Novinky

ŠKODA AUTO pozvala děti na hokejový zápas

Vloženo 5. 5. 2015

Děkujeme touto cestou společnosti ŠKODA AUTO a.s., která umožnila dětem z Dětského domova Krnsko zúčastnit se hokejového utkání Česká republika-Kanada v rámci právě probíhajícího mistrovství světa. Děti z tohoto domova jsou zapojeny do projektu Rozjedu to!, jehož cílem je účinně motivovat mládež ve věku 11 až 15 let ke vzdělání a rozvoji jejich osobního i profesního růstu.

Celý článek

Dětský loutkový film Malý pán podpoří nadaci

Vloženo 28. 4. 2015

Dětský loutkový film Malý pán, který režíroval Radek Beran z divadla Buchty a loutky, bude uveden do kin 14. května 2015. V laskavém příběhu podle knihy Velká cesta Malého pána uslyšíte třeba Sašu Rašilova nebo Zuzanu Bydžovskou.

Celý článek

RE/MAX Convention vynesla nadaci 110.000,- Kč

Vloženo 27. 4. 2015

Rádi bychom touto cestou srdečně poděkovali společnosti RE/MAX Česká republika – realitní rádce za jejich pravidelnou podporu. Na RE/MAX Convention 2015 v Ostravě, převzala ředitelka nadace šek na finanční dar ve výši 110.000 Kč, jež poputuje na podporu znevýhodněným dětem.

Celý článek

Návštěva Dětského domova Krnsko

Vloženo 22. 4. 2015

Ve středu 22.4 jsme se v čele s patronkou nadace, paní Maxovou vydali na návštěvu Dětského domova v Krnsku, abychom zde společně se zástupci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové odzkoušeli s dětmi hru s názvem "finančník". Tu ING banka vytvořila s cílem obeznámit děti s problematikou finanční gramotnosti.

Celý článek

Charitativní aukce o pamětní medaile Dominika Haška a dvě vstupenky na finále MS v hokeji 2015

Vloženo 20. 4. 2015

Máte rádi hokej a Dominika Haška? Tak právě pro vás je tu internetová aukce, ve které můžete získat zlatou pamětní medaili Dominika Haška, dvě vstupenky na květnové finále Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 a osobní setkání s Dominikem Haškem. Celý výtěžek z aukce poputuje na podporu vybraných projektů prostřednictvím naší nadace.

Celý článek

Expedice na Severní pól podpořila charitu

Vloženo 19. 4. 2015

Partner Terezy Maxové Burak se vypravil na arktickou expedici s TERIBEAREM! Cílem bylo nejen dobytí Severního pólu, ale i propagace a podpora pro Nadaci Terezy Maxové dětem a organizaci Elimsende na pomoc chudým dětem v Istanbulu. A medvídka TERIBEARA, maskota našeho fundraisingového projektu, vzali samozřejmě s sebou!

Celý článek

Konference Ženy sobě - prezentace projektu "Made by"

Vloženo 15. 4. 2015

V rámci konference Ženy sobě, která se koná o víkendu 17.a 18. dubna v hotelu Clarion ve Vysočanech, budete mít příležitost zakoupit výrobky žen z azylového domu, které vznikly v rámci projektu finanční gramotnosti Made By. K dispozici jsou aktuálně přívěsky ve tvaru andělíčka a bačkory. Výtěžek z prodeje výrobků putuje zpět maminkám, které získají extra příjem např. na uhrazení kauce apod. tak, aby se mohly po opuštění azylového domu znovu postavit na vlastní nohy.

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 2. 4. 2015

Vážení přátelé, rádi bychom Vás informovali, že v 1. kole grantového řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem (www.ingnadace.cz), jsme podpořili celkem 65 žádostí v celkové výši 720.018,- Kč z toho: 38 žádostí pěstounských rodin 25 žádostí projektových žádostí organizací či zařízení ústavní výchovy 2 žádosti studentů

Celý článek

Poděkování dárci v rámci Plesu v Opeře

Vloženo 27. 3. 2015

V pátek 27.3 se patronka nadace, paní Tereza Maxová sešla s panem Nádvorníkem, který na únorovém Plesu v Opeře vydražil závodní kombinézu Miky Häkkinena za rovný milion korun. Vydražil také obraz, který při této příležitosti předala ředitelka aukční síně, paní Mária Gálová. Celkový výtěžek charitativní aukce ve výši 2 303 000 Kč pomůže studentům z dětských domovů s náklady na jejich vzdělání a též maminkám v Azylových domech. Srdečně děkujeme všem laskavým dražitelům!

Celý článek

Návštěva Střediska náhradní rodinné péče

Vloženo 24. 3. 2015

V úterý 24.3 navštívil nadační tým v čele s patronkou nadace Středisko náhradní rodinné péče. Už od roku 1994 se jeho pracovníci zabývají problematikou dětí, vyrůstajících mimo vlastní rodinu. My jsme rádi, že můžeme jejich činnost dlouhodobě podporovat např. v rámci projektu www.Adopce.com – který pomáhá předat ucelené informace o náhradní rodinné péči všem zájemcům o adopci a pěstounskou péči. Setkání bylo opravdu milé a bylo o čem si povídat. Více o činnosti střediska zde:www.nahradnirodina.cz/

Celý článek

Hlasování o nejlepší projekt 1. grantového kola ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 19. 3. 2015

Zapojte se do hlasování o nejlepší společensky prospěšný projekt neziskových organizací, dětských domovů a výchovných ústavů, zaměřený na podporu vzdělávání a volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a pěstounských rodin. Projekt s největším počtem hlasů bude v rámci 1. grantového kola ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem podpořen.

Celý článek

Smarty DRINK podpořil dva studenty

Vloženo 17. 3. 2015

Srdečně děkujeme Smarty DRINK za laskavý dar 10.000,- Kč. Díky němu můžeme podpořit mladé lidi z pěstounských rodin v dalším vzdělání. Studentce gastronomie a cestovního ruchu Nikole přispějeme na barista kurs, studentovi gymnázia Matějovi pomůžeme uhradit notebook. A oběma jim do budoucna držíme všechny palce!

Celý článek

Jarmark OnaDnes.cz podpořil dvě maminky z azylového domu

Vloženo 16. 3. 2015

Děkujeme touto cestou všem, kteří se zúčastnili 14. Jarmarku OnaDnes.cz, který se konal v sobotu 14.3 na Výstavišti Praze. Díky celkovému výtěžku ve výši 104.024,- Kč máme možnost podpořit dvě maminky z azylového domu v Oseku, které se ocitly v tíživé životní situaci.

Celý článek

Pozvání na Jarmark OnaDnes.cz

Vloženo 26. 2. 2015

Chystá se další Jarmark OnaDnes.cz, na který vás srdečně zveme! 14. března se na vás těšíme na pražském Výstavišti. A opět budeme nejenom nakupovat, ale i pomáhat. Charitativní výtěžek tentokrát pomůže dvěma maminkám z azylového domu postavit se opět na vlastní nohy. Jejich příběhy si přečtěte v článku.

Celý článek

Ples v Opeře vynesl fenomenální částku v rámci charitativní dražby

Vloženo 9. 2. 2015

Sobotní Ples v Opeře vynesl historicky rekordní částku v rámci charitativní dražby, ve které se mimo jiné vydražila kombinéza Miky Häkkinena za neuvěřitelných 1 mil Kč. Celkový výtěžek dražby ve výši 2 303 000 Kč poputuje na pomoc vysokoškolákům z dětských domovů a také maminkám v azylových domech. Srdečně děkujeme!

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter