Novinky

První reklama, která pomáhá - 178 043 Kč na pomoc potřebným!

Vloženo 20. 1. 2016

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se aktivně zapojili do níže uvedené akce a společně tak na pomoc potřebným přispěli celkovou částkou ve výši 178 043 Kč! Velmi si toho vážíme a DĚKUJEME!!!

Celý článek

Spolupráce s Misha/hair studio - raw beauty

Vloženo 14. 1. 2016

Rádi bychom touto cestou poděkovali Misha/hair studio - raw beauty, se kterým naše nadace spolupracuje od konce roku 2015. Skvělou příležitost dostaly tři mladé studentky učebního oboru kadeřnice při návštěvě tohoto kadeřnického studia. Seznámily se s prostředím prestižního kadeřnictví a svůj čas jim pak věnovala manažerka studia, která jim přiblížila práci v jejich budoucím oboru. Všechny tři mladé kadeřnice odcházely s vědomím, že v jejich profesi je profesionalita na prvním místě a je třeba na svém rozvoji pracovat, pak se jim jejich řemeslo stane životní láskou. Dívky dostanou v kadeřnickém salonu svou příležitost pro získání první pracovní zkušenosti – držíme jim palce ať se jim v jejich profesi daří!

Celý článek

Sjednocení komunikačního a registračního názvu nadace

Vloženo 4. 1. 2016

Vážení přátelé, srdečně Vás zdravíme v novém roce 2016, do něhož přejeme Vám i blízkým vše jen to nejlepší! Dovolte, abychom využili této příležitosti a informovali Vás, že dnem 17.prosince 2015 se sjednotil komunikační i registrační název nadace. Nově tedy platí jednotné označení - Nadace Terezy Maxové dětem. Viz odkaz na stránky: justice.cz Děkujeme za pochopení a spolupráci. Váš tým Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

Vloženo 18. 12. 2015

Nadační tým, jeho spolupracovníci a dobrovolníci vám všem srdečně přejí krásné prožití vánočních svátků a jen to dobré do nového roku. Děkujeme za přízeň, kterou jste nám zachovali v tomto roce, a těšíme se na spolupráci v tom následujícím!

Celý článek

ING Bank Fond NTMd slaví 10 let

Vloženo 4. 12. 2015

Máme nesmírnou radost, že po 10 letech výborně fungující spolupráce jsme se s ING Bank N.V. dohodli na časově neomezeném partnerství i do budoucna. ING Bank Fond vznikl v r. 2005 a funguje na bázi generálního partnerství s Nadací Terezy Maxové dětem. Poskytuje vzdělání dětem v dětských domovech a v náhradní rodinné péči formou podpory vyššího vzdělání, mimoškolních výukových kurzů a výukových potřeb. Druhým okruhem je podpora zájmových kroužků a volnočasových aktivit - tedy všestranná pomoc dětem, které chtějí v něčem vyniknout, něco se naučit či zlepšit.

Celý článek

Značka TOMS na podporu dobré věci - děkujeme!

Vloženo 18. 11. 2015

Stále je kolem nás spousta dobrých lidí, kteří mají chuť pomáhat druhým, a proto budeme dnes děkovat! Obuvnická značka TOMS se spojila s časopisem ELLE, aby přenesla filantropii značky do českého kontextu a Nadace Terezy Maxové dětem se stala jedním z příjemců pomoci. Výtěžek 60 840 Kč poputuje na projekt New Job New Life, který pomáhá mladým lidem z dětských domovů, znevýhodněným na trhu práce. Děkujeme srdečně ELLE, firmám TOMS a Buzz s.r.o., která je výhradním distributorem značky v Čechách a na Slovensku, a eshopu www.urbanlux.cz

Celý článek

Splněná přání v těžkých začátcích

Vloženo 13. 11. 2015

Skvělá zpráva pro maminky zapojené do projektu Na začátku, který od roku 2012 realizujeme s našim dlouhodobým partnerem Amalthea o.s. Díky podpoře společnosti ČEZ, a.s. můžeme ještě více pomáhat!

Celý článek

Charitativní snídaně ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 12. 11. 2015

Ve středu 11.11 se v prostorách ING Banky uskutečnila další z tradičních charitativních snídaní, jejímž cílem byla tentokrát konkrétní podpora pro vysokoškoláka Romana. Zaměstnanci ING Bank opět nepodcenili přípravu a nachystali spoustu dobrot, za které se utržilo 24 672 Kč. ING Bank částku zdvojnásobí a skrze ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem tak přispěje celkem 49 344 Kč. Srdečně děkujeme za chuť pomáhat a za úžasnou podporu!

Celý článek

Gratulace k promoci

Vloženo 21. 10. 2015

Moc jsme si dnes užili promoci s "naší" studentkou Evou Ptáčkovou, když slavnostně převzala titul bakalářky na Strojní fakultě ČVUT. Eva je jednou ze studentů, které jsme mohli podpořit z charitativního výtěžku Ples v Opeře. Děkujeme C&B Group za spolupráci a všem dárcům Fondu pro vysokoškoláky za podporu.

Celý článek

Nákupy OnaDnes.cz

Vloženo 15. 10. 2015

V období 19.10 - 25.10 proběhly tradiční nákupy OnaDnes.cz jejichž partnerem je společnost VISA. Za každou platbu kartou Visa v rámci Nákupů ona.idnes.cz přispějí společnosti Visa a MAFRA 10 Kč prostřednictvím nadace na podporu finanční gramotnosti pro maminky v azylových domech. Děkujeme mnohokrát za podporu!

Celý článek

2. grantové řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 8. 10. 2015

Ve čtvrtek 8.10 se uskutečnilo 2. grantové řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem, který podporuje děti v dětských domovech či v pěstounské péči formou vzdělávaní a volnočasových aktivit. Grantová komise složená ze členů nadace a společnosti ING Bank N.V. přerozdělila celkem částku 595 327,- Kč mezi 56 projektů.

Celý článek

Kinobus pro Nadaci Terezy Maxové dětem

Vloženo 5. 10. 2015

Díky divákům Kinobusu můžeme podpořit tří konkrétní pěstounské rodiny a pomůžeme s náklady na doučování, hudební a sportovní aktivity dětí!

Celý článek

3.ročník turnaje RUKU NA TO je úspěšně za námi

Vloženo 5. 10. 2015

3.ročník turnaje v přehazované RUKU NA TO je úspěšně za námi. Do pražského Beachklubu Ládví se v sobotu, 3.10., sjelo více než 100 dětí z 16 dětských domovů z celé ČR.

Celý článek

Jarmark OnaDnes.cz oslavil 15. výročí

Vloženo 29. 9. 2015

V sobotu 26.9 se na Výstavišti v Praze Letňanech uskutečnil jubilejní patnáctý ročník Jarmarku OnaDnes.cz a naše nadace byla opět u toho.

Celý článek

Teribear rozhýbal Mladou Boleslav

Vloženo 18. 9. 2015

Máme velikou radost, že se s vámi můžeme podělit o fantastický výsledek, který se nám včera díky hojné účasti podařilo dosáhnout na akci Teribear hýbe Mladou Boleslaví!

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter