Novinky

Přejeme krásný adventní čas

Vloženo 2. 12. 2020

Milí přátelé, rádi bychom Vám popřáli příjemný adventní čas a poděkovali za Vaši podporu, které si nesmírně vážíme.

Celý článek

My a CovidHelp

Vloženo 12. 11. 2020

CovidHelp: pomáháme dětem s distanční výukou, podporujeme dětské domovy, náhradní rodiny a rodiče v nouzi

Celý článek

kalendář TERIBEAR zabodoval v soutěži "Kalendář roku 2020"

Vloženo 2. 11. 2020

Máme velkou radost, že náš rodinný medvědí kalendář vyhrál v soutěži Kalendář roku 2020! Porota mu udělila Cenu za podporu sociální a společenské role s tím, že je "je praktický, citlivý, nevtíravý a v jistém slova smyslu i ekologický". Děkujeme!!! A úplně nejlepší na něm je, že kalendář přináší radost hned dvakrát - jeho majiteli a opuštěným dětem.

Celý článek

Jsme tady pro vás

Vloženo 22. 10. 2020

Milí přátelé, nepřestáváme pracovat! Z důvodů mimořádné situace máme v kanceláři omezený provoz, ale telefonicky vyřizujeme všechny nezbytné záležitosti. I my v Nadaci Terezy Maxové dětem chceme zůstat k dispozici, všem, kdo nás potřebují. Letošní rok byl pro nás všechny nesmírně náročný, ale obzvlášť těžce dolehl na rodiny sociálně slabé, na rodiče samoživitele, na všechny, kdo se starají o větší počet dětí v pěstounské rodině či v dětském domově. Jsme tu, abychom při vás stáli i dnes. Kontaktovat nás můžete na nadačním telefonním čísle.

Celý článek

Nákupy s OnaDnes.cz

Vloženo 19. 10. 2020

Nákupy s OnaDnes.cz budou i tentokrát! A už tradičně nepůjde jen o parádní slevy a nakupování, ale také o dobrou věc. Díky spolupráci se společnosti MAFRA a Mastercard budeme moci pomáhat maminkám z azylových domů v oblasti finanční gramotnosti a na cestě k stabilnímu domovu pro jejich děti. Buďte u toho! Slevové kupóny platné až do neděle najdete jako přílohu magazínů MF Dnes, v aplikaci nebo na webu. Děkujeme!

Celý článek

Výsledky grantového řízení ING Bank Fondu NTMd

Vloženo 15. 10. 2020

Ve čtvrtek 8.10. proběhlo společné hlasování v rámci 2. kola grantového řízení ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem. Grantová komise odhlasovala podporu 44 projektům a přerozdělila mezi ně 553 850 Kč. Celkem se sešlo ve druhém kole 53 žadatelů s celkovými požadavky ve výši 1 168 870 Kč. Zaměřili jsme se opět na projekty vzdělávání, doučování a rozvoje dětí.

Celý článek

Charitativní kolekce „We are Family“

Vloženo 5. 10. 2020

Italská značka Dsquared2 oslavuje otevření pražského butiku na adrese Pařížská 28 uvedením limitované kolekce vytvořené ve spolupráci s módní ikonou a filantropkou, Terezou Maxovou.

Celý článek

TERIBEAR rozhýbal celou republiku

Vloženo 5. 10. 2020

Šestý ročník charitativního happeningu Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem powered by ŠKODA AUTO, je za námi. V letošním roce měl kvůli pandemii koronaviru zcela jinou podobu, účastníci happeningu se nemohli sejít na jednou místě, díky mobilní aplikaci ale vznikla virtuální komunita a zapojit se mohl každý, kdekoli a kdykoli. Každý zdolaný kilometr proměnili partneři akce v 10 korunovou konkrétní pomoc. Celkem se tak za 24 dnů, po které akce trvala díky 23 116 účastníkům připsalo na konto pomoci 10 000 000 korun! Výsledná částka pomůže například dětem z dětských domovů, maminkám z azylových domů nebo rodinám v nouzi. Charitativní happening pořádala již pošesté Nadace Terezy Maxové dětem.

Celý článek

Nespresso - charitativní edice kapesních nožů Rybička

Vloženo 17. 9. 2020

Máme velkou radost z opětovné podpory společnosti Nespresso, která i v letošním roce uvádí na trh limitovanou edici kapesního nože Rybička vyrobeného z recyklovaných hliníkových kapslí Nespresso. Výtěžek z prodeje ve výši 500 000 Kč poputuje na pomoc ženám s dětmi v azylových domech, aby mohly začít nový život.

Celý článek

HÝBEJTE SE S TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem powered by ŠKODA AUTO

Vloženo 10. 9. 2020

Ve čtvrtek 10. září přesně v 10:10 hodin byl odstartován šestý ročník charitativního happeningu s názvem Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem powered by ŠKODA AUTO, který pořádá Nadace Terezy Maxové dětem

Celý článek

Výsledky malovací soutěžě “Kde chci být, až mi bude 20?“

Vloženo 14. 8. 2020

Děkujeme dětem z dětských domovů a náhradní rodinné péče, které se zapojily do výtvarné soutěže ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem.

Celý článek

Komu jsme pomohli z výtěžku Teribear hýbe Prahou 2019

Vloženo 4. 8. 2020

Milí přátelé, naše skvělá teribeaří parto, důvěra není jen slovo. Rádi bychom Vám proto detailně představili, jak se vyčerpal výtěžek akce TERIBEAR hýbe Prahou 2019 a kolik pomoci jsme díky Vám mohli doručit tam, kde bylo třeba.

Celý článek

Sbírka Hradní stráže

Vloženo 30. 7. 2020

Hradní stráž - a náš dlouholetý dobrovolník Michal, který to celé zorganizoval - mají srdce vždy na správném místě. Korona nekorona... i letos příslušníci Hradní stráže uspořádali sbírku a vybrali rekordních 54 432 Kč - na pomoc maminkám samoživitelkám. Děkujeme!

Celý článek

Poděkování podpořených studentů...

Vloženo 23. 7. 2020

"Děkuji Nadaci Maxové dětem za to, že mi věřila v dobách, kdy já sama sobě moc ne, a díky tomu mám po několika letech možnost dělat něco, co mě doopravdy naplňuje." To říká studentka Tereza, kterou podporujeme při studiu filmové akademie. Její příběh představil magazín City Life vydavatelství MAFRA.

Celý článek

RODINNÝ KALENDÁŘ TERIBEAR 2021

Vloženo 9. 7. 2020

Milá teribeaří rodino, již nyní můžete zakoupit velmi oblíbený rodinný plánovací kalendář na rok 2021 a nákupem podpořit znevýhodněné děti. Kalendář je dostupný na e-shopu našeho dodavatele na tomto odkazu: ZDE Děkujeme mnohokrát za podporu!

Celý článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   další

O nadaci > Novinky

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.CTP Invest, spol. s r.o.RENOMIA, a.s. Travelport - Galileo
česká verzeenglish versionfacebooktwitter