Novinky

Pozvání na Jarmark OnaDnes.cz

Vloženo 26. 2. 2015

Chystá se další Jarmark OnaDnes.cz, na který vás srdečně zveme! 14. března se na vás těšíme na pražském Výstavišti. A opět budeme nejenom nakupovat, ale i pomáhat. Charitativní výtěžek tentokrát pomůže dvěma maminkám z azylového domu postavit se opět na vlastní nohy. Jejich příběhy si přečtěte v článku.

Celý článek

Ples v Opeře vynesl fenomenální částku v rámci charitativní dražby

Vloženo 9. 2. 2015

Sobotní Ples v Opeře vynesl historicky rekordní částku v rámci charitativní dražby, ve které se mimo jiné vydražila kombinéza Miky Häkkinena za neuvěřitelných 1 mil Kč. Celkový výtěžek dražby ve výši 2 303 000 Kč poputuje na pomoc vysokoškolákům z dětských domovů a také maminkám v azylových domech. Srdečně děkujeme!

Celý článek

Společnost Visa Europe předala další šek na 150 000 Kč

Vloženo 5. 2. 2015

Ve čtvrtek 5.2 převzala patronka nadace, paní Tereza Maxová, šek ve výši 150 000 Kč, který věnovala společnost Visa Europe prostřednictvím akce Nákupy Ona Dnes společnosti MAFRA a.s Tato charitativní akce probíhá již třetím rokem. Vybraný obnos je určený na projekt pro zvýšení finanční gramotnosti matek v azylových domech. Na charitativní částku přispíval každý, kdo během podzimní akce Nákupy Ona Dnes, které byla Visa Europe generálním partnerem, platil kartou VISA. Šek předal manažer rozvoje trhu společnosti Visa Europe pan František Jungr. Děkujeme mnohokrát za dlouhodobou podporu, které si velmi vážíme!

Celý článek

Návštěva azylového domu ACORUS

Vloženo 5. 2. 2015

Ve čtvrtek 5. 2. navštívila patronka nadace, paní Tereza Maxová, azylový dům ACORUS, který pomáhá matkám s dětmi ohroženými domácím násilím. Nadace Terezy Maxové dětem podpořila o.s. ACORUS v rámci projektu "Tři pilíře", který má za cíl vybudovat inovativní systém práce s celou rodinou ohroženou domácím násilím. Principem je oddělená práce s původcem domácího násilí, osobou ohroženou a dítětem - svědkem domácího násilí (Tři pilíře). Tyto tři pilíře vytvoří pro dítě bezpečný most v bouři rozchodu rodičů v důsledku domácího násilí. K dosažení těchto cílů usiluje o.s. ACORUS o otevření centra komplexní pomoci Tři pilíře pro děti ohrožené domácím násilím. Dětem zde bude poskytována účinná pomoc, podpora, terapie i ochrana před další viktimizací. Jde o první nutný krok k fungování celého systému práce s ohroženou rodinou.

Celý článek

Poděkování společnosti RE/MAX Česká republika

Vloženo 23. 1. 2015

Rádi bychom touto cestou srdečně poděkovali společnosti RE/MAX Česká republika – realitní rádce , která nadaci pravidelně podporuje. Kromě nákupu firemních bačkor, které pro ně vyrobily ženy z projektu MADE BY, společnost rozjela také charitativní program Friends of Teribear.

Celý článek

Sbírka zaměstnanců společnosti Accenture

Vloženo 12. 1. 2015

Rádi bychom touto cestou poděkovali zaměstnancům společnosti Accenture za jejich štědrou pomoc závěrem roku. Vánoční sbírka vynesla úžasnou částku ve výši 91.600,- Kč, která podpoří mladé lidi v jejich rozvoji. Finanční podpora jim umožní další studium, které jim pomůže v lepším uplatnění na pracovním trhu – např. studium na střední odborné škole, účast v rekvalifikačních kurzech ( barmanský kurz, kurz modeláže nehtů aj.), úhradu řidičských průkazů.

Celý článek

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Vloženo 22. 12. 2014

Nadační tým, jeho spolupracovníci a dobrovolníci přejí vám všem krásné prožití vánočních svátků a jen to dobré do nového roku. Děkujeme za přízeň, kterou jste nám zachovali v tomto roce a těšíme se na spolupráci v tom následujícím!

Celý článek

Návštěva v učilišti ŠKODA AUTO

Vloženo 15. 12. 2014

Dnes jsme prožili úžasný den na návštěvě v učilišti ŠKODA AUTO a.s. Děti z dětských domovů rozjíždí svou kariéru díky projektu Rozjedu to!, který nadace realizuje právě s touto společností. Mladí lidé z ústavní péče mají při vstupu na trh práce podstatně horší pozici než jejich vrstevníci z úplných rodin, a proto je projekt motivuje ke studiu a pomáhá uplatnit svůj potenciál. Děkujeme za tuto příležitost!

Celý článek

Charitativní snídaně Seznam.cz - poděkování

Vloženo 15. 12. 2014

Rádi bychom touto cestou poděkovali skvělým zaměstancům firmy Seznam.cz, kteří v rámci poboček v Praze, Brně, Ostravě a Žďáru nad Sázavou uspořádali v úterý 9.12.2014 charitativní snídani na podporu naší nadace. Zaměstnanci připravili různé dobroty, které se v rámci snídaně prodávaly a celkový výtěžek ve výši 41.113,- Kč podpoří Azylový dům v Oseku. Konkrétně AD pořídí pro děti umístěné v tomto zařízení nábytek (noční stolky, psací stolky, poličky, koberec do společenské místnosti apod.). Děkujeme mnohokrát za úžasnou podporu!

Celý článek

MojeSrdce pro....Nadaci Terezy Maxové dětem!

Vloženo 11. 12. 2014

Origami srdečné přání je novou možností, jak podpořit nadaci a zároveň poslat netradiční pozdrav svým přátelům. Jednoduše napište přání na přiloženou kartičku, složte srdce a vložte do obálky! Společnost Origamica Design věnuje z každého prodaného srdce 15 Kč na vybraný projekt. V případně naší nadace podporujeme projekt Dobrovolnictví v Dětském centru v Praze-Krči. Více na: http://mojesrdcepro.cz/nadace-terezy-maxove-detem.html

Celý článek

New ŠKODA FABIA PRESENTS:FASHION FOR KIDS 2014 – WINGS OF HOPE

Vloženo 1. 12. 2014

Letošní jubilejní desátý ročník charitativní módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem pod názvem New ŠKODA FABIA PRESENTS: FASHION FOR KIDS 2014 – WINGS OF HOPE, která se konala v pátek 28.11 v Obecním domě v Praze, opět spojil svět módy k podpoře dobré věci, k pomoci ohroženým a opuštěným dětem, které má nadace pod svým patronátem.

Celý článek

Teribear v síti prodejen NEOLUXOR

Vloženo 27. 11. 2014

Jsme rádi, že můžeme oznámit spolupráci projektu TERIBEAR s novým silným partnerem, kterým se stala síť knihkupectví Neoluxor a Neoluxor books. Už brzy si budete moci velkou část sortimentu s červeným medvídkem zakoupit ve vybraných prodejnách Neoluxor, a to nejen v Praze, ale v celé ČR! Tak jako v případě autorizovaného eshopu půjde pevně stanovený příspěvek z prodeje na pomoc dětem v náhradní rodinné péči. Děkujeme! Navštivte tedy knihkupectví Neoluxor a vyberte si svůj výrobek, jehož koupí pomůžete. Seznam poboček naleznete na: www.neoluxor.cz Jsme rádi, že můžeme oznámit spolupráci projektu TERIBEAR s novým silným partnerem, kterým se stala síť knihkupectví Neoluxor a Neoluxor books. Už brzy si budete moci velkou část sortimentu s červeným medvídkem zakoupit ve vybraných prodejnách Neoluxor, a to nejen v Praze, ale v celé ČR! Tak jako v případě autorizovaného eshopu půjde pevně stanovený příspěvek z prodeje na pomoc dětem v náhradní rodinné péči. Děkujeme! Navštivte tedy knihkupectví Neoluxor a vyberte si svůj výrobek, jehož koupí pomůžete. Seznam poboček naleznete na: www.neoluxor.cz

Celý článek

UPOZORNĚNÍ NA NOVOU KONTAKTNÍ ADRESU NADACE

Vloženo 17. 11. 2014

Vážení přátelé, rádi bychom Vás informovali, že od 18.11.2014 má naše nadace novou kontaktní adresu: Nadace Terezy Maxové dětem Harfa Office Park - Amadeus Českomoravská 2420/15 190 00 Praha 9 – Libeň

Celý článek

Pop up store TERIBEAR až do Vánoc v Centru Chodov v Praze

Vloženo 14. 11. 2014

Milí příznivci projektu Teribear! Rádi bychom Vám předali informaci, že v Centru Chodov bude až do Vánoc umístěn pop up store (v prvním patře naproti obchodům Zara Men a Lindexu), kde můžete nakoupit výrobky z naší kolekce charitativní kolekce Teribear. Přijďte nakoupit stylové dárky, které udělají radost dvakrát a pomáhají dětem. A stále můžete nakupovat i v eshopu: www.teribearshop.cz

Celý článek

Charitativní snídaně s ING Bank

Vloženo 6. 11. 2014

Ve čtvrtek 6.11 jsme se zaměstnanci ING Bank strávili další charitativní snídani. Za prodej jídla, které připravili sami zaměstnanci, a za prodej kalendářů s obrázky z výtvarné soutěže ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem se vybralo 23 167 Kč. ING banka přislíbila zdvojnásobit tuto částku na celkový výtěžek 46 334 Kč. Děkujeme všem zaměstancům a dobrovolníkům ING za tento úžasný výsledek!

Celý článek

předcházející   16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter