Novinky

2. grantové řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 8. 10. 2015

Ve čtvrtek 8.10 se uskutečnilo 2. grantové řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem, který podporuje děti v dětských domovech či v pěstounské péči formou vzdělávaní a volnočasových aktivit. Grantová komise složená ze členů nadace a společnosti ING Bank N.V. přerozdělila celkem částku 595 327,- Kč mezi 56 projektů.

Celý článek

Kinobus pro Nadaci Terezy Maxové dětem

Vloženo 5. 10. 2015

Díky divákům Kinobusu můžeme podpořit tří konkrétní pěstounské rodiny a pomůžeme s náklady na doučování, hudební a sportovní aktivity dětí!

Celý článek

3.ročník turnaje RUKU NA TO je úspěšně za námi

Vloženo 5. 10. 2015

3.ročník turnaje v přehazované RUKU NA TO je úspěšně za námi. Do pražského Beachklubu Ládví se v sobotu, 3.10., sjelo více než 100 dětí z 16 dětských domovů z celé ČR.

Celý článek

Jarmark OnaDnes.cz oslavil 15. výročí

Vloženo 29. 9. 2015

V sobotu 26.9 se na Výstavišti v Praze Letňanech uskutečnil jubilejní patnáctý ročník Jarmarku OnaDnes.cz a naše nadace byla opět u toho.

Celý článek

Teribear rozhýbal Mladou Boleslav

Vloženo 18. 9. 2015

Máme velikou radost, že se s vámi můžeme podělit o fantastický výsledek, který se nám včera díky hojné účasti podařilo dosáhnout na akci Teribear hýbe Mladou Boleslaví!

Celý článek

Poděkování společnosti SEGRO Czech Republic s.r.o.

Vloženo 15. 9. 2015

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti SEGRO Czech Republic s.r.o. za finanční dar ve výši 179.195,- Kč poukázaný na podporu znevýhodněných mladých lidí v oblasti vzdělávání. Aktuálně z daru podpoříme dva studenty vysokých škol, kteří vyrůstají v dětském domově.

Celý článek

Teribear hýbe Prahou - poděkování

Vloženo 14. 9. 2015

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se zúčastnili akce historicky prvního ročníku happeningu - TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima den s medvědem a přispěli tak k ohromujícímu výtěžku akce, který dosáhl částky 3 844 922 Kč určené k adresné pomoci dětem. Částka bude rozdělena na podporu konkrétních příběhů v rámci deseti vybraných oblastí nadační činnosti. Akce by se neuskutečnila bez pomoci partnerů. Generálním partnerem se stala společnost Škoda Auto a.s., hlavním partnerem je GALILEO C.E.E. service ČR s.r.o. Mezi partnery se řadí ING Bank N. V., Actavis CZ a.s., ORIFLAME CZECH REPUBLIC spol. s r.o., PRESCO GROUP, a.s a RENOMIA, a. s. Generálním mediálním partnerem je MAFRA a.s. pomocí DNES, iDNES.cz, Alik.cz, eMimino.cz, Óčko TV, Playtvak.cz, RUNGO.cz. Akce je realizována ve spolupráci s FTV Prima a Rádiem Impuls, patronem dobrých skutků.

Celý článek

TERIBEAR hýbe Prahou: Dar desetinásobku

Vloženo 9. 9. 2015

Partneři akce se rozhodli ocenit úsilí účastníků mimořádným darem: aktuální částku za kilometry, které nasbíráme do středeční půlnoci, zdesetinásobí! Děkujeme!

Celý článek

Akce Teribear hýbe Prahou odstartovala

Vloženo 3. 9. 2015

Náš sportovně-charitativní happening odstartoval 3. září! Pomáhejte s námi dětem a přijďte na Letnou až do 12. září. Vyberte si z 10 příběhů, za který chcete běžet/jít, a partneři projektu věnují 10 Kč za každý váš kilometr.

Celý článek

Emirates Summer Party - poděkování

Vloženo 28. 8. 2015

Srdečně děkujeme společnosti Emirates, která je naším dlouhodobým charitativním partnerem. Tradiční Summer party Emirates ropět podpořila Nadaci Terezy Maxové dětem, měli jsme možnost podílet se na benefiční tombole v prospěch nadačních programů. Celkový charitativní výtěžek z akc, který se vyšplhal na 25.855,- Kč, podpoří studentku Julii, která v září nastupuje do 2. ročníku na Vyšší odborné škole sociálně právní v Brně. Z příspěvku Julii konkrétně uhradíme: studijní pomůcky, školné, adaptační kurz, povinnou školní stáž ve Stuttgartu, roční jízdné MHD a jazykový kurz němčiny.

Celý článek

TERIBEAR HÝBE PRAHOU, ANEB PRIMA DEN S MEDVĚDEM

Vloženo 12. 8. 2015

Srdečně vás zveme na 10-denní nonstop happening "TERIBEAR HÝBE PRAHOU, ANEB PRIMA DEN S MEDVĚDEM"! Přijďte za námi do Letenských sadů k Metronomu kdykoliv mezi 3. a 12. zářím, vyberte si příběh, za který chcete běžet nebo jít a partneři projektu věnují 10 korun za každý váš kilometr. Více na www.teribear.cz

Celý článek

Bez práce nejsou bagety!

Vloženo 20. 7. 2015

Takové motto si zvolili mladí lidé z dětských domovů, kteří nastupují na letní brigádu v Bageterii Boulevard. Čtyři prodejny už přijaly 12 brigádníků. Zájemci o celoroční brigádu mohou pokračovat i během školního roku a ti úspěšní získají při odchodu z dětského domova práci na hlavní pracovní poměr. Děkujeme Bageterie Boulevard a brigádníkům držíme palce!

Celý článek

Bulela jsem jak malá, říká manažerka projektu, který děti z ústavů připravuje na život

Vloženo 14. 7. 2015

Dostalo mě, že pro děti byl fantastický zážitek už jen spatřit město z autobusu, říká Alena Sochorová z partnerské společnosti Accenture.

Celý článek

Poděkování firmě Reticulum, a. s.

Vloženo 18. 6. 2015

Rádi bychom poděkovali za spolupráci firmě Reticulum, a. s. Díky jejich podpoře jsme od r. 2011 mohli poslat řadu talentovaných studentů na vzdělávací pobyty a letos v létě opět odjedou 3 studenti na 3-týdenní jazykový pobyt v Británii - René vyrostl v pěstounské rodině, Hanka a Tom v dětském domově. Zároveň gratulujeme Hance k úspěšnému zakončení studia a diplomu inženýrky. Na snímku Tereza Kvášová ze společnosti Reticulum s "našimi" studenty.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter