Novinky

Poděkování firmě Reticulum, a. s.

Vloženo 18. 6. 2015

Rádi bychom poděkovali za spolupráci firmě Reticulum, a. s. Díky jejich podpoře jsme od r. 2011 mohli poslat řadu talentovaných studentů na vzdělávací pobyty a letos v létě opět odjedou 3 studenti na 3-týdenní jazykový pobyt v Británii - René vyrostl v pěstounské rodině, Hanka a Tom v dětském domově. Zároveň gratulujeme Hance k úspěšnému zakončení studia a diplomu inženýrky. Na snímku Tereza Kvášová ze společnosti Reticulum s "našimi" studenty.

Celý článek

ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 16. 6. 2015

Spolupráce ING Bank Česká republika s nadací trvá už 10 let! S podporou managementu banky, zaměstnanců a obchodních partnerů se za toto období podařilo podpořit stovky projektů částkou přesahující 19 milionů korun. Srdečně děkujeme! Naše spolupráce se zaměřuje především na podporu vzdělávání, rozvoje talentů a kvalitního trávení volného času znevýhodněných dětí. Přečtěte si silný příběh dívenky Sáry, které pomohl výtěžek z nedávné charitativní snídaně zaměstnanců ING bank. Naše podpora není jen finanční, chceme, aby tyto děti a lidé, kteří jim věnují svůj čas a péči, věděli, že na nich záleží. Držíme palce!

Celý článek

Oslava v Hard Rock Café

Vloženo 14. 6. 2015

Hard Rock Cafe slavilo v neděli 14.6 své 44. narozeniny. Při této příležitosti pozval tým Hard Rock Cafe Praha děti z dětských domovů a připravil jim odpoledne plné zábavy (mimo jiné pěveckou a taneční soutěž Superstar). A samozřejmě nechyběl ani Teribear. Srdečně děkujeme za bezva den!

Celý článek

Netradiční oslava Mezinárodního dne dětí

Vloženo 2. 6. 2015

Při příležitosti Mezinárodního dne dětí uspořádala Nadace Terezy Maxové sérií akcí se zajímavým programem pro děti z několika dětských domovů.

Celý článek

Emirates Golf Tournament opět podpořil dobrou věc!

Vloženo 2. 6. 2015

Již tradiční Emirates Golf Tournament, který se konal 29.5 v Pyšelích byl opět příležitostí pro podporu dobré věci. Celkový dobročinný výtěžek z akce, který se skládal z registračních poplatků hráčů a dalších doprovodných programů se vyšplhal na úžasných 94.200 Kč! Polovina z této částky podpoří projekt Cesta z pekla (Dětské krizové centrum) pro týrané děti, druhá polovina program dobrovolnictví v Dětském centru v Praze v Krči.

Celý článek

Móda, která pomáhá

Vloženo 15. 5. 2015

Obuvní značka TOMS se spojila s časopisem ELLE, aby přenesla filantropii značky do českého prostředí. Čtyři české módní ikony jsou ambasadorkami speciální edice čtyř limitovaných modelů, každá pro jednu neziskovou organizaci. Zkrášlete svoje léto párem módních TOMS a podpořte s Lindou Vojtovou Nadaci Terezy Maxové dětem. Srdečně děkujeme! Více informací v červnovém čísle ELLE nebo na webu: http://one-for-one.cz

Celý článek

TERIBEAR šátek Hvězdou 3D reklamy

Vloženo 14. 5. 2015

Máme velkou radost! Hedvábný TERIBEAR šátek, který vytvořila přední česká návrhářka Klára Nademlýnská získal v soutěži Hvězda 3D reklamy hned dvě ocenění a to 2. místo v katergorii „Reklamní textil“ a zároveň i 2. místo v kategorii „Manažerský dárek“.

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 12. 5. 2015

Rádi bychom touto cestou poděkovali zaměstnancům a dobrovolníkům ING Banky, kteří v úterý 12.5 uspořádali v pořadí již třetí charitativní snídani na podporu dobré věci. Zaměstnanci navařili, napekli a nakoupili dobroty a společně přispěli 21 272 Kč na tkalcovský stav pro postiženou Sárinku, která po velmi těžkém startu do života nyní vyrůstá v pěstounské rodině. ING Bank se jako již tradičně rozhodla vybranou částku zdvojnásobit, za což velice děkujeme! Máme radost, že společně můžeme Sáře splnit její sen - tkalcovský stav bude nejen hodnou stimulací jemné motoriky, ale i velkou radostí a snad i pomocníkem do budoucna.

Celý článek

ŠKODA AUTO pozvala děti na hokejový zápas

Vloženo 5. 5. 2015

Děkujeme touto cestou společnosti ŠKODA AUTO a.s., která umožnila dětem z Dětského domova Krnsko zúčastnit se hokejového utkání Česká republika-Kanada v rámci právě probíhajícího mistrovství světa. Děti z tohoto domova jsou zapojeny do projektu Rozjedu to!, jehož cílem je účinně motivovat mládež ve věku 11 až 15 let ke vzdělání a rozvoji jejich osobního i profesního růstu.

Celý článek

Dětský loutkový film Malý pán podpoří nadaci

Vloženo 28. 4. 2015

Dětský loutkový film Malý pán, který režíroval Radek Beran z divadla Buchty a loutky, bude uveden do kin 14. května 2015. V laskavém příběhu podle knihy Velká cesta Malého pána uslyšíte třeba Sašu Rašilova nebo Zuzanu Bydžovskou.

Celý článek

RE/MAX Convention vynesla nadaci 110.000,- Kč

Vloženo 27. 4. 2015

Rádi bychom touto cestou srdečně poděkovali společnosti RE/MAX Česká republika – realitní rádce za jejich pravidelnou podporu. Na RE/MAX Convention 2015 v Ostravě, převzala ředitelka nadace šek na finanční dar ve výši 110.000 Kč, jež poputuje na podporu znevýhodněným dětem.

Celý článek

Návštěva Dětského domova Krnsko

Vloženo 22. 4. 2015

Ve středu 22.4 jsme se v čele s patronkou nadace, paní Maxovou vydali na návštěvu Dětského domova v Krnsku, abychom zde společně se zástupci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové odzkoušeli s dětmi hru s názvem "finančník". Tu ING banka vytvořila s cílem obeznámit děti s problematikou finanční gramotnosti.

Celý článek

Charitativní aukce o pamětní medaile Dominika Haška a dvě vstupenky na finále MS v hokeji 2015

Vloženo 20. 4. 2015

Máte rádi hokej a Dominika Haška? Tak právě pro vás je tu internetová aukce, ve které můžete získat zlatou pamětní medaili Dominika Haška, dvě vstupenky na květnové finále Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 a osobní setkání s Dominikem Haškem. Celý výtěžek z aukce poputuje na podporu vybraných projektů prostřednictvím naší nadace.

Celý článek

Expedice na Severní pól podpořila charitu

Vloženo 19. 4. 2015

Partner Terezy Maxové Burak se vypravil na arktickou expedici s TERIBEAREM! Cílem bylo nejen dobytí Severního pólu, ale i propagace a podpora pro Nadaci Terezy Maxové dětem a organizaci Elimsende na pomoc chudým dětem v Istanbulu. A medvídka TERIBEARA, maskota našeho fundraisingového projektu, vzali samozřejmě s sebou!

Celý článek

předcházející   16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter