřebují. Kouzelné Vánoce a do nového roku 2020 hodně štěstí, lásky a porozumění vám ze srdce přeje Tereza Maxová a tým Nadace Terezy Maxové dětem.

Celý článek

Poděkování pražským hotelům Hilton

Vloženo 18. 12. 2019

Srdečně děkujeme pražským hotelům Hilton nejen za dlouhodobé partnerství, ale i za úžasnou vstřícnost a podanou ruku mladým lidem z dětských domovů, kteří hledají své první zaměstnání a pracovní zkušenosti.

Celý článek

Sportovně-motivační setkání v rámci projektu Rozjedu to!

Vloženo 2. 12. 2019

Ve čtvrtek 28. listopadu se uskutečnil fotbalový turnaj, kterého se zúčastnily děti z dětských domovů a také osobnosti ze světa sportu. Akce byla realizována v rámci projektu Rozjedu to!, který je partnerským projektem Nadace Terezy Maxové dětem a ŠKODA AUTO a.s. Cílem tohoto projektu je účinně motivovat mládež ve věku 11 až 15 let umístěnou v dětských domovech ke vzdělání a rozvoji jejich osobního i profesního růstu.

Celý článek

SVOBODA & WILLIAMS CUP podpořil nadaci

Vloženo 25. 11. 2019

V sobotu 23. listopadu se UNYP aréna – Podvinný mlýn stala dějištěm již tradičního sportovního klání SVOBODA & WILLIAMS CUP. Letošního ročníku charitativního futsalového turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů reprezentujících významné společnosti zejména z realitního segmentu. Vítězem putovního poháru Svoboda & Williams se stalo mužstvo společnosti Czech Sport Media. Charitativní výtěžek turnaje ve výši 265 100 Kč podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem. Částku symbolicky převzala ředitelka nadace Terezie Sverdlinová a ambasadorka projektu TERIBEAR Renata Langmannová.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter