Novinky

Benefiční večer Mercedes-Benz Prague Fashion Week a magazínu Proč ne?!

Vloženo 20. 3. 2017

Sobotní večer 18. března byl slavnostní tečkou za prvním přehlídkovým blokem módního týdne Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW17 a stejně jako minulý rok si vzal za cíl pomáhat.

Celý článek

Mezi svými, aneb návštěva dětí z dětských domovů...

Vloženo 20. 3. 2017

V pátek 17.3 jsme se vydali na návštěvu do dětských domovů na Zbraslavi a v Nymburku. Jsme moc rádi, když si s nimi můžeme popovídat takhle "nablízko" o tom, co se jim daří a co je trápí. Děkujeme za pozvání!!

Celý článek

TERIBEAR bestseller je zpět!

Vloženo 3. 3. 2017

Náramek přátelství, který pro projekt TERIBEAR navrhla jeho patronka, modelka, Renata Langmannová je opět v prodeji.

Celý článek

Návštěva Židovského muzea

Vloženo 15. 2. 2017

S dětmi z dětského domova v Dolních Počernicích jsme se společně se zástupci ING Bank Fondu nadace vydali do Židovského muzea v Praze. Díky skvělému a působivému výkladu RNDr. Miroslava Prokeše jsme získali povědomí o historii, tradicích a životě Židů u nás.

Celý článek

Prima Run: Rozdávejte lásku během!

Vloženo 14. 2. 2017

Nemůžete se dočkat běhu pro TERIBEAR? Přidejte se také k běhu s přidanou hodnotou! Medvídek hrdina má srdce nejen pro zamilované, ale i pro ty, co lásku potřebují a hledají. Proto ani letos nebude chybět na 2. ročníku Prima Run, který pořádá televize Prima pod hlavičkou Prima LOVE. Na internetu můžete yydražit možnost užít si běh po boku slavných osobností a podpořit tak TERIBEAR a Nadaci Terezy Maxové dětem. Dražba vypukne těsně před konáním Prima Run. Na trať s námi vyrazí např. moderátorka TOP STAR Eva Perkausová, moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Lašková, herci Jiří Mádl, Marek Němec, Kateřina Kaira Hrachovcová či Martin Trnavský a další. A taky sám medvěd TERIBEAR a ambasadorka projektu Renata Langmannová. Patronem běhu je Roman Šebrle. „V rámci letošního motta ,Rozdej lásku běhemʽ i letos věnujeme výtěžek dražby slavných tváří Nadaci Terezy Maxové dětem, s níž nás pojí dlouhodobá spolupráce například v rámci projektu TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima DEN S MEDVĚDEM,“ říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha. Pětikilometrový běh (nejen) pro zamilované se poběží 13. května 2017 v pražské Stromovce a půjde nejen o to doběhnout do cíle, ale také strávit čas společně a oslavit tak „máj – lásky čas“ tak trochu jinak. Krom toho je připravena série speciálních tréninků, které ve Stromovce startují už od 1. března. Pod vedením profesionálních trenérů z Hello Runner a za účasti zmíněných osobností získáte tolik potřebnou kondici, ale také třeba nového partnera nejen pro běh Prima Run. Na shledanou ve Stromovce! Registrace otevřeny! Více informací najdete na www.prima-run.cz

Celý článek

SLAVÍME 20 LET NADAČNÍ POMOCI

Vloženo 6. 2. 2017

Od roku 1997 se Tereza Maxová a její nadační tým věnuje pomoci konkrétním dětem. Jak na začátky vzpomíná sama patronka?

Celý článek

RE/MAX Convention 2017

Vloženo 6. 2. 2017

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti RE/MAX za dlouhodobou spolupráci a podporu. Na výroční akci RE/MAX Convention 2017, která se konala 1.2 v Ostravě, převzala ředitelka nadace Terezie Sverdlinová šek na částku 198 834 Kč. Tento dar přispěje k celkovému výtěžku akce Teribear hýbe Prahou a podpoří vybrané okruhy nadační pomoci.

Celý článek

Megaton Fashion Show

Vloženo 3. 2. 2017

První únorový čtvrtek patřil v pražském Lucerna Music Baru dalšímu ročníku akce Megaton Fashion Show, která měla i letos charitativní náboj.

Celý článek

Poděkování firmě DATABOX

Vloženo 20. 1. 2017

Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě DATABOX za finanční podporu ve výši 200 000 Kč, která se vygenerovala z prodeje charitativního kalendáře.

Celý článek

Krizový fond pomoci v roce 2016

Vloženo 5. 1. 2017

39. rodinám se jen díky fondu podařilo v roce 2016 zůstat pohromadě.

Celý článek

Veselé Vánoce a hodně štěstí v novém roce!

Vloženo 21. 12. 2016

Milí přátelé, děkujeme Vám za přízeň v letošním roce. Velice si vážíme Vaší důvěry a Vaší práce. Přejeme Vám krásné a kouzelné svátky, prožité v kruhu Vašich blízkých. Doufáme, že i v roce 2017 budeme s Vaší pomocí společně přinášet naději ohroženým dětem, které tolik potřebují rodinu a domov. Veselé Vánoce a do nového roku 2017 jen to dobré Vám ze srdce přeje Tereza Maxová a tým Nadace Terezy Maxové dětem.

Celý článek

ING Bank Fond NTMd nadělil dětem z dětských domovů k Vánocům vodní radovánky

Vloženo 15. 12. 2016

Více jak osm desítek dětí z dětských domovů prožilo krásnou vánoční besídku, kterou pro ně připravil ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem v Aqualandu Moravia 15. prosince 2016.

Celý článek

Renata Langmannová pro Teribear

Vloženo 14. 12. 2016

Rádi bych Vám představili dvě novinky z naší charitativní kolekce TERIBEAR, které navrhla ambasadorka projektu Renata Langmannová. Jedná se o designový obal pro iPhone 6/6S a náramek s originálním designem pro každou ruku v zlatočerném provedení.

Celý článek

Dobročinný bazar na podporu projektu MADE BY

Vloženo 18. 11. 2016

Umíte si představit své Vánoce bez rodiny? Bez zázemí a bez podpory svého partnera? Raději si to ani nepředstavujte a přijďte do Dušní 3 koupit svým blízkým nebo sobě dárek, a podpořit tak zároveň projekt „MADE BY“ , který je určen na podporu ženám s dětmi, které se v těžké životní situaci musí uchýlit do azylových domů.

Celý článek

Návštěva obdarovaných, aneb kde se beznaděj mění v naději...

Vloženo 15. 11. 2016

V úterý 15.11 jsme s nadačním týmem a v čele s patronkou nadace, paní Terezou Maxovou, zavítali do Moravskoslezského kraje, kde jsme navštívili dvě partnerské neziskové organizace, které nadace dlouhodobě finančně podporuje.

Celý článek

předcházející   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter