Novinky

Emirates Summer Party - poděkování

Vloženo 28. 8. 2015

Srdečně děkujeme společnosti Emirates, která je naším dlouhodobým charitativním partnerem. Tradiční Summer party Emirates ropět podpořila Nadaci Terezy Maxové dětem, měli jsme možnost podílet se na benefiční tombole v prospěch nadačních programů. Celkový charitativní výtěžek z akc, který se vyšplhal na 25.855,- Kč, podpoří studentku Julii, která v září nastupuje do 2. ročníku na Vyšší odborné škole sociálně právní v Brně. Z příspěvku Julii konkrétně uhradíme: studijní pomůcky, školné, adaptační kurz, povinnou školní stáž ve Stuttgartu, roční jízdné MHD a jazykový kurz němčiny.

Celý článek

TERIBEAR HÝBE PRAHOU, ANEB PRIMA DEN S MEDVĚDEM

Vloženo 12. 8. 2015

Srdečně vás zveme na 10-denní nonstop happening "TERIBEAR HÝBE PRAHOU, ANEB PRIMA DEN S MEDVĚDEM"! Přijďte za námi do Letenských sadů k Metronomu kdykoliv mezi 3. a 12. zářím, vyberte si příběh, za který chcete běžet nebo jít a partneři projektu věnují 10 korun za každý váš kilometr. Více na www.teribear.cz

Celý článek

Bez práce nejsou bagety!

Vloženo 20. 7. 2015

Takové motto si zvolili mladí lidé z dětských domovů, kteří nastupují na letní brigádu v Bageterii Boulevard. Čtyři prodejny už přijaly 12 brigádníků. Zájemci o celoroční brigádu mohou pokračovat i během školního roku a ti úspěšní získají při odchodu z dětského domova práci na hlavní pracovní poměr. Děkujeme Bageterie Boulevard a brigádníkům držíme palce!

Celý článek

Bulela jsem jak malá, říká manažerka projektu, který děti z ústavů připravuje na život

Vloženo 14. 7. 2015

Dostalo mě, že pro děti byl fantastický zážitek už jen spatřit město z autobusu, říká Alena Sochorová z partnerské společnosti Accenture.

Celý článek

Poděkování firmě Reticulum, a. s.

Vloženo 18. 6. 2015

Rádi bychom poděkovali za spolupráci firmě Reticulum, a. s. Díky jejich podpoře jsme od r. 2011 mohli poslat řadu talentovaných studentů na vzdělávací pobyty a letos v létě opět odjedou 3 studenti na 3-týdenní jazykový pobyt v Británii - René vyrostl v pěstounské rodině, Hanka a Tom v dětském domově. Zároveň gratulujeme Hance k úspěšnému zakončení studia a diplomu inženýrky. Na snímku Tereza Kvášová ze společnosti Reticulum s "našimi" studenty.

Celý článek

ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 16. 6. 2015

Spolupráce ING Bank Česká republika s nadací trvá už 10 let! S podporou managementu banky, zaměstnanců a obchodních partnerů se za toto období podařilo podpořit stovky projektů částkou přesahující 19 milionů korun. Srdečně děkujeme! Naše spolupráce se zaměřuje především na podporu vzdělávání, rozvoje talentů a kvalitního trávení volného času znevýhodněných dětí. Přečtěte si silný příběh dívenky Sáry, které pomohl výtěžek z nedávné charitativní snídaně zaměstnanců ING bank. Naše podpora není jen finanční, chceme, aby tyto děti a lidé, kteří jim věnují svůj čas a péči, věděli, že na nich záleží. Držíme palce!

Celý článek

Oslava v Hard Rock Café

Vloženo 14. 6. 2015

Hard Rock Cafe slavilo v neděli 14.6 své 44. narozeniny. Při této příležitosti pozval tým Hard Rock Cafe Praha děti z dětských domovů a připravil jim odpoledne plné zábavy (mimo jiné pěveckou a taneční soutěž Superstar). A samozřejmě nechyběl ani Teribear. Srdečně děkujeme za bezva den!

Celý článek

Netradiční oslava Mezinárodního dne dětí

Vloženo 2. 6. 2015

Při příležitosti Mezinárodního dne dětí uspořádala Nadace Terezy Maxové sérií akcí se zajímavým programem pro děti z několika dětských domovů.

Celý článek

Emirates Golf Tournament opět podpořil dobrou věc!

Vloženo 2. 6. 2015

Již tradiční Emirates Golf Tournament, který se konal 29.5 v Pyšelích byl opět příležitostí pro podporu dobré věci. Celkový dobročinný výtěžek z akce, který se skládal z registračních poplatků hráčů a dalších doprovodných programů se vyšplhal na úžasných 94.200 Kč! Polovina z této částky podpoří projekt Cesta z pekla (Dětské krizové centrum) pro týrané děti, druhá polovina program dobrovolnictví v Dětském centru v Praze v Krči.

Celý článek

Móda, která pomáhá

Vloženo 15. 5. 2015

Obuvní značka TOMS se spojila s časopisem ELLE, aby přenesla filantropii značky do českého prostředí. Čtyři české módní ikony jsou ambasadorkami speciální edice čtyř limitovaných modelů, každá pro jednu neziskovou organizaci. Zkrášlete svoje léto párem módních TOMS a podpořte s Lindou Vojtovou Nadaci Terezy Maxové dětem. Srdečně děkujeme! Více informací v červnovém čísle ELLE nebo na webu: http://one-for-one.cz

Celý článek

TERIBEAR šátek Hvězdou 3D reklamy

Vloženo 14. 5. 2015

Máme velkou radost! Hedvábný TERIBEAR šátek, který vytvořila přední česká návrhářka Klára Nademlýnská získal v soutěži Hvězda 3D reklamy hned dvě ocenění a to 2. místo v katergorii „Reklamní textil“ a zároveň i 2. místo v kategorii „Manažerský dárek“.

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 12. 5. 2015

Rádi bychom touto cestou poděkovali zaměstnancům a dobrovolníkům ING Banky, kteří v úterý 12.5 uspořádali v pořadí již třetí charitativní snídani na podporu dobré věci. Zaměstnanci navařili, napekli a nakoupili dobroty a společně přispěli 21 272 Kč na tkalcovský stav pro postiženou Sárinku, která po velmi těžkém startu do života nyní vyrůstá v pěstounské rodině. ING Bank se jako již tradičně rozhodla vybranou částku zdvojnásobit, za což velice děkujeme! Máme radost, že společně můžeme Sáře splnit její sen - tkalcovský stav bude nejen hodnou stimulací jemné motoriky, ale i velkou radostí a snad i pomocníkem do budoucna.

Celý článek

ŠKODA AUTO pozvala děti na hokejový zápas

Vloženo 5. 5. 2015

Děkujeme touto cestou společnosti ŠKODA AUTO a.s., která umožnila dětem z Dětského domova Krnsko zúčastnit se hokejového utkání Česká republika-Kanada v rámci právě probíhajícího mistrovství světa. Děti z tohoto domova jsou zapojeny do projektu Rozjedu to!, jehož cílem je účinně motivovat mládež ve věku 11 až 15 let ke vzdělání a rozvoji jejich osobního i profesního růstu.

Celý článek

Dětský loutkový film Malý pán podpoří nadaci

Vloženo 28. 4. 2015

Dětský loutkový film Malý pán, který režíroval Radek Beran z divadla Buchty a loutky, bude uveden do kin 14. května 2015. V laskavém příběhu podle knihy Velká cesta Malého pána uslyšíte třeba Sašu Rašilova nebo Zuzanu Bydžovskou.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter