Novinky

ING Bank charitativní badmintonový turnaj

Vloženo 10. 3. 2016

Již druhým rokem pořádala ING Bank charitativní badmintonový turnaj pro zaměstnance ING Bank a jejich rodinné příslušníky. Turnaj se konal ve středu 9.března a cílem této akce nebylo jen porovnat sportovní výkony soutěžících, ale hlavně podpořit dobrou věc. V rámci charitativního badmintonového turnaje bylo vybíráno dobrovolné vstupné, které tentokrát putovalo do ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem. Nejenom hráči, ale také diváci a fanoušci, kteří na turnaj zavítali, přispěli do fondu celkovou částkou 4950 Kč.

Celý článek

Poděkování společnosti Dimension Data

Vloženo 26. 2. 2016

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti Dimension Data, která nám v rámci 2 denní konference European Annual Leadership Forum, konané ve dnech 24 - 25.2 v Praze předala šek na významnou částku 10 000 EUR.

Celý článek

Den otevřených dveří v Azylovém domě v Roudnici nad Labem

Vloženo 25. 2. 2016

Služby azylových domů vyhledá každý rok stále více matek s dětmi, které se dostaly do velmi tíživé životní situace. Pomoc šitou na míru těmto matkám už třetím rokem nabízí projekt Made By, který realizuje Nadace Terezy Maxové dětem a Citi Foundation ve spolupráci s o.s. Otevřená budoucnost.

Celý článek

Prohlášení Nadace Terezy Maxové dětem ke kauze Key Investments

Vloženo 18. 2. 2016

Prohlášení Nadace Terezy Maxové dětem ke kauze Key Investments

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 17. 2. 2016

Vážení grantoví žadatelé, rádi bychom Vás upozornili na grantové řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem, jež podporuje vzdělávání a volnočasové aktivity dětí vyrůstajících v dětských domovech a náhradní rodinné péči. První grantového řízení letošního roku proběhne 6.4.2016 s uzávěrkou příjmu žádostí do 25.2.2016. Váš nadační tým

Celý článek

První reklama, která pomáhá, vygenerovala 3,56 milionů kliknutí prostřednictvím jediného banneru

Vloženo 8. 2. 2016

Rádi bychom se s vámi touto cestou podělili o výsledky kampaně, která pomáhala potřebným v období 11.1.2016 - 19.1.2016 na serveru Novinky.cz Dle výsledků zpracovaných společností Seznam.cz, vygenerovala interaktivní výzva zacílená na čtenáře serveru Novinky.cz během pouhých devíti dní 3,56 milionů kliknutí na jediný banner a tím se podařilo na pomoc potřebným získat částku 178 043 Kč. Role garanta se ujal další z partnerů nadace, kterým je ING Bank.

Celý článek

Sdílené přání místo firemních dárků

Vloženo 26. 1. 2016

Před Vánoci se spol. ČEZ, a.s., rozhodla místo vánočních firemních dárků věnovat tyto finanční prostředky na podporu potřebného projektu. Zapojit se mohli i obchodní partneři a zaměstnanci ČEZ. Dohromady se podařilo od firmy, dárců a partnerů získat skvělou částku 334 407 Kč.

Celý článek

První reklama, která pomáhá - 178 043 Kč na pomoc potřebným!

Vloženo 20. 1. 2016

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se aktivně zapojili do níže uvedené akce a společně tak na pomoc potřebným přispěli celkovou částkou ve výši 178 043 Kč! Velmi si toho vážíme a DĚKUJEME!!!

Celý článek

Spolupráce s Misha/hair studio - raw beauty

Vloženo 14. 1. 2016

Rádi bychom touto cestou poděkovali Misha/hair studio - raw beauty, se kterým naše nadace spolupracuje od konce roku 2015. Skvělou příležitost dostaly tři mladé studentky učebního oboru kadeřnice při návštěvě tohoto kadeřnického studia. Seznámily se s prostředím prestižního kadeřnictví a svůj čas jim pak věnovala manažerka studia, která jim přiblížila práci v jejich budoucím oboru. Všechny tři mladé kadeřnice odcházely s vědomím, že v jejich profesi je profesionalita na prvním místě a je třeba na svém rozvoji pracovat, pak se jim jejich řemeslo stane životní láskou. Dívky dostanou v kadeřnickém salonu svou příležitost pro získání první pracovní zkušenosti – držíme jim palce ať se jim v jejich profesi daří!

Celý článek

Sjednocení komunikačního a registračního názvu nadace

Vloženo 4. 1. 2016

Vážení přátelé, srdečně Vás zdravíme v novém roce 2016, do něhož přejeme Vám i blízkým vše jen to nejlepší! Dovolte, abychom využili této příležitosti a informovali Vás, že dnem 17.prosince 2015 se sjednotil komunikační i registrační název nadace. Nově tedy platí jednotné označení - Nadace Terezy Maxové dětem. Viz odkaz na stránky: justice.cz Děkujeme za pochopení a spolupráci. Váš tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

Vloženo 18. 12. 2015

Nadační tým, jeho spolupracovníci a dobrovolníci vám všem srdečně přejí krásné prožití vánočních svátků a jen to dobré do nového roku. Děkujeme za přízeň, kterou jste nám zachovali v tomto roce, a těšíme se na spolupráci v tom následujícím!

Celý článek

ING Bank Fond NTMd slaví 10 let

Vloženo 4. 12. 2015

Máme nesmírnou radost, že po 10 letech výborně fungující spolupráce jsme se s ING Bank N.V. dohodli na časově neomezeném partnerství i do budoucna. ING Bank Fond vznikl v r. 2005 a funguje na bázi generálního partnerství s Nadací Terezy Maxové dětem. Poskytuje vzdělání dětem v dětských domovech a v náhradní rodinné péči formou podpory vyššího vzdělání, mimoškolních výukových kurzů a výukových potřeb. Druhým okruhem je podpora zájmových kroužků a volnočasových aktivit - tedy všestranná pomoc dětem, které chtějí v něčem vyniknout, něco se naučit či zlepšit.

Celý článek

Značka TOMS na podporu dobré věci - děkujeme!

Vloženo 18. 11. 2015

Stále je kolem nás spousta dobrých lidí, kteří mají chuť pomáhat druhým, a proto budeme dnes děkovat! Obuvnická značka TOMS se spojila s časopisem ELLE, aby přenesla filantropii značky do českého kontextu a Nadace Terezy Maxové dětem se stala jedním z příjemců pomoci. Výtěžek 60 840 Kč poputuje na projekt New Job New Life, který pomáhá mladým lidem z dětských domovů, znevýhodněným na trhu práce. Děkujeme srdečně ELLE, firmám TOMS a Buzz s.r.o., která je výhradním distributorem značky v Čechách a na Slovensku, a eshopu www.urbanlux.cz

Celý článek

Splněná přání v těžkých začátcích

Vloženo 13. 11. 2015

Skvělá zpráva pro maminky zapojené do projektu Na začátku, který od roku 2012 realizujeme s našim dlouhodobým partnerem Amalthea o.s. Díky podpoře společnosti ČEZ, a.s. můžeme ještě více pomáhat!

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 12. 11. 2015

Ve středu 11.11 se v prostorách ING Banky uskutečnila další z tradičních charitativních snídaní, jejímž cílem byla tentokrát konkrétní podpora pro vysokoškoláka Romana. Zaměstnanci ING Bank opět nepodcenili přípravu a nachystali spoustu dobrot, za které se utržilo 24 672 Kč. ING Bank částku zdvojnásobí a skrze ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem tak přispěje celkem 49 344 Kč. Srdečně děkujeme za chuť pomáhat a za úžasnou podporu!

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter