Novinky

Hýbejte se s TERIBEARem 2021

Vloženo 11. 6. 2021

Milí přátelé, rádi vám oznamujeme novinu, na kterou mnozí jistě čekáte: i letos méďa TERIBEAR rozhýbe Českou republiku! Vzhledem k současné situaci bude mít náš charitativní sportovní happening znovu podobu virtuální, a vy se s pomocí sportovní aplikace STRAVA budete moci zapojit ze všech koutů naší země i celého světa.

Celý článek

Krásný den dětí!

Vloženo 1. 6. 2021

To nejkrásnější, co můžeme dětem dát, je šance prožít bezstarostné, šťastné, láskou naplněné dětství. Takový dar jim totiž vydrží na celý život. Přejeme všem krásný Den dětí!

Celý článek

Erik Fortgens, nový předseda ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 31. 5. 2021

ING Česká republika spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem už více než 16 let prostřednictvím společného ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem. Spolupráce představuje mnohem více než jen roční příspěvek od banky. Podnítila mimo jiné i dlouhodobé zapojování dobrovolníků ze všech oddělení banky ING. Jedním z nich je i Erik Fortgens, vedoucí Korporátního bankovnictví ING Česká republika, který se nedávno stal také předsedou ING Bank Fondu.

Celý článek

Návštěva AD Horní Počernice

Vloženo 26. 5. 2021

Návštěva v azylovém domě v Horních Počernicích. Poskytuje přechodné ubytování, podporu a zázemí maminkám v nouzi, které tak nemusí být odloučené od svých dětí.

Celý článek

Mezinárodní den rodiny

Vloženo 15. 5. 2021

Přejeme krásný Mezinárodní den rodiny! My jsme si k tomuto svátku nadělili speciální dárek - kampaň k projektu, který pomáhá opuštěným dětem najít rodinu.

Celý článek

Nákupy OnaDnes

Vloženo 12. 5. 2021

Pomáhat nákupem? Jde to a je to zábava! Celý týden 17. 5. - 23. 5. 2021 můžete nakupovat se slevovými kupony OnaDnes a zároveň tak pomáhat dobré věci.

Celý článek

Příběh z projektu To dáš!

Vloženo 10. 5. 2021

S Pavlem jsme se poprvé setkali před rokem, kdy se na nás obrátil s prosbou o pomoc při hledání práce. Zapojil do projektu To dáš!, který pomáhá znevýhodněným mladým lidem najít pracovní uplatnění.

Celý článek

Pomáháme dětem zpátky do školy!

Vloženo 7. 5. 2021

Postupně se obnovuje běžná výuka a my pomáháme dětem zvládat učivo a vzdělávací handicapy – v rámci CTP Fondu přispíváme znevýhodněným rodinám také na doučování.

Celý článek

Jaro v projektu MADE BY

Vloženo 4. 5. 2021

V rámci projektu MADE BY si maminky s dětmi z Azylového domu Farní Charita Lovosice zasadily ředkvičky, petrželku a bylinky a těší se, až ochutnají vypěstovanou úrodu. A také si užily vlastnoručně upečenou mramorovou buchtu. Tak hezké jaro do Lovosic!

Celý článek

Program ROZJEDU TO! běží osmým rokem

Vloženo 27. 4. 2021

ŠKODA AUTO a.s. si vzala za své téma podpory potenciálu a vzdělání znevýhodněných dětí. V letošním 8. ročníku jsme program ROZJEDU TO! obohatili o další pilíř, kterým je kromě podpory vzdělávání i podpora kontaktu dětí s jejich rodinou.

Celý článek

Výsledky grantového řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 20. 4. 2021

V jarním kole jsme rozdělili 588 140 Kč Kč a podpořili 43 žádostí - 23 žádostí náhradních rodin a 20 projektů organizací či zařízení ústavní výchovy.

Celý článek

Grantové řízení pro VŠ studenty

Vloženo 9. 4. 2021

Nadace Terezy Maxové dětem vyhlašuje grantové řízení pro stávající a nově přijaté studenty vysokých škol z dětských domovů a náhradní rodinné péče v akademickém roce 2021/2022.

Celý článek

Se lvem do světa peněz

Vloženo 7. 4. 2021

ING Česká republika se již dlouhodobě zapojuje do mezinárodní iniciativy Global Money Week, jejímž cílem je podpořit finanční gramotnost mladých již od útlého věku. Protože si letos kvůli covidu nemohou děti prohlédnout zázemí mezinárodní banky ani se osobně účastnit zajímavých přednášek o finanční gramotnosti, přenesla ING všechny své aktivity do online světa.

Celý článek

Veselé Velikonoce!

Vloženo 1. 4. 2021

Milí přátelé, přejeme vám pěkné, požehnané velikonoční svátky! Velikonoce jsou svátky naděje a my věříme, že i když budou letošní svátky jiné, než by si mnozí z vás představovali, užijete si pěkný čas radosti se svými nejbližšími. Pěkné jaro všem!

Celý článek

Notebooky, doučování a další pomoc rodinám

Vloženo 24. 3. 2021

I rok po začátku pandemie jsou stále někteří samoživitelé či rodiny konfrontováni s nedostatkem technického vybavení k domácí výuce nebo například s nedostatečnou podporou formou doučování. Pokud jste takovým rodičem i vy, neváhejte se obrátit na Nadaci Terezy Maxové dětem. V rámci CTP Fondu podporujeme nejrůznější vzdělávací aktivity či potřeby.

Celý článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter