Novinky

Aktuální info o provozu Nadace

Vloženo 2. 3. 2021

Rádi bychom Vás informovali, že i přes aktuální složitou situaci je nadační tým nadále plně v provozu.

Celý článek

Pomoc dětem ohroženým domácím násilím

Vloženo 24. 2. 2021

Nadační příspěvek 264 546 Kč zajístí odbornou pomoc dětem, které se vyrovnávají s násilím ve své rodině.

Celý článek

Zvýhodněný daňový odpis pro dárce

Vloženo 16. 2. 2021

Podporora dárcovství má právě teď velký smysl! Asociace veřejně prospěšných organizací prosadila novelu zvýhodňující dárce. Dárci z řad fyzických a právnických osob mohou za roky 2020-21 uplatnit zvýhodněný daňový odpis zvýšený z 10% (resp. 15%) na 30%.

Celý článek

NECHME DĚTEM DĚTSTVÍ

Vloženo 15. 2. 2021

"Naše služby fungují i během nouzového stavu. Pro děti i rodiče ale může být těžší nás kontaktovat, protože jsou neustále v přítomnosti násilné osoby,“ říká Veronika Gawlíková z Centra sociálních služeb Ostrava. Rádi podporujeme jeho program NECHME DĚTEM DĚTSTVÍ.

Celý článek

Top ženy Česka 2020

Vloženo 9. 2. 2021

Máme radost, že se naše patronka Tereza Maxová umístila mezi 25 Top ženami v kategorii veřejné sféry v anketě Top ženy Česka 2020 pořádané mediálním domem Economia.

Celý článek

DOBRODEN

Vloženo 29. 1. 2021

DOBRODEN je tu! Krásná iniciativa, která před 7 lety vznikla z popudu Leoše Mareše. Den, kdy můžeme proměnit život na sociálních sítích v komunitu dobré vůle.

Celý článek

Grantové řízení ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem

Vloženo 27. 1. 2021

Vážení grantoví žadatelé, rádi bychom Vás upozornili na grantové řízení v rámci ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem, jež podporuje vzdělávání a volnočasové aktivity dětí vyrůstajících v dětských domovech a náhradní rodinné péč

Celý článek

To dáš! - podpora znevýhodněných mladých lidí na startu pracovního života

Vloženo 26. 1. 2021

Právě teď bude podpora znevýhodněných mladých lidí na startu pracovního života moc potřebná. Jsme rádi, že To dáš! - náš projekt sociálně personální agentury, pokračuje dál!

Celý článek

Pomoc na míru

Vloženo 21. 1. 2021

Naší cestou je pomoc na míru: příběh z Centra J. J. Pestalozziho dokazuje, jak důležitou úlohu sehrává pomoc pedagoga během nouzového stavu. Doučování v azylovém domě jsme podpořili v rámci programu Prevence. Pomáháme tak dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí.

Celý článek

poděkování LADY BIKERS PRAGUE

Vloženo 15. 1. 2021

Srdečně děkujeme fanouškům skupiny LADY BIKERS PRAGUE za dar 30 000 Kč pro maminku v nouzi. Finanční prostředky byly získány prodejem charitativního kalendáře.

Celý článek

poděkování společnosti ZOOT

Vloženo 5. 1. 2021

Srdečně děkujeme společnosti ZOOT,která zareagovala na příběh rodiny v nouzi - tatínka, který se sám stará o tři holčičky a kvůli složité životní situaci nemá peníze nazbyt - a přišla s krásným vánočním dárkem. Voucher na nákup oblečení pro děvčátka v hodnotě 10 000 Kč udělal o svátcích obrovskou radost a zároveň pomohl tam, kde to bylo potřeba.

Celý článek

Veselé Vánoce a jen to dobré do nového roku

Vloženo 21. 12. 2020

Milí přátelé, přejeme vám pěkný a pokojný závěr adventního období. Vánoce jsou svátkem nové naděje a nových počátků. A právě vaše přízeň, chuť držet pohromadě a vytvořit něco smysluplného a krásného i ve ztížených podmínkách roku 2020 je to, co nám v nadaci celou dobu dodávalo naději a energii pomáhat. Děkujeme. Pokud můžete, dopřejte teď sami sobě drobné radosti a chvíli odpočinku, ať už pro vás relax znamená cokoliv. Pěknou zlatou adventní neděli.

Celý článek

Poděkování společnosti s.Oliver CZ

Vloženo 16. 12. 2020

Darujme teplo. Darujme péči, darujme pozornost. Srdečně děkujeme společnosti s.Oliver, která darovala teplé zimní bundy pro děti a maminky z azylových domů. Spolu s pěněžním darem tak podpořili azylové domy darem v hodnotě 450 tisíc korun.

Celý článek

Přejeme krásný adventní čas

Vloženo 2. 12. 2020

Milí přátelé, rádi bychom Vám popřáli příjemný adventní čas a poděkovali za Vaši podporu, které si nesmírně vážíme.

Celý článek

My a CovidHelp

Vloženo 12. 11. 2020

CovidHelp: pomáháme dětem s distanční výukou, podporujeme dětské domovy, náhradní rodiny a rodiče v nouzi

Celý článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter