Novinky

Sbírka zaměstnanců společnosti Accenture

Vloženo 12. 1. 2015

Rádi bychom touto cestou poděkovali zaměstnancům společnosti Accenture za jejich štědrou pomoc závěrem roku. Vánoční sbírka vynesla úžasnou částku ve výši 91.600,- Kč, která podpoří mladé lidi v jejich rozvoji. Finanční podpora jim umožní další studium, které jim pomůže v lepším uplatnění na pracovním trhu – např. studium na střední odborné škole, účast v rekvalifikačních kurzech ( barmanský kurz, kurz modeláže nehtů aj.), úhradu řidičských průkazů.

Celý článek

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Vloženo 22. 12. 2014

Nadační tým, jeho spolupracovníci a dobrovolníci přejí vám všem krásné prožití vánočních svátků a jen to dobré do nového roku. Děkujeme za přízeň, kterou jste nám zachovali v tomto roce a těšíme se na spolupráci v tom následujícím!

Celý článek

Návštěva v učilišti ŠKODA AUTO

Vloženo 15. 12. 2014

Dnes jsme prožili úžasný den na návštěvě v učilišti ŠKODA AUTO a.s. Děti z dětských domovů rozjíždí svou kariéru díky projektu Rozjedu to!, který nadace realizuje právě s touto společností. Mladí lidé z ústavní péče mají při vstupu na trh práce podstatně horší pozici než jejich vrstevníci z úplných rodin, a proto je projekt motivuje ke studiu a pomáhá uplatnit svůj potenciál. Děkujeme za tuto příležitost!

Celý článek

Charitativní snídaně Seznam.cz - poděkování

Vloženo 15. 12. 2014

Rádi bychom touto cestou poděkovali skvělým zaměstancům firmy Seznam.cz, kteří v rámci poboček v Praze, Brně, Ostravě a Žďáru nad Sázavou uspořádali v úterý 9.12.2014 charitativní snídani na podporu naší nadace. Zaměstnanci připravili různé dobroty, které se v rámci snídaně prodávaly a celkový výtěžek ve výši 41.113,- Kč podpoří Azylový dům v Oseku. Konkrétně AD pořídí pro děti umístěné v tomto zařízení nábytek (noční stolky, psací stolky, poličky, koberec do společenské místnosti apod.). Děkujeme mnohokrát za úžasnou podporu!

Celý článek

MojeSrdce pro....Nadaci Terezy Maxové dětem!

Vloženo 11. 12. 2014

Origami srdečné přání je novou možností, jak podpořit nadaci a zároveň poslat netradiční pozdrav svým přátelům. Jednoduše napište přání na přiloženou kartičku, složte srdce a vložte do obálky! Společnost Origamica Design věnuje z každého prodaného srdce 15 Kč na vybraný projekt. V případně naší nadace podporujeme projekt Dobrovolnictví v Dětském centru v Praze-Krči. Více na: http://mojesrdcepro.cz/nadace-terezy-maxove-detem.html

Celý článek

New ŠKODA FABIA PRESENTS:FASHION FOR KIDS 2014 – WINGS OF HOPE

Vloženo 1. 12. 2014

Letošní jubilejní desátý ročník charitativní módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem pod názvem New ŠKODA FABIA PRESENTS: FASHION FOR KIDS 2014 – WINGS OF HOPE, která se konala v pátek 28.11 v Obecním domě v Praze, opět spojil svět módy k podpoře dobré věci, k pomoci ohroženým a opuštěným dětem, které má nadace pod svým patronátem.

Celý článek

Teribear v síti prodejen NEOLUXOR

Vloženo 27. 11. 2014

Jsme rádi, že můžeme oznámit spolupráci projektu TERIBEAR s novým silným partnerem, kterým se stala síť knihkupectví Neoluxor a Neoluxor books. Už brzy si budete moci velkou část sortimentu s červeným medvídkem zakoupit ve vybraných prodejnách Neoluxor, a to nejen v Praze, ale v celé ČR! Tak jako v případě autorizovaného eshopu půjde pevně stanovený příspěvek z prodeje na pomoc dětem v náhradní rodinné péči. Děkujeme! Navštivte tedy knihkupectví Neoluxor a vyberte si svůj výrobek, jehož koupí pomůžete. Seznam poboček naleznete na: www.neoluxor.cz Jsme rádi, že můžeme oznámit spolupráci projektu TERIBEAR s novým silným partnerem, kterým se stala síť knihkupectví Neoluxor a Neoluxor books. Už brzy si budete moci velkou část sortimentu s červeným medvídkem zakoupit ve vybraných prodejnách Neoluxor, a to nejen v Praze, ale v celé ČR! Tak jako v případě autorizovaného eshopu půjde pevně stanovený příspěvek z prodeje na pomoc dětem v náhradní rodinné péči. Děkujeme! Navštivte tedy knihkupectví Neoluxor a vyberte si svůj výrobek, jehož koupí pomůžete. Seznam poboček naleznete na: www.neoluxor.cz

Celý článek

UPOZORNĚNÍ NA NOVOU KONTAKTNÍ ADRESU NADACE

Vloženo 17. 11. 2014

Vážení přátelé, rádi bychom Vás informovali, že od 18.11.2014 má naše nadace novou kontaktní adresu: Nadace Terezy Maxové dětem Harfa Office Park - Amadeus Českomoravská 2420/15 190 00 Praha 9 – Libeň

Celý článek

Pop up store TERIBEAR až do Vánoc v Centru Chodov v Praze

Vloženo 14. 11. 2014

Milí příznivci projektu Teribear! Rádi bychom Vám předali informaci, že v Centru Chodov bude až do Vánoc umístěn pop up store (v prvním patře naproti obchodům Zara Men a Lindexu), kde můžete nakoupit výrobky z naší kolekce charitativní kolekce Teribear. Přijďte nakoupit stylové dárky, které udělají radost dvakrát a pomáhají dětem. A stále můžete nakupovat i v eshopu: www.teribearshop.cz

Celý článek

Charitativní snídaně s ING Bank

Vloženo 6. 11. 2014

Ve čtvrtek 6.11 jsme se zaměstnanci ING Bank strávili další charitativní snídani. Za prodej jídla, které připravili sami zaměstnanci, a za prodej kalendářů s obrázky z výtvarné soutěže ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem se vybralo 23 167 Kč. ING banka přislíbila zdvojnásobit tuto částku na celkový výtěžek 46 334 Kč. Děkujeme všem zaměstancům a dobrovolníkům ING za tento úžasný výsledek!

Celý článek

Zveme Vás na Jarmark OnaDnes.cz v Brně!

Vloženo 3. 11. 2014

Po sérii úspěšných pražských Jarmarků redakce OnaDnes.cz bychom Vás tentokrát rádi pozvali do Brna! Jarmark se zde uskuteční v sobotu 15.11 od 9 hod na Výstavišti. Nechte se pozvat od patronky nadace - Terezy Maxové (video v článku) a přijďte nakupovat, bavit se a pomáhat - tentokrát pomůžeme Míše z dětského domova, ktera studuje veterinární lékařství v Brně.

Celý článek

Přejeme všem dětem krásné prožití podzimních prázdnin!

Vloženo 24. 10. 2014

Krásné prožití podzimních prázdnin všem dětem přeje tým Nadace Terezy Maxové.

Celý článek

Cruciani a Designblok na podporu Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 21. 10. 2014

Při příležitosti slavnostního zakončení přehlídky Designblok převzala patronka nadace, paní Tereza Maxová od jeho ředitelky Jany Zielinski šek na 300 tisíc Kč. Je to výsledek charitativní spolupráce italské značky Cruciani a Designbloku na podporu Nadace Terezy Maxové dětem! Krajkový náramek Hvězdičky navrhla herečka a návrhářka Aňa Geislerová, příspěvek z každého prodaného náramku pomůže prostřednictvím nadace dětem v dětských domovech. Srdečně děkujeme! Náramek je v prodeji v eshopu: www.cruciani.cz

Celý článek

Fox in Trouble pro Nadaci Terezy Maxové dětem

Vloženo 20. 10. 2014

Dnes bychom Vám rádi představili speciální limitovanou kolekci triček vyrobených pro značku "Fox in Trouble", na jejichž designu se podílelo šest osobností české kulturní scény a děti z dětského domova Loreta Fulnek.

Celý článek

Teribear na Designbloku

Vloženo 17. 10. 2014

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem příznivcům našeho projektu TERIBEAR, kteří navštívili náš "pop up" store na Designbloku, jež proběhl minulý týden v Praze.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter