Novinky

Veselé Vánoce a hodně štěstí v novém roce!

Vloženo 21. 12. 2016

Milí přátelé, děkujeme Vám za přízeň v letošním roce. Velice si vážíme Vaší důvěry a Vaší práce. Přejeme Vám krásné a kouzelné svátky, prožité v kruhu Vašich blízkých. Doufáme, že i v roce 2017 budeme s Vaší pomocí společně přinášet naději ohroženým dětem, které tolik potřebují rodinu a domov. Veselé Vánoce a do nového roku 2017 jen to dobré Vám ze srdce přeje Tereza Maxová a tým Nadace Terezy Maxové dětem.

Celý článek

ING Bank Fond NTMd nadělil dětem z dětských domovů k Vánocům vodní radovánky

Vloženo 15. 12. 2016

Více jak osm desítek dětí z dětských domovů prožilo krásnou vánoční besídku, kterou pro ně připravil ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem v Aqualandu Moravia 15. prosince 2016.

Celý článek

Renata Langmannová pro Teribear

Vloženo 14. 12. 2016

Rádi bych Vám představili dvě novinky z naší charitativní kolekce TERIBEAR, které navrhla ambasadorka projektu Renata Langmannová. Jedná se o designový obal pro iPhone 6/6S a náramek s originálním designem pro každou ruku v zlatočerném provedení.

Celý článek

Dobročinný bazar na podporu projektu MADE BY

Vloženo 18. 11. 2016

Umíte si představit své Vánoce bez rodiny? Bez zázemí a bez podpory svého partnera? Raději si to ani nepředstavujte a přijďte do Dušní 3 koupit svým blízkým nebo sobě dárek, a podpořit tak zároveň projekt „MADE BY“ , který je určen na podporu ženám s dětmi, které se v těžké životní situaci musí uchýlit do azylových domů.

Celý článek

Návštěva obdarovaných, aneb kde se beznaděj mění v naději...

Vloženo 15. 11. 2016

V úterý 15.11 jsme s nadačním týmem a v čele s patronkou nadace, paní Terezou Maxovou, zavítali do Moravskoslezského kraje, kde jsme navštívili dvě partnerské neziskové organizace, které nadace dlouhodobě finančně podporuje.

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 10. 11. 2016

Ve středu 9.11 proběhla další z již tradičních charitativních snídaní zaměstnanců ING Bank. Cílem snídaně bylo zajistit lepší budoucnost pro 18-letého Martina, jehož snem je studium na VŠ. Nepoznal rodičovskou lásku a podporu, vychovávala ho babička, která nedávno zemřela.

Celý článek

Výtěžek charitativního turnaje SVOBODA & WILLIAMS CUP 2016 činí 144 500 Kč

Vloženo 24. 10. 2016

V sobotu 22. 10. se v libeňské Aréně Sparta – Podvinný mlýn uskutečnil již 4. ročník charitativního turnaje v sálové kopané SVOBODA & WILLIAMS CUP. V turnaji se letos utkalo 12 týmů, reprezentujících významné společnosti ze světa realit. Finanční výtěžek klání ve výši 144 500 Kč, tvořený dobrovolnými příspěvky zúčastněných společností a výnosem z tomboly, podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem, jejímž posláním je umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině.

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 12. 10. 2016

Ve středu 12.10 proběhlo letošní 2. kolo grantového řízení ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem, který pomáhá dětem v náhradní rodinné péči nebo dětských domovech v rozvoji talentu, vzdělávání či náplni volnočasových aktivit.

Celý článek

Sedmnáctý Jarmark OnaDnes.cz vynesl téměř 110 tisíc korun

Vloženo 11. 10. 2016

V sobotu 8. října se v areálu Praga v Praze Vysočanech konal již sedmnáctý Jarmark OnaDnes.cz jehož generálním partnerem byla tentokrát společnost ING Bank. Kromě bezmála sedmi set prodávajících přilákal jarmark na čtyři tisíce návštěvníků.

Celý článek

Ruku na to! turnaj v přehazované pro děti z dětských domovů

Vloženo 10. 10. 2016

V sobotu 1. října proběhl v areálu beach klubu Ládví již čtvrtý ročník turnaje v přehazované pro děti z dětských domovů, který zorganizovali zaměstnanci ING Bank v rámci aktivit ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem. Na turnaji jsme přivítali přes 240 dětí z dětských domovů z celé ČR.

Celý článek

Prohlášení předsedkyně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 6. 10. 2016

„Letos už čtvrtým rokem ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem pořádal turnaj v přehazované pro děti z dětských domovů. V rámci organizace akce takového rozsahu se nám, bohužel, nepodařilo hned na začátku podchytit moment, kdy se jeden z týmů pojmenoval Cyklon B. Toto kontroverzní označení samozřejmě vnímáme jako krajně nevhodné, s ohledem na jeho význam a historické souvislosti. Při odhalení situace jsme ihned na místě reagovali diskusí o nevhodnosti zvoleného názvu se samotným týmem. Vzniklá situace nás velmi mrzí a do budoucna zajistíme, aby se nic podobného neopakovalo,“ omlouvá se předsedkyně ING Bank Fondu NTMd Jindra Machačová.

Celý článek

Fotosoutěž ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 30. 9. 2016

Soutěž fotografií od dětí z dětských domovů a pěstounských rodin má své vítěze, které svými hlasy zvolila veřejnost. Obrázky jsou rozděleny do dvou věkových kategorií 0-12 let a 13+. Všem výhercům gratulujeme a malým fotografům držíme palce!

Celý článek

Teribear pořádně rozhýbal Mladou Boleslav

Vloženo 23. 9. 2016

Jednodenní kolo sportovně-charitativního happeningu, které se konalo ve čtvrtek 22.9. na Krásné louce v Mladé Boleslavi opět připomnělo, že TERIBEAR umí rozhýbat nejen těla, ale především lidská srdce. Výsledky regionálního kola hovoří za vše – naběhalo se či ušlo - neuvěřitelných 14.426 km. Každý kilometr byl znásoben 20 korunami. Výsledný výtěžek, v hodnotě 288.528 Kč byl v rámci závěrečného ceremoniálu zaokrouhlen členem představenstva ŠKODA AUTO, panem Bohdanem Wojnarem, na rovných 300.000 Kč.

Celý článek

Poděkování společnosti SEGRO Czech Republic s.r.o.

Vloženo 20. 9. 2016

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti SEGRO Czech Republic s.r.o. za opětovnou podporu! Finanční dar ve výši 168 354 Kč bude poukázaný zejména na podporu znevýhodněných mladých lidí v oblasti vzdělávání. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Celý článek

TERIBEAR POHNUL PRAHOU!

Vloženo 19. 9. 2016

A jsme ve finále!! TERIBEAR pohnul Prahou! Díky všem, kdo jste běhali a chodili ve vedru i v dešti. Společně jsme tak za 10 dní na Letní naběhali 159 348 km a získali 7 967 438 Kč pro děti. Částka by nakonec díky daru měla být zaokrouhlena na rovných 8 milionů.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter