Novinky

Charitativní snídaně Seznam.cz - poděkování

Vloženo 15. 12. 2014

Rádi bychom touto cestou poděkovali skvělým zaměstancům firmy Seznam.cz, kteří v rámci poboček v Praze, Brně, Ostravě a Žďáru nad Sázavou uspořádali v úterý 9.12.2014 charitativní snídani na podporu naší nadace. Zaměstnanci připravili různé dobroty, které se v rámci snídaně prodávaly a celkový výtěžek ve výši 41.113,- Kč podpoří Azylový dům v Oseku. Konkrétně AD pořídí pro děti umístěné v tomto zařízení nábytek (noční stolky, psací stolky, poličky, koberec do společenské místnosti apod.). Děkujeme mnohokrát za úžasnou podporu!

Celý článek

MojeSrdce pro....Nadaci Terezy Maxové dětem!

Vloženo 11. 12. 2014

Origami srdečné přání je novou možností, jak podpořit nadaci a zároveň poslat netradiční pozdrav svým přátelům. Jednoduše napište přání na přiloženou kartičku, složte srdce a vložte do obálky! Společnost Origamica Design věnuje z každého prodaného srdce 15 Kč na vybraný projekt. V případně naší nadace podporujeme projekt Dobrovolnictví v Dětském centru v Praze-Krči. Více na: http://mojesrdcepro.cz/nadace-terezy-maxove-detem.html

Celý článek

New ŠKODA FABIA PRESENTS:FASHION FOR KIDS 2014 – WINGS OF HOPE

Vloženo 1. 12. 2014

Letošní jubilejní desátý ročník charitativní módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem pod názvem New ŠKODA FABIA PRESENTS: FASHION FOR KIDS 2014 – WINGS OF HOPE, která se konala v pátek 28.11 v Obecním domě v Praze, opět spojil svět módy k podpoře dobré věci, k pomoci ohroženým a opuštěným dětem, které má nadace pod svým patronátem.

Celý článek

Teribear v síti prodejen NEOLUXOR

Vloženo 27. 11. 2014

Jsme rádi, že můžeme oznámit spolupráci projektu TERIBEAR s novým silným partnerem, kterým se stala síť knihkupectví Neoluxor a Neoluxor books. Už brzy si budete moci velkou část sortimentu s červeným medvídkem zakoupit ve vybraných prodejnách Neoluxor, a to nejen v Praze, ale v celé ČR! Tak jako v případě autorizovaného eshopu půjde pevně stanovený příspěvek z prodeje na pomoc dětem v náhradní rodinné péči. Děkujeme! Navštivte tedy knihkupectví Neoluxor a vyberte si svůj výrobek, jehož koupí pomůžete. Seznam poboček naleznete na: www.neoluxor.cz Jsme rádi, že můžeme oznámit spolupráci projektu TERIBEAR s novým silným partnerem, kterým se stala síť knihkupectví Neoluxor a Neoluxor books. Už brzy si budete moci velkou část sortimentu s červeným medvídkem zakoupit ve vybraných prodejnách Neoluxor, a to nejen v Praze, ale v celé ČR! Tak jako v případě autorizovaného eshopu půjde pevně stanovený příspěvek z prodeje na pomoc dětem v náhradní rodinné péči. Děkujeme! Navštivte tedy knihkupectví Neoluxor a vyberte si svůj výrobek, jehož koupí pomůžete. Seznam poboček naleznete na: www.neoluxor.cz

Celý článek

UPOZORNĚNÍ NA NOVOU KONTAKTNÍ ADRESU NADACE

Vloženo 17. 11. 2014

Vážení přátelé, rádi bychom Vás informovali, že od 18.11.2014 má naše nadace novou kontaktní adresu: Nadace Terezy Maxové dětem Harfa Office Park - Amadeus Českomoravská 2420/15 190 00 Praha 9 – Libeň

Celý článek

Pop up store TERIBEAR až do Vánoc v Centru Chodov v Praze

Vloženo 14. 11. 2014

Milí příznivci projektu Teribear! Rádi bychom Vám předali informaci, že v Centru Chodov bude až do Vánoc umístěn pop up store (v prvním patře naproti obchodům Zara Men a Lindexu), kde můžete nakoupit výrobky z naší kolekce charitativní kolekce Teribear. Přijďte nakoupit stylové dárky, které udělají radost dvakrát a pomáhají dětem. A stále můžete nakupovat i v eshopu: www.teribearshop.cz

Celý článek

Charitativní snídaně s ING Bank

Vloženo 6. 11. 2014

Ve čtvrtek 6.11 jsme se zaměstnanci ING Bank strávili další charitativní snídani. Za prodej jídla, které připravili sami zaměstnanci, a za prodej kalendářů s obrázky z výtvarné soutěže ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem se vybralo 23 167 Kč. ING banka přislíbila zdvojnásobit tuto částku na celkový výtěžek 46 334 Kč. Děkujeme všem zaměstancům a dobrovolníkům ING za tento úžasný výsledek!

Celý článek

Zveme Vás na Jarmark OnaDnes.cz v Brně!

Vloženo 3. 11. 2014

Po sérii úspěšných pražských Jarmarků redakce OnaDnes.cz bychom Vás tentokrát rádi pozvali do Brna! Jarmark se zde uskuteční v sobotu 15.11 od 9 hod na Výstavišti. Nechte se pozvat od patronky nadace - Terezy Maxové (video v článku) a přijďte nakupovat, bavit se a pomáhat - tentokrát pomůžeme Míše z dětského domova, ktera studuje veterinární lékařství v Brně.

Celý článek

Přejeme všem dětem krásné prožití podzimních prázdnin!

Vloženo 24. 10. 2014

Krásné prožití podzimních prázdnin všem dětem přeje tým Nadace Terezy Maxové.

Celý článek

Cruciani a Designblok na podporu Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 21. 10. 2014

Při příležitosti slavnostního zakončení přehlídky Designblok převzala patronka nadace, paní Tereza Maxová od jeho ředitelky Jany Zielinski šek na 300 tisíc Kč. Je to výsledek charitativní spolupráce italské značky Cruciani a Designbloku na podporu Nadace Terezy Maxové dětem! Krajkový náramek Hvězdičky navrhla herečka a návrhářka Aňa Geislerová, příspěvek z každého prodaného náramku pomůže prostřednictvím nadace dětem v dětských domovech. Srdečně děkujeme! Náramek je v prodeji v eshopu: www.cruciani.cz

Celý článek

Fox in Trouble pro Nadaci Terezy Maxové dětem

Vloženo 20. 10. 2014

Dnes bychom Vám rádi představili speciální limitovanou kolekci triček vyrobených pro značku "Fox in Trouble", na jejichž designu se podílelo šest osobností české kulturní scény a děti z dětského domova Loreta Fulnek.

Celý článek

Teribear na Designbloku

Vloženo 17. 10. 2014

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem příznivcům našeho projektu TERIBEAR, kteří navštívili náš "pop up" store na Designbloku, jež proběhl minulý týden v Praze.

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 9. 10. 2014

Vážení přátelé, rádi bychom Vás informovali, že v 2. kole grantového řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem (www.ingnadace.cz), jsme podpořili celkem 88 žádostí v celkové výši 746.299,-.

Celý článek

Charitativní aukce fotografií MF DNES vynesla 214.624,- Kč!

Vloženo 26. 9. 2014

Výtěžek dražby pěti vybraných fotografií, mezi nimiž byla slavná fotografie Václava Havla na pláži nebo dívky s policajtem z října 1989 vynesla v charitativní aukci MF Dnes částku 205.001,- Kč. V aukci bylo možné vydražit i unikátní společné foto Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga při první prezidentské volbě nebo Václava Klause s Vladimírem Mečiarem při dělení Československa v roce 1993.

Celý článek

Jarmark OnaDnes.cz překonal rekord!

Vloženo 22. 9. 2014

Jarmark OnaDnes.cz v sobotu 20. září 2014 opět překonal rekord. Výtěžek z prodejních míst, dražby věcí od VIP osobností, charitativní akce a příspěvky od partnerů překonal částku ve výši 174.564,- Kč, která putovala mimojiné na podporu dvou sester ze sociálně slabé rodiny a dále pak 24leté Markétě a 21leté Marii, oběma z dětského domova, které studují vysokou školu. „Máme nesmírnou radost, že se díky unikátní atmosféře sobotního Jarmarku nejen za podpory veřejnosti, ale také partnerů podařilo docílit této mimořádné částky. Budeme tak mít možnost mimo čtyř konkrétních dívek pomoci dalším potřebným, což je skvělé,“ uvedla ředitelka nadace Mgr. Terezie Sverdlinová.

Celý článek

předcházející   16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter