Novinky

STARLITE GALA HUMANITARIAN AWARD

Vloženo 8. 8. 2016

Zakladatelka a patronka nadace, paní Tereza Maxová, převzala v sobotu 6. srpna 2016 ve španělské Marbelle ocenění za dlouhodobou charitativní práci pro opuštěné a znevýhodněné děti. Cena byla udělena v rámci Starlite Gala a Tereze ji předal herec Antonio Banderas, jeden ze zakladatelů a hostitelů této charitativní společenské události. Tereza Maxová byla oceněna v mezinárodní kategorii významných osobností, které dlouhodobě podporují charitativní programy pro děti.

Celý článek

Výroční zpráva za rok 2015

Vloženo 27. 7. 2016

Vážení přátelé nadace, rádi bychom Vás informovali, že k 30.6.2016 vydala nadace zákonnou verzi výroční zprávy za rok 2015. Věříme, že v ní naleznete veškeré předepsané kapitoly i ucelený přehled hospodaření nadace za uplynulý rok.

Celý článek

Poděkování spol. RE/MAX Česká republika

Vloženo 12. 7. 2016

Díky dlouhodobé podpoře firmy jsme na RE/MAX Day 2016 převzali finanční dar 161 836 Kč.

Celý článek

TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem

Vloženo 11. 7. 2016

Registrace na unikátní charitativní akci je otevřena www.teribear.cz

Celý článek

Poděkování pražským hotelům Hilton

Vloženo 23. 6. 2016

Rádi bychom touto cestou poděkovali pražským hotelům Hilton za dlouhodobou spolupráci a podporu. V rámci večera inspirovaného filmem Alenka v říši divů, převzala nadace šek na částku 50 000 Kč, která podpoří mladé lidi z dětských domovů a pěstounské péče ve vzdělání. Zároveň děkujeme za umožnění stáží pro tyto mladé studenty.

Celý článek

Kulatý stůl – Mladí lidé a bariéry pro uplatnění a integraci na trhu práce

Vloženo 17. 6. 2016

Ve čtvrtek 16.6 proběhl v Senátu ČR kulatý stůl na téma: Mladí lidé a bariéry pro uplatnění a integraci na trhu práce, který spolupořádali místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR Miluše Horská, Nadace Terezy Maxové dětem, platforma Byznys pro společnost ve spolupráci se společností ŠKODA AUTO, a.s.

Celý článek

Dětský Jarmark OnaDnes.cz - poděkování

Vloženo 14. 6. 2016

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Jarmarku OnaDnes.cz, konaného 4.6 v Praze. Díky výtěžku 29 960 Kč jsme pomohli dvouleté nemocné holčičce zůstat i po dobu náročné léčby pohromadě se svými pěstounskými rodiči a sestřičkou, na kterou je silně vázaná. Budeme jí ze všech sil držet palce!

Celý článek

Pomoc z Monaka

Vloženo 13. 6. 2016

Děkujeme za pomoc z Monaka, kde jsme vybírali peníze na podporu maminky se čtyřmi dětmi, které hrozí rozdělení rodiny ze sociálních důvodů. Při této příležitosti jsme prodávali krásné šňůrky na krk, které vznikly speciálně pro showroom Kláry Nademlýnské v Monaku. Klára věnuje 20% částky z výnosu showroomu. Celková částka, která se vybrala je přes 75 000 Kč.

Celý článek

Dětský den v pražské zoo

Vloženo 2. 6. 2016

Ve středu 1.6 u příležitosti Mezinárodního dne dětí uspořádala naše nadace ve spolupráci s Prima TV odpoledne pro děti maminek z azylových domů v pražské ZOO.

Celý článek

Emirates Golf Tournament - poděkování

Vloženo 27. 5. 2016

Děkujeme společnosti Emirates za dlouhodobou podporu! Ve čtvrtek 26.5 proběhl na Dýšině Emirates Golf Tournament a díky štědrosti účastníků turnaje se podařilo vybrat úžasnou částku 117 509 Kč! Tento dar přispěje k celkovému výtěžku akce Teribear hýbe Prahou a podpoří vybrané okruhy nadační pomoci.

Celý článek

Zaměstnanecká sbírka společnosti Seznam.cz

Vloženo 20. 5. 2016

Společnost Seznam.cz oslavila 20. narozeniny krásným dortem, ale také pomocí dobré věci! Velké díky všem zaměstnancům Seznamu, kteří při oslavě mezi sebou vybrali úžasnou částku 35.647 Kč -- ta podpoří sdružení Janus, které provází mladé lidi z dětských domovů a pěstounské péče při vstupu do samostatného života.

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 19. 5. 2016

Ve středu 11.5 uspořádala ING Bank již pošesté v řadě charitativní snídani na podporu dobré věci. Tentokrát se podařilo splnit sen rodiny Renaty Dzurkové, která je matkou tří dětí. Loni jí navíc bylo do pěstounské péče svěřeno sedm malých dětí jejího bratra, o něž se ani on, ani jejich matka nedokázali postarat.

Celý článek

Jarní charitativní bazar v Butiku DUŠNÍ

Vloženo 18. 5. 2016

Po dvou úspěšných dobročinných Vánočních bazarech se pražský butik DUŠNÍ 3 rozhodl pomoci dobré věci i v jarních měsících. Poprvé tak měli zákazníci v DUŠNÍ 3 možnost nakoupit za zvýhodněné ceny dámskou módu a doplňky světových značek i z jarních a letních kolekcí .Jarní bazar byl otevřen od 15. do 17. dubna.

Celý článek

Týden pro rodinu - podpora projektu Made By

Vloženo 16. 5. 2016

Od 15. května do 22. května nabídnou vybrané prodejny PROFIMED výrobky maminek z azylových domů, zapojených v projektu MADE BY. Ten pomáhá maminkám postavit se na vlastní nohy. Kmotrami akce se staly známé herečky, které nadaci nepodpořily poprvé - Jitka Schneiderová a Anna Geislerová.

Celý článek

TERIBEAR HÝBE PRAHOU 2016 - registrace zahájeny

Vloženo 12. 5. 2016

I letos vám TERIBEAR přinese nevětší charitativní událost podzimu! Po celých 10 dní se s vámi rádi opět budeme potkávat a společně pohneme Prahou pro dobrou věc. Opět představíme deset aktuálních příběhů – okruhů nadační pomoci. Za každý váš zdolaný kilometr věnují partneři akce 50 Kč na vámi vybraný příběh.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter