Novinky

TERIBEAR HÝBE PRAHOU 2016 - registrace zahájeny

Vloženo 12. 5. 2016

I letos vám TERIBEAR přinese nevětší charitativní událost podzimu! Po celých 10 dní se s vámi rádi opět budeme potkávat a společně pohneme Prahou pro dobrou věc. Opět představíme deset aktuálních příběhů – okruhů nadační pomoci. Za každý váš zdolaný kilometr věnují partneři akce 50 Kč na vámi vybraný příběh.

Celý článek

Teribear opět boduje!

Vloženo 11. 5. 2016

Fundraisingový projekt Teribear opět boduje v soutěži Hvězda 3D reklamy. Zimní doplňky v designu Kláry Nademlýnské získaly letos 3. místo v kategorii Reklamní textil a sklenice Ronyho Plesla také 3 místo v kategorii Manažerský dárek v odborné soutěži, kterou pořádá Asociace 3D reklamy.

Celý článek

Prima run - aukce na podporu nadace

Vloženo 29. 4. 2016

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem zúčastněným charitativní dražby v rámci 1. ročníku Prima runu, který se uskutečnil v neděli 1.5 ve Stromovce.

Celý článek

Studia Bomton podpořily nadaci - 25. duben Dnem pro lepší dětství

Vloženo 25. 4. 2016

Rádi bychom touto cestou srdečně poděkovali síti kadeřnických studií Bomton, která pondělí 25. dubna vyhlásili Dnem pro lepší dětství a veškerý zisk z tohoto dne se rozhodli věnovat nadačnímu projektu TERIBEAR. Tento projekt pomáhá dětem vyrůstajícím v náhradní rodinné péči, ale také těm, kterým hrozí odebrání z rodiny do ústavní péče.

Celý článek

Vyhlášení fotosoutěže

Vloženo 20. 4. 2016

Vážení přátelé, ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem, který podporuje děti v dětských domovech a v náhradní rodinné péči formou volnočasových aktivit a vzdělávání (www.ingnadace.cz), vyhlašuje v letošním roce fotosoutěž. Letošní ročník má téma „PRÁZDNINY V POHYBU“

Celý článek

Projekt Rozjedu to! rozšiřuje podporu dětem z dětských domovů

Vloženo 13. 4. 2016

Projekt Rozjedu to!, který vznikl před dvěma lety v rámci spolupráce Nadace Terezy Maxové dětem a firmy ŠKODA AUTO a.s. s cílem lépe motivovat děti ve věku 11 – 15 let žijící v dětských domovech k většímu důrazu na vzdělání a osobní rozvoj, dostal nový impuls.

Celý článek

NEW JOB NEW LIFE: Exkurze ve společnosti Linet

Vloženo 12. 4. 2016

Největší evropský výrobce zdravotnických lůžek firma Linet je partnerem projektu New Job New Life, který pomáhá mladým lidem z dětského doma najít uplatnění. Na exkurzi v tomto týdnu si zájemci prohlédli provoz i vyzkoušeli svou zručnost.

Celý článek

První reklama, která pomáhá získala bronzového Louskáčka

Vloženo 11. 4. 2016

Máme velkou radost a rádi bychom se s vámi podělili o příjemnou novinku. Cenu Louskáček v kategorii Banner & Offsite Advertising si odnesla charitativní kampaň, kterou pro nás připravil Seznam.cz v lednu letošního roku. Kampaň přinesla na pomoc potřebným částku 178 043 Kč!

Celý článek

Den vzdělanosti

Vloženo 7. 4. 2016

7. duben, výročí založení Univerzity Karlovy v r. 1348, si v České republice připomínáme jako Den vzdělanosti. Věříme, že každý člověk je jedinečný a zaslouží si dar vzdělání, proto edukační projekty patří mezi hlavní aktivity nadace. Učení a poznávání je zbraní proti nevědomosti a předsudkům – i pro nás znamená, že pomáhat znamená především poznávat. Věříme, že vzdělání dokáže změnit svět a osudy těch, kteří zatím neměli v životě tolik štěstí. Věříme, že vzdělání otevírá znevýhodněným dětem dveře a staví je na stejnou startovní čáru jako jejich vrstevníky. Děkujeme, že naše hodnoty sdílíte a pomáháte s námi. Mezi vzdělávací projekty nadace patří: Fond vzdělanosti na podporu studentů Vzdělávací fond Škoda Auto a NTMd ING Bank Fond NTMd Rozjedu to! Accenture Academy

Celý článek

Krásné Velikonoce!

Vloženo 24. 3. 2016

Rádi bychom Vám touto cestou popřáli příjemné prožití velikonočních svátků a je to dobré do nadcházejících dní. Děkujeme všem našim dárcům a partnerům za přízeň a podporu!

Celý článek

Charitativní aukce v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Vloženo 21. 3. 2016

Závěr Mercedes-Benz Prague Fashion Week se nesl ve znamení charity. V neděli 20.3 se v prostorách Ateliéru Strahov uskutečnila dražba exkluzivních předmětů, která měla za cíl podpořit dobrou věc.

Celý článek

Konference Ženy sobě - prezentace projektu

Vloženo 16. 3. 2016

Nadační projekt MADE BY - program finanční gramotnosti pro ženy z azylových domů, se bude prezentovat na konferenci Ženy sobě – Equal Pay Day, která se koná tento víkend, tedy 18. a 19. března v hotelu Clarion v Praze - Vysočanech.

Celý článek

Nákupy OnaDnes.cz

Vloženo 14. 3. 2016

Po celý týden v období 14.3 - 20.3 můžete nakupovat se slevovými kupony v akci Nákupy Ona Dnes a zároveň tak pomoci dobré věci.

Celý článek

ING Bank charitativní badmintonový turnaj

Vloženo 10. 3. 2016

Již druhým rokem pořádala ING Bank charitativní badmintonový turnaj pro zaměstnance ING Bank a jejich rodinné příslušníky. Turnaj se konal ve středu 9.března a cílem této akce nebylo jen porovnat sportovní výkony soutěžících, ale hlavně podpořit dobrou věc. V rámci charitativního badmintonového turnaje bylo vybíráno dobrovolné vstupné, které tentokrát putovalo do ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem. Nejenom hráči, ale také diváci a fanoušci, kteří na turnaj zavítali, přispěli do fondu celkovou částkou 4950 Kč.

Celý článek

Poděkování společnosti Dimension Data

Vloženo 26. 2. 2016

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti Dimension Data, která nám v rámci 2 denní konference European Annual Leadership Forum, konané ve dnech 24 - 25.2 v Praze předala šek na významnou částku 10 000 EUR.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter