Novinky

Přejeme všem dětem krásné prožití podzimních prázdnin!

Vloženo 24. 10. 2014

Krásné prožití podzimních prázdnin všem dětem přeje tým Nadace Terezy Maxové.

Celý článek

Cruciani a Designblok na podporu Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 21. 10. 2014

Při příležitosti slavnostního zakončení přehlídky Designblok převzala patronka nadace, paní Tereza Maxová od jeho ředitelky Jany Zielinski šek na 300 tisíc Kč. Je to výsledek charitativní spolupráce italské značky Cruciani a Designbloku na podporu Nadace Terezy Maxové dětem! Krajkový náramek Hvězdičky navrhla herečka a návrhářka Aňa Geislerová, příspěvek z každého prodaného náramku pomůže prostřednictvím nadace dětem v dětských domovech. Srdečně děkujeme! Náramek je v prodeji v eshopu: www.cruciani.cz

Celý článek

Fox in Trouble pro Nadaci Terezy Maxové dětem

Vloženo 20. 10. 2014

Dnes bychom Vám rádi představili speciální limitovanou kolekci triček vyrobených pro značku "Fox in Trouble", na jejichž designu se podílelo šest osobností české kulturní scény a děti z dětského domova Loreta Fulnek.

Celý článek

Teribear na Designbloku

Vloženo 17. 10. 2014

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem příznivcům našeho projektu TERIBEAR, kteří navštívili náš "pop up" store na Designbloku, jež proběhl minulý týden v Praze.

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 9. 10. 2014

Vážení přátelé, rádi bychom Vás informovali, že v 2. kole grantového řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem (www.ingnadace.cz), jsme podpořili celkem 88 žádostí v celkové výši 746.299,-.

Celý článek

Charitativní aukce fotografií MF DNES vynesla 214.624,- Kč!

Vloženo 26. 9. 2014

Výtěžek dražby pěti vybraných fotografií, mezi nimiž byla slavná fotografie Václava Havla na pláži nebo dívky s policajtem z října 1989 vynesla v charitativní aukci MF Dnes částku 205.001,- Kč. V aukci bylo možné vydražit i unikátní společné foto Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga při první prezidentské volbě nebo Václava Klause s Vladimírem Mečiarem při dělení Československa v roce 1993.

Celý článek

Jarmark OnaDnes.cz překonal rekord!

Vloženo 22. 9. 2014

Jarmark OnaDnes.cz v sobotu 20. září 2014 opět překonal rekord. Výtěžek z prodejních míst, dražby věcí od VIP osobností, charitativní akce a příspěvky od partnerů překonal částku ve výši 174.564,- Kč, která putovala mimojiné na podporu dvou sester ze sociálně slabé rodiny a dále pak 24leté Markétě a 21leté Marii, oběma z dětského domova, které studují vysokou školu. „Máme nesmírnou radost, že se díky unikátní atmosféře sobotního Jarmarku nejen za podpory veřejnosti, ale také partnerů podařilo docílit této mimořádné částky. Budeme tak mít možnost mimo čtyř konkrétních dívek pomoci dalším potřebným, což je skvělé,“ uvedla ředitelka nadace Mgr. Terezie Sverdlinová.

Celý článek

Turnaj Ruku na to! ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 17. 9. 2014

Již druhý ročník turnaje v přehazované Ruku na to!, který pořádal ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem, se konal v neděli 14.9.2014 v Beachklubu Pankrác. Turnaje se zúčastnilo přes 180 dětí z dětských domovů, což je o polovinu více, než v minulém roce. Turnaje se zúčastnilo 30 týmů ve starší kategorii 13+ a 16 týmů v mladší kategorii do 13 let

Celý článek

Malířská soutěž pro děti z dětských domovů a pěstounských rodin „Můj nejhezčí zážitek“

Vloženo 9. 9. 2014

Děkujeme všem dětem, které se zapojily do soutěže o nejkrásnější obrázek dětí z dětských domovů a pěstounských rodin na téma – Můj nejhezčí zážitek.

Celý článek

Orsay pro Dětský domov Mašťov

Vloženo 7. 9. 2014

Dobrovolníci ze společnosti Orsay se tradičně scházejí s dětmi z Dětského domova Mašťov, nad kterým mají patronát už od roku 2009. Tentokrát si spolu vyšli do kina a na dobrý oběd. Akce se uskutečnila v neděli 7. září, kdy byl předán šek ve výši 80.000,- Kč – domov finance využije na letní prázdninové pobyty v roce 2015. Rádi bychom touto cestou moc poděkovali zaměstnankyním Orsay za dlouhodobou podporu a čas, věnovaný dětem v tomto domově.

Celý článek

Úspěšný start do nového školního roku

Vloženo 1. 9. 2014

Přejeme všem školákům úspěšný start do nového školního roku a spoustu nových zážitků a dobrodružství objevování!

Celý článek

Setkání v hotelu Hilton - Accenture Academy

Vloženo 6. 8. 2014

Mladí lidé zapojení v projektu Accenture Academy získávají během léta praktické zkušenosti do svého dalšího života – 24 studentů a učňů z dětských domovů v Písku, Ústí nad Labem, Dolních Počernic, Klánovic, Nymburka, Ledců a Potštejna dochází na letní brigádu do hotelu Hilton Praha. Ve čtvrtek 31.7. se s nimi přímo při jejich dopolední směně v hotelové restauraci setkala paní Alena Sochorová z partnerské společnosti Accenture. Při společné přípravě snídaně pro hotelové hosty se s brigádníky měli možnost navzájem poznat a strávit příjemné dopoledne.

Celý článek

Módní náramek CRUCIANI pomáhá dětem

Vloženo 5. 8. 2014

Pomáhejte s námi dětem! Nákupem náramku Hvězdy exkluzivní italské značky Cruciani přispějete Nadaci Terezy Maxové dětem. Kolekci navrhovala Aňa Geislerová. Děkujeme!

Celý článek

Návštěva DD Pardubice

Vloženo 25. 7. 2014

Ani v období léta nezahálíme a snažíme se zůstat v kontaktu s těmi, kterým nadace pomáhá. Ve čtvrtek 24.7 navštívil tým nadace společně s patronkou - Terezou Maxovou, dětský domov v Pardubicích.

Celý článek

Novinky v e-shop TERIBEAR

Vloženo 24. 7. 2014

Vážení příznivci projektu TERIBEAR! Děkujeme vám za dosavadní přízeň, které si moc vážíme. Rádi bychom vás pozvali do našeho e-shop: www.teribearshop.cz kde naleznete několik aktuálních novinek.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter