Novinky

Poděkování pražské Hradní stráži

Vloženo 21. 8. 2017

Ve službě nesmějí pohnout ani brvou, ale tluče jim srdce na správném místě! Členové pražské Hradní stráže mezi sebou vybrali 25 529 Kč, které umožní holčičce v pěstounské péči babičky věnovat se sportu. Máme z daru velkou radost. Mockrát děkujeme!!

Celý článek

Malířská soutěž ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 24. 7. 2017

I letos ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem vyhlásil kreativní soutěž pro děti z dětských domovů a náhradní rodinné péče.

Celý článek

Teribear opět rozhýbe Prahu!

Vloženo 11. 7. 2017

I letos TERIBEAR znova rozhýbe Prahu a to v období 7. - 16.9. 2017. Po deset dní budete mít non-stop příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně.

Celý článek

Krásné prázdniny všem dětem!

Vloženo 30. 6. 2017

Za vysvědčení, na které tvrdě pracovali, si každé dítě zaslouží pusu a objetí! Všichni jsou jedničky! Přejeme dětem krásné a slunečné léto. Ani o prázdninách na děti z dětských domovů nezapomínáme. Snažíme se jim zprostředkovat krásné i poučné zážitky a vědomí, že jsou jedinečné a přijímané.

Celý článek

Hair Fashion Night

Vloženo 27. 6. 2017

První ročník Hair Fashion Night přinesl výtěžek 46 371 Kč na podporu našeho poslání...

Celý článek

Poděkování pražským hotelům Hilton

Vloženo 22. 6. 2017

Rádi bychom touto cestou poděkovali pražským hotelům Hilton za dlouhodobou spolupráci a podporu. V úterý 20.6 jsme v rámci slavnostního večera převzali šek na částku 100 000 Kč, která poputuje na pomoc mladým lidem vyrůstajícím v dětských domovech či náhradní rodinné péči formou financování vzdělávání a dalších aktivit vedoucích k lepšímu pracovnímu uplatnění (řidičské průkazy, jazykové kurzy apod.).

Celý článek

E-mailový účet patronky nadace napaden hackery

Vloženo 6. 6. 2017

Vážení přátelé, rádi bychom Vás informovali, že e-mail Terezy Maxové byl napaden a kompromitován. Možná jste obdrželi jeden nebo více e-mailů, které Vás jejím jménem vyzývají k účasti v online průzkumu. Tyto e-maily jsou falešné; prosíme ignorujte je a vymažte. Snažíme se tento problém neprodleně vyřešit a omlouváme se za případné komplikace. Tým Nadace Terezy Maxové. 6. června 2017

Celý článek

Výsledky unikátního specializovaného vzdělávacího výzkumu v dětských domovech ČR

Vloženo 1. 6. 2017

U příležitosti Mezinárodního dne dětí zveřejňujeme výsledky unikátního specializovaného vzdělávacího výzkumu v dětských domovech ČR. Jaký je aktuální stav v dětských domovech s podporou vzdělání? Jaké jsou jeho bariéry? Kolik procent dětí studuje speciální základní školu, střední školu či vysokou? S čím se potýkají a co potřebují? Tyto a další dotazy byly součástí specializovaného výzkumu, který realizovala Nadace Terezy Maxové dětem v rámci projektu „ROZJEDU TO!“, ve spolupráci s agenturou Perfect Crowd a za podpory společnosti ŠKODA AUTO, do výzkumu se zapojilo 63 dětských domovů, v nichž je aktuálně umístěno 1880 dětí.

Celý článek

HAIR FASHION NIGHT pro Nadaci

Vloženo 31. 5. 2017

Toužíte vyzkoušet nejnovější trendy ve vlasovém stylingu? Chcete krásný účes, stylingový produkt a k tomu ještě dobrý pocit, že jste udělali něco správného? Pak přijďte na HAIR FASHION NIGHT, akci, která oslavuje kadeřnickou profesi a krásu, jež vzniká pod rukama kadeřníků každý den. HAIR FASHION NIGHT se koná ve čtvrtek 22. června mezi 17:00 - 21:00 v Českém muzeu hudby v Praze.

Celý článek

Dětský den s dětmi z dětských domovů

Vloženo 29. 5. 2017

V sobotu 27.5 jsme si užili den plný her, dílniček a krášlení s dětmi z dětských domovů Nymburk a Krnsko, který zorganizovali zaměstnanci společnosti MOL Česká republika, s.r.o.

Celý článek

Mezinárodní den rodiny

Vloženo 15. 5. 2017

15. května si připomínáme Mezinárodní den rodiny. Šťastné dětství pro každé dítě, dětství v kruhu milující rodiny – vlastní, adoptivní či náhradní – je naším snem a prioritou naší práce. Co pro nás rodina znamená? Mít se kam vracet a o koho se opřít. Nebýt na své radosti ani starosti sám. Těm, kterým život přichystal těžké situace – odloučení od rodiny, dětství v ústavu nebo rozpad bezpečného zázemí – chceme pomoci obrátit svůj osud lepším směrem. Proto podporujeme adopci, pěstounskou péči. Maminky v azylových domech podporujeme v motivaci vytvořit pro děti bezpečný nový domov. Rodinám v krizi pomáháme překonat těžké období a zůstat pohromadě. Děkujeme všem, kteří pomáhají rodinám úplným i neúplným dát svůj život do pořádku a najít novou radost z rodičovství. Více o detailech naší pomoci v sekci Jak pomáháme.

Celý článek

Mezinárodní týden koučování 2017

Vloženo 14. 5. 2017

Mezinárodní týden koučování se v letošním roce opět rozjíždí! Jedná se o týden věnovaný profesionálnímu koučování, který je každoročně vyhlašován Mezinárodní federací koučů (ICF). Letos připadá na týden od 15. do 21. 5. 2017. V tomto týdnu poskytují koučové, kteří se k akci připojili, koučovací ochutnávky, setkání a workshopy bez nároku na honorář každému, kdo má zájem se s profesionálním koučováním seznámit.

Celý článek

inSPORTline Prima Run

Vloženo 13. 5. 2017

Rádi bychom touto cestou poděkovali za pozvání na 2. ročník Prima run, který uspořádala televize Prima pod hlavičkou kanálu Prima LOVE! Pětikilometrový běh (nejen) pro zamilované se běžel v sobotu 13. května v pražské Stromovce a šlo nejen o to doběhnout do cíle, ale také strávit čas společně a oslavit tak „máj – lásky čas“ tak trochu jinak.

Celý článek

DERMACOL LOVE DAY

Vloženo 25. 4. 2017

6. narozeniny kanálu Prima Love jsme mohli na pozvání FTV Prima a spol. Dermacol CZ & SK oslavit 1. května na akci DERMACOL LOVE DAY v Grébovce. Děkujeme za nezapomenutelný zážitek plný krásy a zábavy pro maminky z azylových domů a jejich děti!!

Celý článek

Astrid pro Teribear

Vloženo 19. 4. 2017

Máme velkou radost z nové spolupráce se značkou Astrid, která připravila řadu produktů označených logem Friends of TERIBEAR. Z každého takto označeného prodaného produktu poputuje 10 Kč na podporu opuštěných dětí a maminek v azylových domech. Právě teď v drogeriích DM a v prodejnách Globus.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter