Novinky

Konec umisťování dětí do 3 let věku do ústavní péče

Vloženo 6. 8. 2021

Zázraky se dějí! Ti nejmenší by nadále měli najít domov už jen v rodinném prostředí.

Celý článek

Registrace na Hýbejte se s TERIBEARem jsou otevřeny!

Vloženo 2. 8. 2021

Registrace na letošní ročník sportovně-charitativního happeningu Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem Powered by ŠKODA AUTO je nyní otevřena!

Celý článek

Program ROZJEDU TO!

Vloženo 27. 7. 2021

Už 8 let podporujeme se společností ŠKODA AUTO potenciál znevýhodněných dětí v programu ROZJEDU TO! Letos pomáháme dětem ze 7 dětských domovů ve vzdělávání a výběru budoucího povolání a nově podporujeme kontakt dětí s biologickou rodinou.

Celý článek

Domeq Academy pro mladé lidi z dětských domovů

Vloženo 26. 7. 2021

Domeq Academy vznikla díky synergickému propojení našich dvou projektů To dáš! a Comenius ve spolupráci se společností CTP.

Celý článek

Oranžová pomoc Moravě

Vloženo 13. 7. 2021

Všech se nás dotkla přírodní katastrofa, která 24. června postihla jižní Moravu v podobě pro tuto oblast zcela nečekaného tornáda, jež si vyžádalo značné škody na majetku a bohužel i životech a zdraví tamních obyvatel. Banka ING hned následujícího dne vyhlásila prostřednictvím svého ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové sbírku, ve které zaměstnanci ING během dvou týdnů vybrali celkem 68 850 Kč. Management ING Česká republika dnes rozhodl, že tuto částku zdvojnásobí.

Celý článek

50 míst pro dobrý skutek

Vloženo 28. 6. 2021

Včasným poskytnutím první pomoci můžete někomu zachránit život. To platí i pro sociální služby, dětské domovy, krizová centra a podobně. Kurzy první pomoci jejich personál potřebuje pro svou práci a kvalifikaci, často si je ale nemůže dovolit.

Celý článek

SOS pomoc tornádem zpustošeným obcím

Vloženo 25. 6. 2021

Vyjadřujeme svou účast a podporu všem lidem zasaženým přírodní katastrofou na Jižní Moravě. I když síla živlu a rozsah neštěstí jsou v tuto chvíli nepředstavitelné, věříme, že se všichni spojíme k tomu, abychom těmto rodinám, lidem a obcím pomohli co nejdříve se vrátit k normálnímu životu. Myslíme na vás!

Celý článek

Děkujeme laskavým dárcům!

Vloženo 21. 6. 2021

Pandemie dolehla zvlášť těžce na rodiče samoživitele - maminky, které s dětmi našly dočasné útočiště v azylovém domě.

Celý článek

Hýbejte se s TERIBEARem 2021

Vloženo 11. 6. 2021

Milí přátelé, rádi vám oznamujeme novinu, na kterou mnozí jistě čekáte: i letos méďa TERIBEAR rozhýbe Českou republiku! Vzhledem k současné situaci bude mít náš charitativní sportovní happening znovu podobu virtuální, a vy se s pomocí sportovní aplikace STRAVA budete moci zapojit ze všech koutů naší země i celého světa.

Celý článek

Krásný den dětí!

Vloženo 1. 6. 2021

To nejkrásnější, co můžeme dětem dát, je šance prožít bezstarostné, šťastné, láskou naplněné dětství. Takový dar jim totiž vydrží na celý život. Přejeme všem krásný Den dětí!

Celý článek

Erik Fortgens, nový předseda ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 31. 5. 2021

ING Česká republika spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem už více než 16 let prostřednictvím společného ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem. Spolupráce představuje mnohem více než jen roční příspěvek od banky. Podnítila mimo jiné i dlouhodobé zapojování dobrovolníků ze všech oddělení banky ING. Jedním z nich je i Erik Fortgens, vedoucí Korporátního bankovnictví ING Česká republika, který se nedávno stal také předsedou ING Bank Fondu.

Celý článek

Návštěva AD Horní Počernice

Vloženo 26. 5. 2021

Návštěva v azylovém domě v Horních Počernicích. Poskytuje přechodné ubytování, podporu a zázemí maminkám v nouzi, které tak nemusí být odloučené od svých dětí.

Celý článek

Mezinárodní den rodiny

Vloženo 15. 5. 2021

Přejeme krásný Mezinárodní den rodiny! My jsme si k tomuto svátku nadělili speciální dárek - kampaň k projektu, který pomáhá opuštěným dětem najít rodinu.

Celý článek

Nákupy OnaDnes

Vloženo 12. 5. 2021

Pomáhat nákupem? Jde to a je to zábava! Celý týden 17. 5. - 23. 5. 2021 můžete nakupovat se slevovými kupony OnaDnes a zároveň tak pomáhat dobré věci.

Celý článek

Příběh z projektu To dáš!

Vloženo 10. 5. 2021

S Pavlem jsme se poprvé setkali před rokem, kdy se na nás obrátil s prosbou o pomoc při hledání práce. Zapojil do projektu To dáš!, který pomáhá znevýhodněným mladým lidem najít pracovní uplatnění.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter