Novinky

Sdílené přání místo firemních dárků

Vloženo 26. 1. 2016

Před Vánoci se spol. ČEZ, a.s., rozhodla místo vánočních firemních dárků věnovat tyto finanční prostředky na podporu potřebného projektu. Zapojit se mohli i obchodní partneři a zaměstnanci ČEZ. Dohromady se podařilo od firmy, dárců a partnerů získat skvělou částku 334 407 Kč.

Celý článek

První reklama, která pomáhá - 178 043 Kč na pomoc potřebným!

Vloženo 20. 1. 2016

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se aktivně zapojili do níže uvedené akce a společně tak na pomoc potřebným přispěli celkovou částkou ve výši 178 043 Kč! Velmi si toho vážíme a DĚKUJEME!!!

Celý článek

Spolupráce s Misha/hair studio - raw beauty

Vloženo 14. 1. 2016

Rádi bychom touto cestou poděkovali Misha/hair studio - raw beauty, se kterým naše nadace spolupracuje od konce roku 2015. Skvělou příležitost dostaly tři mladé studentky učebního oboru kadeřnice při návštěvě tohoto kadeřnického studia. Seznámily se s prostředím prestižního kadeřnictví a svůj čas jim pak věnovala manažerka studia, která jim přiblížila práci v jejich budoucím oboru. Všechny tři mladé kadeřnice odcházely s vědomím, že v jejich profesi je profesionalita na prvním místě a je třeba na svém rozvoji pracovat, pak se jim jejich řemeslo stane životní láskou. Dívky dostanou v kadeřnickém salonu svou příležitost pro získání první pracovní zkušenosti – držíme jim palce ať se jim v jejich profesi daří!

Celý článek

Sjednocení komunikačního a registračního názvu nadace

Vloženo 4. 1. 2016

Vážení přátelé, srdečně Vás zdravíme v novém roce 2016, do něhož přejeme Vám i blízkým vše jen to nejlepší! Dovolte, abychom využili této příležitosti a informovali Vás, že dnem 17.prosince 2015 se sjednotil komunikační i registrační název nadace. Nově tedy platí jednotné označení - Nadace Terezy Maxové dětem. Viz odkaz na stránky: justice.cz Děkujeme za pochopení a spolupráci. Váš tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

Vloženo 18. 12. 2015

Nadační tým, jeho spolupracovníci a dobrovolníci vám všem srdečně přejí krásné prožití vánočních svátků a jen to dobré do nového roku. Děkujeme za přízeň, kterou jste nám zachovali v tomto roce, a těšíme se na spolupráci v tom následujícím!

Celý článek

ING Bank Fond NTMd slaví 10 let

Vloženo 4. 12. 2015

Máme nesmírnou radost, že po 10 letech výborně fungující spolupráce jsme se s ING Bank N.V. dohodli na časově neomezeném partnerství i do budoucna. ING Bank Fond vznikl v r. 2005 a funguje na bázi generálního partnerství s Nadací Terezy Maxové dětem. Poskytuje vzdělání dětem v dětských domovech a v náhradní rodinné péči formou podpory vyššího vzdělání, mimoškolních výukových kurzů a výukových potřeb. Druhým okruhem je podpora zájmových kroužků a volnočasových aktivit - tedy všestranná pomoc dětem, které chtějí v něčem vyniknout, něco se naučit či zlepšit.

Celý článek

Značka TOMS na podporu dobré věci - děkujeme!

Vloženo 18. 11. 2015

Stále je kolem nás spousta dobrých lidí, kteří mají chuť pomáhat druhým, a proto budeme dnes děkovat! Obuvnická značka TOMS se spojila s časopisem ELLE, aby přenesla filantropii značky do českého kontextu a Nadace Terezy Maxové dětem se stala jedním z příjemců pomoci. Výtěžek 60 840 Kč poputuje na projekt New Job New Life, který pomáhá mladým lidem z dětských domovů, znevýhodněným na trhu práce. Děkujeme srdečně ELLE, firmám TOMS a Buzz s.r.o., která je výhradním distributorem značky v Čechách a na Slovensku, a eshopu www.urbanlux.cz

Celý článek

Splněná přání v těžkých začátcích

Vloženo 13. 11. 2015

Skvělá zpráva pro maminky zapojené do projektu Na začátku, který od roku 2012 realizujeme s našim dlouhodobým partnerem Amalthea o.s. Díky podpoře společnosti ČEZ, a.s. můžeme ještě více pomáhat!

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 12. 11. 2015

Ve středu 11.11 se v prostorách ING Banky uskutečnila další z tradičních charitativních snídaní, jejímž cílem byla tentokrát konkrétní podpora pro vysokoškoláka Romana. Zaměstnanci ING Bank opět nepodcenili přípravu a nachystali spoustu dobrot, za které se utržilo 24 672 Kč. ING Bank částku zdvojnásobí a skrze ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem tak přispěje celkem 49 344 Kč. Srdečně děkujeme za chuť pomáhat a za úžasnou podporu!

Celý článek

Gratulace k promoci

Vloženo 21. 10. 2015

Moc jsme si dnes užili promoci s "naší" studentkou Evou Ptáčkovou, když slavnostně převzala titul bakalářky na Strojní fakultě ČVUT. Eva je jednou ze studentů, které jsme mohli podpořit z charitativního výtěžku Ples v Opeře. Děkujeme C&B Group za spolupráci a všem dárcům Fondu pro vysokoškoláky za podporu.

Celý článek

Nákupy OnaDnes.cz

Vloženo 15. 10. 2015

V období 19.10 - 25.10 proběhly tradiční nákupy OnaDnes.cz jejichž partnerem je společnost VISA. Za každou platbu kartou Visa v rámci Nákupů ona.idnes.cz přispějí společnosti Visa a MAFRA 10 Kč prostřednictvím nadace na podporu finanční gramotnosti pro maminky v azylových domech. Děkujeme mnohokrát za podporu!

Celý článek

2. grantové řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 8. 10. 2015

Ve čtvrtek 8.10 se uskutečnilo 2. grantové řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem, který podporuje děti v dětských domovech či v pěstounské péči formou vzdělávaní a volnočasových aktivit. Grantová komise složená ze členů nadace a společnosti ING Bank N.V. přerozdělila celkem částku 595 327,- Kč mezi 56 projektů.

Celý článek

Kinobus pro Nadaci Terezy Maxové dětem

Vloženo 5. 10. 2015

Díky divákům Kinobusu můžeme podpořit tří konkrétní pěstounské rodiny a pomůžeme s náklady na doučování, hudební a sportovní aktivity dětí!

Celý článek

3.ročník turnaje RUKU NA TO je úspěšně za námi

Vloženo 5. 10. 2015

3.ročník turnaje v přehazované RUKU NA TO je úspěšně za námi. Do pražského Beachklubu Ládví se v sobotu, 3.10., sjelo více než 100 dětí z 16 dětských domovů z celé ČR.

Celý článek

Jarmark OnaDnes.cz oslavil 15. výročí

Vloženo 29. 9. 2015

V sobotu 26.9 se na Výstavišti v Praze Letňanech uskutečnil jubilejní patnáctý ročník Jarmarku OnaDnes.cz a naše nadace byla opět u toho.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter