Novinky

Dárkové sady Friends of TERIBEAR/Ahmad Tea

Vloženo 29. 11. 2021

Co bychom si nejvíc přáli k letošním Vánocům? Zahřát svět trochou radosti, soucitu a dobré vůle. A ty nejhřejivější jsou přece tam, kde rozdáváme radost druhým.

Celý článek

program Rozjedu to! - exkurze do Krkonoš

Vloženo 25. 11. 2021

V říjnu jsme s dětmi z dětských domovů Nymburk, Krnsko, Býchory, Mladá Boleslav a Holice, zapojenými v programu Rozjedu to!, vyjeli po dlouhé době na exkurzi do terénu a to konrétně do Krkonošského národního parku.

Celý článek

Setkání s vítězi Hýbejte se s TERIBEARem

Vloženo 8. 11. 2021

Jsme rádi, že po trochu jiném setkání z loňského roku se nám letos podařilo sezvat borce z předních příček Hýbejte se s TERIBEARem 2021 na jedno místo, společně se potkat a poblahopřát jim.

Celý článek

Podzimní grantové řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 2. 11. 2021

V podzimním grantovém kole ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem jsme rozdělili 512 tisíc korun! Podpořili jsme 26 žádostí pro děti znáhradních rodin a 18 projektů organizací nebo zařízení ústavní výchovy.

Celý článek

děkujeme EUROPLASMA

Vloženo 27. 10. 2021

Rádi bychom ze srdce poděkovali firmě EUROPLASMA s.r.o. za zapojení se do naší sportovně-charitativní akce Hýbejte se s TERIBEARem.

Celý článek

Regionální pomoc proti domácímu násilí

Vloženo 20. 10. 2021

Každé desáté dítě v ČR je v epicentru domácího násilí a ne vždy se dostane včas k potřebné pomoci. Fikce? Rozhodně ne. Realita, která se v lockdownu ještě zhoršila.

Celý článek

Projekt COMENIUS

Vloženo 12. 10. 2021

Projekt COMENIUS už pátým rokem pomáhá znevýhodněným dětem a mladým lidem vyrůstajícím v ústavních zařízeních studovat a rozvíjet se.

Celý článek

Nákupy OnaDnes 18.10. - 24.10.

Vloženo 12. 10. 2021

Nákupy Ona Dnes se blíží! A nepůjde jen o parádní slevy a nakupování, ale také o dobrou věc. S Nákupy Ona Dnes je už tradičně spojen finanční dar ve výši 150 tisíc korun na podporu projektu finanční gramotnosti a další pomoci maminkám v azylových domech. Nadace Terezy Maxové dětem je charitativním partnerem akce.

Celý článek

50 míst pro dobrý skutek

Vloženo 5. 10. 2021

Je Mezinárodní den úsměvu a my máme důvod se usmívat! I my jsme měli příležitost absolvovat kurs první pomoci díky společnosti Coca-Cola. Máme obrovskou radost, každý z nás někdy může zachránit lidský život. A ještě víc nás těší, že projekt 50 míst pro dobrý skutek navštíví 50 neziskových organizací v celé ČR a SR!

Celý článek

TERIBEAR rozhýbal více než 23 000 lidí

Vloženo 29. 9. 2021

Sedmý ročník charitativního happeningu Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem - powered by ŠKODA AUTO byl ukončen v pondělí 27. září, trval celých 11 dní. Kvůli nejistotě, která byla spojena s možností konání hromadných akcí, měl i letos happening virtuální podobu. Výjimkou byl první, startovní den, který se uskutečnil na Letné a umožnil tak připomenout si atmosféru předchozích ročníků. Dále už ale happening pokračoval po celé České republice a překonal i její hranice. Stačilo stáhnout si sportovní aplikaci Strava a zaregistrovat se do systému.

Celý článek

Hýbejte se s TERIBEARem: Je odstartováno!

Vloženo 16. 9. 2021

Sedmý ročník charitativního happeningu má opět virtuální podobu. Nově můžete pomáhat nejen chůzí a během, ale i na kole.

Celý článek

Děkujeme Emirates za podporu!

Vloženo 3. 9. 2021

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti Emirates za dlouhodobou podporu a máme radost z výtěžku charitativní summer party, v rámci níž se pro nadaci vybrala částka 36 200 Kč.

Celý článek

Limitovaná kolekce BAAGL x TERIBEAR

Vloženo 1. 9. 2021

Máme radost z nové spolupráce se značkou Baagl, která pro projekt TERIBEAR vytvořila limitovanou kolekci školních batohů, aktovek a dalších školních potřeb, které se nyní na začátku školního roku můžou hodit.

Celý článek

Poděkování HOPI HOLDING za podporu

Vloženo 25. 8. 2021

Srdečně děkujeme firmě HOPI HOLDING a.s. za jejich podporu! V rámci firemního eventu vybrali částku 18 806 Kč, která podpoří poslání nadace.

Celý článek

Změňte s TERIBEARem svět k lepšímu

Vloženo 12. 8. 2021

Změňte s námi svět k lepšímu. Díky vašemu pohybu pomůžete společně s TERIBEARem dětem a ohroženým rodinám k lepší budoucnosti. Letos opět virtuálně a poprvé i na kole! Přidejte se k nám. Startujeme ve čtvrtek 16. 9.

Celý článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter